BRICS ogłasza nową walutę rezerwową świata, gdy Ameryka, Zachód popełnia ekonomiczne samobójstwo

Czy N.W.O przyjdzie od strony Chin ...USA nie jest wrogiem, ale jednym z dobroczyńców Rosji, tak jak są nimi Chińczycy...

Alexandra Bruce

BRICS Announces New World Reserve Currency As America Commits Economic Suicide
Chiny niedawno zaprosiły Indonezję, Malezję, Iran, Egipt i kilka innych krajów do przyłączenia się do BRICS, rosnącego sojuszu, kierowanego przez Brazylię, Rosję, Indie, Chiny i RPA. Chociaż niektórzy donoszą, że BRICS w jakiś sposób rzuca wyzwanie globalistom, jest to ewidentnie fałszywe. Pierwotna koncepcja BRICS została zaproponowana przez głównego ekonomistę Goldman-Sachs. W nowym banku rozwoju BRICS pracują znani gracze MFW i Banku Światowego.

BRICS wielokrotnie potwierdzał swoje zaangażowanie w Agendę 2030 ONZ. Oprócz prezydenta Brazylii Bolsonaro, wszystkie państwa narodowe BRICS wprowadziły blokady COVID-19 i eksperymentalne zastrzyki. A Chiny ogłosiły niedawno kolejne pięć lat brutalnych blokad „Zero COVID”. BRICS promuje również walutę cyfrową i uruchomił centrum badań i rozwoju szczepionek dla państw członkowskich.

BRICS wyraźnie nie jest antyglobalistyczny. Nawet państwowe media KPCh wyjaśniają, jak BRICS przewodzi teraz misji globalizacji. Ale wszyscy zwracają się przeciwko Stanom Zjednoczonym i ich sojusznikom. Xi Jinping oskarżył USA o uzbrojenie systemu finansowego sankcjami wobec Rosji, co spowodowało cierpienie przeciętnego człowieka na całym świecie. A Władimir Putin zasugerował, że BRICS może zapewnić nową światową walutę rezerwową.

Na niedawnym Międzynarodowym Forum Ekonomicznym w Sankt Petersburgu Putin oskarżył Zachód o zakłócenie międzynarodowej gospodarki i ogłosił, że natowski Jednobiegunowy Porządek Świata dobiegł końca. W ciągu zaledwie trzech miesięcy Rosja zdołała odwrócić inflację i zwiększyła swoją nadwyżkę finansową ponad czterokrotnie w stosunku do ubiegłego roku.

Rosja kwitnie, a Putin ogłosił, że ich międzynarodowym priorytetem jest zwiększenie dostaw żywności do krajów, które jej najbardziej potrzebują. Wlewają miliardy w swoje społeczności rolnicze, podnoszą płacę minimalną o 10% i dostarczają więcej pieniędzy emerytom i rodzinom z dziećmi. Skrytykował też Zachód za wybranie „ekonomicznej ścieżki samobójczej” i posiadanie „samobójczych intencji”, co wydaje się być jedynym wyjaśnieniem tego, co robi administracja Bidena.

Celowo odcięli nam paliwo, co odcięłoby nam jedzenie i wciskają śmiertelne strzały dla każdego zdrowego dziecka w Ameryce. Otworzyli nasze granice. Naciskają na wojnę światową z kwitnącą mocą nuklearną, jednocześnie niszcząc naszą armię od wewnątrz. Plan administracji Bidena jest jasny: zniszczyć Amerykę od wewnątrz. I zgromadzili armię nieszczęśliwych przez masową psychozę . Armia brzydkich, szalonych, opętanych seksualnie dewiantów, którzy chcą aborcji na żądanie i akceptacji pedofilów; psychotyków, którzy kastrują własne dzieci, bo to jest modne.

