Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
Maria Dubovska
181.8K
Caesar
Maria Dubovska
Len nemudruj. Ale to sa neopýtaš čo robí na krestanských portáloch napadanie kardinála Kaspera do zradcov, slobodomurárov a kdekoho, že? To ti jakože nevadí. Takí krestania su v poriadku. Ale blbena, to už je problém. Proletariát je skrátka na seba citlivý. Ale len na seba.
JjmP
"Blbena podpisujúca sa menom Eva ..." Stale mi tu nejak vadi vyraz "blbena". Co ma znamenat takyto slovnik na krestanskom portali??? Stale sa k tomu nikto nevyjadril. Je tu kopu teologickych debat, ale zavana to tu satanovym dymom. Myslim, ze je uplne jedno co hovori Kaper, co hovori papez, co hovori ktokolvek (napriklad niekto blby), pokial mam v srdci kamene a ludia okolo mna sa musia uhybat …More
"Blbena podpisujúca sa menom Eva ..." Stale mi tu nejak vadi vyraz "blbena". Co ma znamenat takyto slovnik na krestanskom portali??? Stale sa k tomu nikto nevyjadril. Je tu kopu teologickych debat, ale zavana to tu satanovym dymom. Myslim, ze je uplne jedno co hovori Kaper, co hovori papez, co hovori ktokolvek (napriklad niekto blby), pokial mam v srdci kamene a ludia okolo mna sa musia uhybat mojim ranam. Ci nie? Na gloria.tv mozno najst zaujimavy druh krestanov.
Maria Dubovska
😀 samson ty si dobrý. podla výpočtov FEMA sa tam píše. podla teba ide o koncentračné tábory, nie? ty a nepredpovedal to sám mengele nakonec? taký doveryhodný zdroj podla teba.
zvytočne sa netetel očakávaním jak budu plavat plyšový mikimauzove. tvoji činski a ruski komunisti budu v tom čase už davno pod hladinou.
a tiež im nema kto robit podobne predpovede, pač nemaju co ani žrat.More
😀 samson ty si dobrý. podla výpočtov FEMA sa tam píše. podla teba ide o koncentračné tábory, nie? ty a nepredpovedal to sám mengele nakonec? taký doveryhodný zdroj podla teba.

zvytočne sa netetel očakávaním jak budu plavat plyšový mikimauzove. tvoji činski a ruski komunisti budu v tom čase už davno pod hladinou.

a tiež im nema kto robit podobne predpovede, pač nemaju co ani žrat.
Samson1
Samson1
Beno no já jsem dopadl a ty ještě letíš 😀 😀 😁
Maria Dubovska
Cezar ty máš pocit, že ti to s tou emmerichovou vychádza? Píše o tlstých ničiteloch, kdežtoi Kasper je chudý jak palica. Okrem toho sa v tej vízii nikde nespomína manželstvo, ale zjednotenie so sektami. Máš vážne pocit, že je to tento prípad,
A pán Sán Selecký, nechajte si svoje jalové pripomienky na moju adresu. Jalové jak vaše "pozorovania americkej armády putujúcej zo Sliača", už sa nad …More
Cezar ty máš pocit, že ti to s tou emmerichovou vychádza? Píše o tlstých ničiteloch, kdežtoi Kasper je chudý jak palica. Okrem toho sa v tej vízii nikde nespomína manželstvo, ale zjednotenie so sektami. Máš vážne pocit, že je to tento prípad,

A pán Sán Selecký, nechajte si svoje jalové pripomienky na moju adresu. Jalové jak vaše "pozorovania americkej armády putujúcej zo Sliača", už sa nad "informáciami" tohto typu nikto ani nepozastavuje.
Maria Dubovska
asi idealne "teologicke riešenie" potom bude bývalého proste odbachnut , potom je všetko " teologicky čisté", že? 😀 😀 😀
2 more comments from Maria Dubovska
Maria Dubovska
Pýtam sa, ked je to taká nerozlučná vec, jak to že nikomu nevadí, že ked táto nerozlučná vec "nebola umyslene naplnena", alebo taka nejaka formulacia, prečo by sa odrazu v tomto pripada mala stat rozlučnou. Zrazu to nevadí. Tiež je to len vec formulacie cirkevných otcov a tiežmohli rozhodnut že ani v takomto pripade. a vida v tomto to ide. no takže co.
Maria Dubovska
Vidíš Irbis a cez to všetko nie nemecko sa ponáhla do afriky ale naopak. takže asi to nemecko nebude nejaký uplný hnup. a je proste rozdiel či ta niekto opustí a nepočíta s tebou, zvazok je dávno aj tak rozbitý a ty sa nemožeš pohnut v živote dalej a či prelieta niekto len tak z nezodpovednosti. je normálne, že ludia potrebujú individuálny prístup a verím, že knazi by to dokázali vo všeobecnosti …More
Vidíš Irbis a cez to všetko nie nemecko sa ponáhla do afriky ale naopak. takže asi to nemecko nebude nejaký uplný hnup. a je proste rozdiel či ta niekto opustí a nepočíta s tebou, zvazok je dávno aj tak rozbitý a ty sa nemožeš pohnut v živote dalej a či prelieta niekto len tak z nezodpovednosti. je normálne, že ludia potrebujú individuálny prístup a verím, že knazi by to dokázali vo všeobecnosti rozpoznat.

