Clicks1.1K

Benedict XVI je naspäť vo Vatikáne

csk.cartoon
9
Obrázok: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsLiqdnjktcg
Kallistratos
Tento obrázek od csk.cartoon je nejen ohavný, ale i naprosto manipulativní. Kdo jej vytvořil a nebo komu se takové malůvky líbí, ten musí postrádat pravděpodobně nejen dobrý vkus i kus rozumu, ale především dobré srdce a někdy možná i duševní zdraví. A někteří, kteří se tady nekvalifikovaně rozepisují o zednářích by se možná divili, kdo přeformovává jejich myšlení.... a z jakého svinského žlábku …More
Tento obrázek od csk.cartoon je nejen ohavný, ale i naprosto manipulativní. Kdo jej vytvořil a nebo komu se takové malůvky líbí, ten musí postrádat pravděpodobně nejen dobrý vkus i kus rozumu, ale především dobré srdce a někdy možná i duševní zdraví. A někteří, kteří se tady nekvalifikovaně rozepisují o zednářích by se možná divili, kdo přeformovává jejich myšlení.... a z jakého svinského žlábku se sytí.... 😎
obyčajná veriaca žena
A kto videl, že pristál vo Vatikáne? Nie je vám to divné? Aj mne to došlo až dnes. Kto vie kde je a čo s ním robia?! Modlime sa za neho vrúcne! Ten obrázok je výstižný!
Joske
Vězeň v Satanově matrici. Modleme se za něho, aby ho Bůh osvobodil od smrtelného strachu, jímž je spoután a který ho nutí lhát. Zahlédl Pravdu, ale strach z všudypřítomných služebníků vládce tohoto světa je silnější, než on, ustrašený emeritní papež. Od počátku se bál vlků, ale i on byl vlkem. Benedikt zdôraznil, že medzi ním a Františkom všetkých-náboženstiev-Božej-vôle nie je žiadny rozdiel
Theodorá-Máriá
Báťuško já nemám nic proti vám, to že nejste Pravoslavný
si odpovíte sám před svým Bohem. Nepotřebovali by to
zasvěcení římští.....
Theodorá-Máriá
oprava: římští ???????????
Libor Halik
I z rabína z rodu Aron, jakým je papež Benedikt XVI. (Josef Ratzinger) dlouho jdoucí na ruku Antikristu, se může stát křesťan, činí-li pokání. Nezasvěcením Ruska však Rusko je pod mocí moskevského patriarchy Cyrila SODOMSKÉHO, dle svědectví diakona Kurajeva a mnoha dalších.
Theodorá-Máriá
Papež Benedikt XVI - dle stáří uctyhodný rabín....
jel dle plánu....jen vzpomeňte jak zde vzdychal
po jedné světové vládě a jedné světové bance.
Když zde tvrdíte že NWO jsou plány Židů,
tak potom je jejich rabín.....naplňoval skutkem
i v pisipisi jejich plány.

Libor Halik
p.s tenkrát mike 084 se zapřísáhal ,že to tam
musel někdo dopísat , bez jeho vědomí. 😇
Libor Halik
Papež Benedikt XVI. je ve Vatikánu vězněm Bergoglia (Františka SODOSKÉHO) nejen nevinně, ale i za své hříchy - svého nezasvěcení Ruska při návštěvě ve Fatimě r.2010 a právně neplatné polorezignace začátkem r.2013. Tehdy se objevily blesky nad kupolí sv. Petra.
Dana22
V nedeľu budú v Poľsku prezidentské voľby.
Modlime sa.

www.zvedavec.org/…/8352-jak-hnuti-…

Jak hnutí LGBT ovlivňuje prezidentské volby v Polsku

28. června se mají v Polsku konat prezidentské volby a současný prezident Andrzej Duda chce být znovu zvolen na druhé funkční období jako kandidát z vládnoucí strany „Právo a spravedlnost“. (PiS). Průzkumy však ukazují, že Duda s jistotou vstupuje do …More
V nedeľu budú v Poľsku prezidentské voľby.
Modlime sa.

www.zvedavec.org/…/8352-jak-hnuti-…

Jak hnutí LGBT ovlivňuje prezidentské volby v Polsku

28. června se mají v Polsku konat prezidentské volby a současný prezident Andrzej Duda chce být znovu zvolen na druhé funkční období jako kandidát z vládnoucí strany „Právo a spravedlnost“. (PiS). Průzkumy však ukazují, že Duda s jistotou vstupuje do druhého kola, ale může v něm prohrát. Mezi voliči je mnoho těch, kteří ještě nemají jasného kandidáta.