I bezmyślne drony, które wierzą, że rasa ludzka musi umrzeć. W którym momencie Amerykanie zaczną wystarczająco dbać o współpracę i coś zrobić? Kiedy bomby atomowe zaczną spadać? Ameryka jest masowo mordowana przez nasz własny rząd federalny. A wschodząca, nowa, zglobalizowana gospodarka pozwoli na to. Jeśli Amerykanie nie odzyskają kontroli nad własnym rządem, Ameryka wkrótce się skończy. Taki plan jest teraz realizowany.

Copyright © Zakazana wiedza TV/ BRICS Announces New World Reserve Currency as America Commits Economic Suicide - LewRockwell

Amerykanie, którzy mają przeczucie, że czeka ich coś bardzo mrocznego, nie są sami - "Fałszywe Flagi Czasów Końca", które zakończą Wielki Reset i wprowadzą tyrański "Nowy Porządek Świata".

Alan Barton
W miarę rozwoju sytuacji na świecie (lub regresu, bo to chyba lepsze określenie) zauważam ton obecnej wojny na Ukrainie i to, jak źle jest ona relacjonowana w zachodnich systemach informacyjnych. Kilka razy już mówiliśmy o tym, jak mgła wojny zabarwia lub dramatycznie zniekształca wszelkie prawdy, które mogłyby pozwolić nam zrozumieć, co naprawdę się dzieje. Moje badania nad dostępnymi źródłami prowadzą mnie do przekonania, że Ukraina przegrała tę wojnę już jakiś czas temu, a to, co widzimy teraz, to tylko ostatnie zmagania stojących za nią mocarstw, które pracują najlepiej, jak potrafią, aby utrzymać coś w ruchu jako sposób na osiągnięcie swoich wyników końcowych. Na przykład Rosja wierzy, że USA wyprodukuje jakiś rodzaj fałszywej flagi, aby umożliwić bezpośrednie wejście do tego teatru, podczas gdy brytyjscy i amerykańscy politycy i wojskowe marionetki mówią, że jest to nieuniknione. I tak samo twierdzą rosyjscy

Dmitrij Trenin, który jest głównym doradcą Putina, wygłosił przemówienie w Radzie Polityki Obrony Zagranicznej, w którym stwierdził: "Oni (USA i ich sojusznicy) dążą do wykluczenia Rosji z polityki światowej... i całkowitego zniszczenia rosyjskiej gospodarki. Ich sukces pozwoliłby kierowanemu przez USA Zachodowi ostatecznie rozwiązać "kwestię rosyjską" i stworzyć korzystne perspektywy dla zwycięstwa w konfrontacji z Chinami", co jest prawdopodobnie bardzo prawdziwe. Zauważam również, że Gateway Pundit powiedział, że zachodni analitycy wojskowi są oszołomieni i zdezorientowani, ponieważ najwyraźniej źle obliczyli rzeczy przez cały czas. Rzeczy takie jak rosyjski hart ducha, aby odzyskać rosyjskojęzyczne i rosyjskiej krwi i rosyjskiej kultury wschodnich prowincji Ukrainy o nazwie Donbas. To co, jak sądzę, najbardziej zaskoczyło zachodnich intelektualistów, to fakt, że Rosja nie zaatakowała skupisk ludności, jak to się przypuszcza według naszej oczywiście spaczonej propagandy MSM, ale w rzeczywistości zaatakowała tylko jednostki wojskowe, takie jak te wykorzystujące stare, opuszczone szpitale do kwaterowania wojsk i sprzętu, co daje wrażenie zbrodni wojennych jako bardziej popularnego przykładu. Kiedy Zachód wydawał się być na skraju inwazji na Ukrainę, aby walczyć bardziej bezpośrednio z Rosją, użyli kilku pocisków hipersonicznych, aby dać do zrozumienia, że byli bardzo poważni, kiedy mówili, że to NIE będzie dozwolone. Powstrzymaliśmy się, przynajmniej na razie.

