Coburg
62.3K

Mračná sa sťahujú? Americká ponorka s jadrovými ICBM je v Arabskom mori

20. október 2022 17:18 GL Do oblasti Arabského mora dorazila strategická jadrová ponorka USS West Virginia, ktorá nesie 20 medzikontinentálnych balistických rakiet s jadrovými hlavicami. V predvečer …More
20. október 2022 17:18
GL
Do oblasti Arabského mora dorazila strategická jadrová ponorka USS West Virginia, ktorá nesie 20 medzikontinentálnych balistických rakiet s jadrovými hlavicami.
V predvečer ponorky, pridelenej na atlantickú základňu Kings Bay v štáte Georgia, navštívil veliteľ operačnej flotily, viceadmirál Brad Cooper, informuje "Interfax" s odvolaním sa na americkú armádu.
Podľa západných pozorovateľov to môže byť akt demonštrácie sily zo strany Spojených štátov proti Číne, keďže Pentagon predtým nezverejnil polohu svojich ponoriek. Je potrebné poznamenať, že rakety môžu dosiahnuť najdôležitejšie ciele v Číne z Arabského mora za 7-8 minút.
Prihláste sa na odber našich stránok v sociálnych sieťach:
"Looking" - VKontakte , Odnoklassniki , Zen a Telegram
Вести.Ru: новости, видео и фото дня - VKontakte , Odnoklassniki , Zen a Telegram .
Американская подлодка с ядерными МБР находится в Аравийском море
Detektiv
Pravda je, že ačkoli Donald má příznivější vztahy vůči Rusku a Číně, než Bidet, přesto jeho součinnost se týká jen likvidace Deepstate, avšak po likvidaci Deepstate si pojede Amerika jen svou americkou cestou, tj.bez ohledu na ostatní svět.
Metod
Hele Detektiv,kecáš, hele vole vůl! Švejkoviny si vyprávĕj svým pražanúm
Detektiv
Donald je stejný trouba jako Biden. Oběma jde jen o americkou nadvládu nad světem.
Ivan Herda
Šak dobre ,nech, a prečo nie je ešte arabská atomová ponorka pri Floride?
Metod
Amerika končí, Donald sa vráti...
Masunta vždy fundovaný
Je to to, co USA velmi potřebují a v čem umí proplouvat: vytvoření napětí. Ani nemusí dojít k vystřelení jediné rakety. Proto má vojenské námořnictvo, i když třetina lodí jsou reaktivované necky.