Výsledek druhého kola prezidentských voleb v Polsku nelze předpovědět
Kdyby se vládnoucí kruhy neobávaly výsledku voleb, nespěchaly by s jejich konáním v podmínkách koronavirové epidemie a předseda PiS Jarosław Kaczyński by nevyhrožoval Polákům, že v případě porážky Dudy hrozí straně „vážná politická, sociální a morální krize“.
Současný polský prezident se tak dostává do situace, kdy bude muset vyložit na stůl všechny karty. Jednou z nich je jeho postoj k rodině. V Polsku je to stále ostrá politická otázka.
Premiér Lucemburska a jeho „druhá polovička“
…a homofobní prezident z Polska
Z polské společnosti stále nevymizela tradice katolicismu. Poláci jsou celkově dost konzervativní a s opatrností (řekněme spíše s nevraživostí) se staví k tomu, co se děje v Evropě, kde ochrana práv menšin (úchylů) někdy doslova běsní. Lídři strany Právo a spravedlnost nejednou ukázali, že jejich politika chrání rodinu a podporuje porodnost. V minulém roce polská vláda rozhodla o vyplácení 500 zlotých měsíčně (110-120 eur) pro každé dítě.
Avšak jedna věc je praktikování podpory porodnosti bez kritiky propagandy LGBT a druhou věcí je otevřený politický útok na apologii zvrácenosti. Takový útok je výzvou pro dnešní Evropu, kde se homosexuální „manželství“ politiků a jejich demonstrativní účast na přehlídkách gayů stalo známkou „civilizovanosti“. K tomu Duda prohlásil, že manželství je nedotknutelný svazek muže a ženy a propaganda „práv LGBT“ je mnohem destruktivnější ideologie než byl bolševismus (čistě polské přirovnání).
Polský prezident okamžitě přidal svou zemi na konec seznamu států Evropské unie, seřazených podle Indexu práv LGBT. Reakce liberálních sdělovacích prostředků na sebe nenechala dlouho čekat. Duda na to odpověděl, že jeho slova vytrhli z kontextu v rámci špinavého politického boje a že je skutečně „pro rozmanitost a rovnost“, ale vnucovat většině pod lživou záminkou tolerance názor menšiny nemá cenu. Je to jako házet máslo do ohně. Je podivuhodné, kde se v polském premiérovi vzala taková smělost?
Na jednu stranu jeden z hlavních Dudových oponentů, liberální starosta Varšavy Rafał Trzaskowski z „Občanské platformy“ dal hnutí LGBT tolik slibů (například sexuální vzdělání dětí ve školách), že je zde rozhodně nutné zaujmout opačné stanovisko. Na druhou stranu, neriskuje polský prezident, když víme, že Evropská unie poskytuje Polákům miliardovou finanční pomoc a teď se zrovna projednává nový dlouhodobý rozpočet Evropské unie? Ale v PiS, jak to vypadá, jsou toho názoru, že Brusel „potrestat“ Polsko nemůže, Evropská unie jako centrum moci zeslábla.
Polské vládnoucí kruhy, spojené se stranou Kaczyńského, daly dávno vědět, že se ve vnější politice neorientují na Evropu, ale na USA. Potvrzuje to i vojenská spolupráce Poláků s Amerikou, nákup amerického zkapalněného zemního plynu, který je dražší než plyn z ruského plynovodu a další skutečnosti. To znamená: dělej to jako USA, dělej to jako Donald Trump!
A Andrzej Duda to tak dělá.
Ten, který prohlásil „Amerika nade vše“ se řídí principem „Polsko nade vše“ a neohlíží se na Evropu s její tolerantností, která i Trumpovi a dalším osobám v jeho blízkosti, jemně řečeno, není po chuti. Na příklad viceprezident USA Michael Pence je konzervativní evangelík, který nenávidí gaye a který si myslí, že homosexualita je neslučitelná s vojenskou službou. Generální prokurátor USA William Barr nedávno prohlásil, že v Americe je náboženství v obklíčení, dochází k jeho organizovanému rozkladu a že nepřátelé náboženství z řad „progresistů“ mobilizují síly sdělovacích prostředků, pop-kultury, zábavného průmyslu a vzdělávacích zařízení pro podlomení tradičního náboženského vyznání Američanů a na něm závislých hodnot.
A Duda, opakuji, dělá všechno jako Trump, ale současně si nechává prostor pro ústup ujišťováním, že věří v toleranci: „ Věřím v toleranci ve všech směrech, proto, prosím, přestaňte šířit fake news“, napsal polský prezident na svém Twitteru, když reagoval na kritiku po jeho slovech o „neobolševistické“ ideologii LGBT.
Diskuze o tom, co je rodina a kdo je člověk, se stala v Polsku elementem politické konjunktury. V tomto smyslu taková diskuze ztrácí význam. Současný polský prezident, který promluvil o své víře v „toleranci“ (v medicíně se jedná o návyk organismu na drogy a jedy), přiznal, že osobnosti z LGBT nejen, že ovlivňují politický boj v jeho zemi, ale v mnohém také určují hlavní linie tohoto boje.
Как ЛГБТ-сообщество влияет на выборы президента Польши vyšel 20.6.2020 na fondsk.ru.