Więc kogo winimy za tę wojnę? Rosję za zepsucie amerykańskich i innych zachodnich syndykatów przestępczych wykorzystujących Ukrainę i ich nielegalnie zainstalowane faszystowskie marionetkowe kohorty rządowe w stylu nazistowskim, wykorzystywane do ochrony ich systemów prania pieniędzy i laboratoriów broni biologicznej, które nawet USA przyznały, że istnieją (lub istniały) na Ukrainie? Jest to jeden z głównych powodów używanych do wyjaśnienia działań Rosji, i to bardzo udanych działań, ale jest o wiele więcej w tym wszystkim. W Wielkiej Brytanii gazeta zwana Daily Star (która ma tendencję do sensacji) mówi o budowaniu przez Putina Nowego Porządku Świata, co jest pozornie sprzeczne z wersją WEF/Illuminati według wszystkich popularnych rachunków, ale ja tak nie uważam - 14 czerwca ANP opublikował moją kolumnę (ANP published a column), która miała związek z Władem Putinem i jak on nie jest wrogiem niewyraźnej marionetki Joey Biden, ale raczej Biden i jego marionetkowi mistrzowie karmią go większą władzą i bogactwem, niż mogliby sobie wyobrazić. Raport Gellera o rosyjskim Rublu ,że jest najwyższy od siedmiu lat , podczas gdy wśród niektórych innych opowieści mówi się , że jest najsilniejszy w historii, więc powiedz mi jeszcze raz, jak zachodnie (Biden) sankcje zniszczyły rosyjskie perspektywy na przyszłość. Przecież Rosja i WHO są wielkimi przyjaciółmi i dobrze grają razem, nie tak jak sugerują popularne opowieści.

Rosja została obdarzona ogromną korzyścią dostarczania światu wschodniemu bardzo potrzebnej taniej energii petro i obfitych zbiorów zbóż, podczas gdy Zachód (konkretnie USA) jest CELOWO niszczy swoją zdolność do generowania energii i systemów produkcji żywności z teraz ponad sto działań podjętych przez kogoś lub coś, aby wyeliminować naszą zdolność do karmienia się, jak pokazano w tym najnowszym artykule Stefana Stanforda . To systematyczne niszczenie naszego zaopatrzenia w żywność i produkcji prowadzi nas bezpośrednio do masowego głodu, a zniszczenie naszej linii życia z ropy naftowej może tylko dodać do tego zniszczenia, a my (oni) winimy nasze kłopoty na Rosję. Czy Rosja naprawdę przegrywa w tej wojnie? Wygrywają na froncie walki; wygrywają ekonomicznie i zwiększają swój światowy prestiż i władzę, podczas gdy my jesteśmy celowo prowadzeni tą brudną ścieżką do całkowitej ruiny, a nawet masowej zagłady.

Londyńskie City i jego amerykańskie odpowiedniki (CIA, Pentagon, Departament Stanu, itp.) chcą "wiecznej wojny", aby zasilić zyskami Wojskowy Kompleks Przemysłowy, który przenika i kontroluje cały nasz system rządowy i wzrost gospodarczy. Ta masywna maszyna do generowania pieniędzy jest ogólnoświatowa i kontrolowana przez tych, którzy pokrywają wydatki na budowę, wyposażenie i dowodzenie tymi systemami wojennymi po KAŻDEJ stronie, i to już od wielu wieków. Znamy ich bardziej powszechnie jako Banki Centralne lub bardziej szczegółowo jako Rothschildów lub Kościół Lucyfera (dosłownie nie w przenośni). W Europie ta wojna będzie prawdopodobnie gorąca z Anglią i NATO dołączając do naszych własnych idiotów, aby podsycić tę wojnę, tak jak twierdzi Rosja, a my wyślemy naszych synów, aby umierali za te złe potwory. Fałszywa flaga, o której mówi Rosja, może nadejść przez Polskę, Litwę, Finlandię lub wiele innych punktów zapalnych, więc miejcie oczy i uszy otwarte. Biden, a raczej jego mistrzowie marionetek, nie jestw stanie zniszczyć Rosję, jak przedstawiono w mediach, ale zbudować ją poprzez ich głównego dobroczyńcę i dostawę pieniędzy Red Chiny. Chińskie banki są i były podległe Bankom Centralnym, które je stworzyły i finansują oraz wspierają ich działania w imieniu tzw; koncepcji Nowego Porządku Świata, polegającej na drastycznym zmniejszeniu populacji świata i wyeliminowaniu USA jako światowej potęgi. Koncepcja tych rzeczy NIE stoi w opozycji do zniszczenia nakazanego temu narodowi i City of London.Czytanie wiadomości i słuchanie różnych "pun-ditów" zdawałoby się wskazywać na coś przeciwnego, ale ja tego tak nie widzę. USA NIE jest wrogiem, ale jednym z Dobroczyńców Rosji, tak jak są nimi Chińczycy.

