Caesar
201.2K
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Toho f.l.veka treba vždy mazať a najlepšie blokovať. On nieje kresťan je to falošný človek ovládaný satanom. Niejaký sektarský pošahaný magor.
F.L.Věk
Shoďte tu ohavnost falické gospy zpět do pekla!.)
Caesar
Zhodit treba tu ohavu na proti
Namor
Myslel jsem, že toto je web kde se vyměňují názory na úrovni 21. století a toleruje se jakýkoliv názor bez přílišných emocí a osobních urážek... můžete diskutovat věcne a neurazet se, i když máte úplně jiné nazory. Nemyslíte? Ukažte že máte inteligenčně navíc...
Verka
Je krásný a je dobře, že se podařilo Pannu Marii vrátit zpět na náměstí. Teď už ho hyzdí jen ten příšerný husakovsky balvan
Verka
Takže další heretička a pomatena bába
Verka
Kdybyste dobře četla a rozuměla tomuto portálu, tak byste věděla, že vámi popisované heretické úkony dělal Bergoglio a o něm je pochybnost, zda není náhodou FP. S Madonnou Ryneckou to nemá nic společného. Zkuste si něco o sloupu a Panne Marii Rynecke něco přečíst, ať nešířite bludy.
apredsasatoci
Keby tento stĺp nemal zmysel, nikdy by ho nikdy nezapalil.
F.L.Věk
Sloup opět půjde dolu. Tato ohavnost byla vztyčena jen proto, aby pád babylonské děvky byl velmi zřetelný.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Theodora-maria a f.l.vek sú duševné a duchovné veľmi chorí. Nepoznajú skutočnú pravdu a Božie slovo. Treba ich ľutovať. Buď vedome zapredali dušu klamstvu a diablu alebo sú totálne slepí a hluchí a zároveň totálne oklamaní rôznymi pozemskými falošnými sektami vrátane dohnalovymi čo môžme očividne vidieť im do profilu čo šíria za komentáre a príspevky ( Články a videá ) hlavne theodora-maria.
Libor Halik
Očouzený sloup byl ihned očištěn a bude lépe. Panna Maria se přimlouvá a bude mnohem lépe v českých zemích (dnešní České republiky) - zejména po duchovní stránce. Kletba byla zrušena. Přijeďme na zasvěcení 15.8.2020 do Prahy na Staroměstské náměstí!
Verka
Prijedu
F.L.Věk
Je to ohavnost.
Verka
Co je ohavnost? Články nebo to ze ho pád idiotů zase chce zničit? Viz pomatená Procházková?
F.L.Věk
Ten sloup je ohavnost. Falus s ďáblovými křídly. Nečeské, nenárodní, nevlastenecké.
Verka
Musím konstatovat pane, že jste blbec
Caesar
F.L.Věk
ohavnost je tam naproti, odpudivý strasny balvan
F.L.Věk
Jsem potěšen, že vztekám tupostádo římských papeženců:)))
dyk
Pokiaľ chcete vedieť čo nás čaká, tak si prečítajte Prvú a druhú knihu Machabejcov. Diabol sa opakuje a tak ten scénar už prebieha a bude podľa toho prebiehať aj naďalej.
Detektiv
Tento sloup neměl nic společného s popravou 27 pánů. A také většina z těch popravených 27 pánů vůbec nebyli českého původu, ani česky nemluvili.