PS Tí čo kreslia hentie karikatúry by sa prví pohoršovali keby mali vo farnosti čierneho knaza.
Irbis
@Maria Dubovska To jako, že když jeden z manželů zapříčiní rozpad manželství a dokonce i odejde, tak ten druhý je za to potrestaný, že je jako v těžkém hříchu? Maria, tohle je snad úplný nesmysl. A pochybuju, že o takových se diskutuje. To nemůže být problém. Problém přece je, když si ten dotyčný člověk pak najde k sobě někoho dalšího. A to je ta věc, kvůli které dotyčný nemůže k přijímání …More
@Maria Dubovska To jako, že když jeden z manželů zapříčiní rozpad manželství a dokonce i odejde, tak ten druhý je za to potrestaný, že je jako v těžkém hříchu? Maria, tohle je snad úplný nesmysl. A pochybuju, že o takových se diskutuje. To nemůže být problém. Problém přece je, když si ten dotyčný člověk pak najde k sobě někoho dalšího. A to je ta věc, kvůli které dotyčný nemůže k přijímání, ne snad?

1.bp.blogspot.com/…/Cardinal-Kasper… 😁
Maria Dubovska
A cudzoložný nový vzťah? Treba sa spamatat. Kolko partneriek mali patriarchovia? Zmenili sa odvtedy prikázania? Neviem o tom. Cudzoložný vzťah je ten, o ktorom to povie učenie. Ked učenie povie že tento neni, tak neni.
Maria Dubovska
Ne, je to inak. Su rozdielne rozpady vztahov predsa. Nemusi vždy ist len o roztopaš. Tak jak je rozdiel ukladna vražda a ked zabudne decko v aute. Vysledok je proste mrtvola. Ale tak to proste neni. Človek je mnohokrat potrestaný už rozpadom, vztah sa jednoducho niekedy nedá obnovit tak jak mrtvola oživit , neni na mieste ho trestat a vylučovat, v tom má k. Kasper svatú pravdu. A hlavne nedat …More
Ne, je to inak. Su rozdielne rozpady vztahov predsa. Nemusi vždy ist len o roztopaš. Tak jak je rozdiel ukladna vražda a ked zabudne decko v aute. Vysledok je proste mrtvola. Ale tak to proste neni. Človek je mnohokrat potrestaný už rozpadom, vztah sa jednoducho niekedy nedá obnovit tak jak mrtvola oživit , neni na mieste ho trestat a vylučovat, v tom má k. Kasper svatú pravdu. A hlavne nedat vobec možnost olutovat? Naozaj tak trochu teologický nonsens.

Kasper ide na to teologicky a logicky správne. Predpokladá ale ideálny stav. Problém je že ludia takí ideálni nie sú. Velké množstvo bude len proedstierat že pravdivo skúma, ale bude to klam. Aj duchovní niektorý zaiste mávne rukou skôr jak keby sa mal otravovat.

Odporné a zradné je automaticky mu podsúvat zlý úmysel. nemyslím si, že on je ten typ.
ľubica
Papežská rada pro rodinu skrze oficiální nakladatelství SVATÉ STOLICE publikovala knihu v níž je zakotveno, že rozvedení katolící, kteří žijí s jiným ve “smilstvu” (což je formulováno jako duchovní dimenze Církevního života ) by od října přistupovali k přijmání a ke zpovědi o Velikonocích a že každá farnost bude mít jmenovaného kněze-konzultanta, který bude dohlížet na tuto “via …More
Papežská rada pro rodinu skrze oficiální nakladatelství SVATÉ STOLICE publikovala knihu v níž je zakotveno, že rozvedení katolící, kteří žijí s jiným ve “smilstvu” (což je formulováno jako duchovní dimenze Církevního života ) by od října přistupovali k přijmání a ke zpovědi o Velikonocích a že každá farnost bude mít jmenovaného kněze-konzultanta, který bude dohlížet na tuto “via discretionis”…….

PROTI EVANGELIU-Against the Gospel:
The official Vatican publishing house has produced a book with the results of a seminary organized this year by the Pontifical Council for the Family. It proposes a so called “via discretionis” in order to allow adulterors to receive Communion without conversion. Each diocese should appoint a priest for tutoring them. The book suggests that a re-admission to Communion could be partial like only for Easter – as if receiving Communion in the state of sin would be less harmless on that day than on any other.( Gloria.TV.22.7.2015 )
Kto pripravuje Cirkvi katastrofu?

secretummeummihi.blogspot.mx/…/sinodo-propuest…

www.magnificat.sk/monitoring-kto-…
Maria Dubovska
píšu z united colours of benetton asi. zaujímal by ma jediný dôvod prečo by som mala čitat nazory prifajčeného lifenews.
JjmP
Dnes je tazka doba. Obzvlast intenzivne ju prezivame najma my, krestania. Kazdy mame nejake obavy a snazime sa ich vyjadrit, niekedy v zmysle sa postazovat, niekedy upozornit inych na pripadne nebezpecenstvo. Avsak nie vzdy toto je prioritou. Prioritou je laska a odpustenie. Ak nam to bude chybat, ako sa postavime pred Pana, hoci mozno v mysli spravodlivi a s opodstatnenymi nazormi?
ekans
sedm let na gtv, sedm komentářů 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