Podejdźmy trochę inaczej do inwazji na nasz naród głównie przez zagranicznych mężczyzn w wieku wojskowym, która ma rzekomo ubarwić naszą białą większość i stworzyć więcej lewicowych wyborców, aby utrzymać partię demokratyczną/komunistyczną/nazistowską u władzy, przybywających głównie przez naszą południową granicę. To jest popularna teoria, ale znowu, nie zgadzam się. To może być promulgowana myśl, ale jest ona fałszywa, czego dowodem są przybywający najeźdźcy, którzy wolą NIE głosować na demokratów, jak pokazują różne sondaże i ankiety, nie mówiąc już o tym, że tak wielu naszych wojskowych jest systematycznie niszczonych przez broń biologiczną znaną jako "C19 vax" i ciągłe wbijanie im do głowy obłąkanych perwersji polegających na myśleniu, że można zmienić swoją płeć i że jest to w porządku, jeśli chcesz grać w gry z tą samą płcią lub płcią nieznaną. Ta armia jest szkolona, wyposażana i przygotowywana do bliskiego rozmieszczenia w przyszłości, aby pokryć masowe zamieszki i zniszczenia nadchodzące tego lata i jesieni w naszych głównych miastach, gdy nasze własne wojsko jest wysyłane za granicę, aby umrzeć bez żadnego dobrego powodu. Te obce wojska są zabunkrowane w związkach obok naszych głównych baz wojskowych . To jest tak złe, jak tylko może być złe, i niszczy naszą skuteczność i gotowość wojskową jak nigdy dotąd w momencie, gdy będziemy ich potrzebować, by chronić nas przed inwazją i wojną bezpośrednio przeciwko naszej ojczyźnie. Nie mówiąc już o dzieciach przemycanych do satanistycznych rytuałów, produkcji adrenochromu i na rynki niewolników seksualnych.

Wygląda na to, że szanse wskazują na to, że demokraci stracą kolejne wybory parlamentarne i władzę, którą sprawują, ale jestem podejrzliwy wobec tego pomysłu. Jasne, sondaże pokazują, że tak będzie, ale tak samo jak nigdy nie pozwolą Trumpowi lub komukolwiek o takim samym sposobie myślenia na ponowne przejęcie władzy. Więc jeśli republikanie zdobędą większość, czy Biden i Harris zostaną oskarżeni? Możemy mieć tylko nadzieję, że tak, ale podejrzewam, że demokraci spróbowaliby tego uniknąć i po prostu zastąpiliby ich sami, używając takiego czy innego systemu. Dla mnie tym oczywistym systemem byłoby całkowite usunięcie szansy na to, że tak się stanie, poprzez wstrzymanie samych wyborów. Jak bardzo jest to prawdopodobne? Nie wiem, ale użycie dużej fałszywej flagi, takiej jak nowa plandemia i/lub nowa wojna totalna i/lub masowe wewnętrzne zakłócenia, takie jak wojna domowa, powstanie, masowy głód i prawdopodobieństwo wojny z Chinami i być może Rosją w tym samym czasie, dałoby im możliwość próby utrzymania władzy przy jednoczesnym zniszczeniu tego narodu i jego populacji, aby dostosować się do wizji Iluminatów dotyczącej Nowego Porządku Świata, używając do tego Wielkiego Resetu. Wojna, która zabije tych, którzy przetrwają głód, choroby i przemoc tutaj w domu, wydaje się być tym, co jest w sklepie dla nas. Nie, nie pozwolą republikanom naprawdę dojść do władzy, nie po tym, czego byli świadkami podczas krótkiego, ale w większości udanego panowania Trumpa. Nie, nigdy nie pozwolą, aby to się kiedykolwiek powtórzyło, chociaż wyniki ich szalonego uporu są tym, co nas zniszczy, i prawdopodobnie do końca tego roku, jak obecnie oceniam rzeczy, a wojna jest gwarantowana w tym czasie. Jak powiedział Putin, czterej jeźdźcy Apokalipsy są teraz wypuszczeni i zobaczymy wyniki bardzo szybko. Tak, jest on częścią i elementem Wielkiego Resetu.

Oczywiście, jest duża możliwość, że jestem "daleko od bazy", ale miejcie oczy otwarte i uszy przy ziemi, sprawy będą bardzo gorące w ciągu najbliższych kilku miesięcy, gwarantowane. Niech Bóg błogosławi - Stoimy w obliczu scenariusza czasów ostatecznych

banned.video/watch?id=62b37468c1def3381c356e91 Americans Getting Foreboding Feelings Of Something Very Dark Ahead
Sługa Prawdy shares this
21.3K
Szok że widziano kamratów z tą flagą,to opcja zamordyzmu i dyktatury gorsza od obecnego systemu?
Sługa Prawdy
Jedynie opcja Jezus Chrystus Król Polski ,może uratować nas od dyktatury
Don Mac
Wielki Reset i Wielka Narracja - wizje Klausa Schwaba które realizuje na całym świecie - Część 1
Wielki Reset i Wielka Narracja - wizje Klausa Schwaba które realizuje na całym świecie - Część 1
Don Mac
Kto spróbuje wybielać Zbrodnię Wołyńską, Banderę albo UPA będzie zdrajcą Polski !!!
Kto spróbuje wybielać Zbrodnię Wołyńską, Banderę albo UPA będzie zdrajcą Polski !!!
Hanka Kraská
Boj proti kresťanom sa zostruje
Bojujú proti kresťanskej televízii,ktorú založila Matka Angelica,boj proti cirkvi.
petícia TU:
¡Mantengan EWTN en DirectTV!
Od budúceho júla by sa to dotklo asi 5 miliónov domácností
Rozhodnutie nastáva po zmene vlastníctva a viac ako ideologické prenasledovanie než ako obchodné rozhodnutie
Napíšte teraz riaditeľom DirecTV a požiadajte, aby matka Angelica zostala…More
Boj proti kresťanom sa zostruje

Bojujú proti kresťanskej televízii,ktorú založila Matka Angelica,boj proti cirkvi.
petícia TU:

¡Mantengan EWTN en DirectTV!

Od budúceho júla by sa to dotklo asi 5 miliónov domácností
Rozhodnutie nastáva po zmene vlastníctva a viac ako ideologické prenasledovanie než ako obchodné rozhodnutie
Napíšte teraz riaditeľom DirecTV a požiadajte, aby matka Angelica zostala v programe

Možno ste už počuli: káblová spoločnosť DirecTV oznámila, že odstráni EWTN, katolícky kanál založený matkou Angelicou, zo svojho programovania
Oznámil to pred pár dňami a rozhodnutie by malo platiť 31. júla.

Ovplyvnilo by to 5 miliónov domácností a asi 15 miliónov ľudí, ktorí boli doteraz informovaní o cirkevných správach a modlili sa vďaka EWTN.
Niekoľko dní sme písali manažmentu DirecTV, aby sme EWTN ponechali v programovaní. DirecTV: udržujte EWTN podľa plánu Manažérka misijných priateľov EWTN Ximena Izquierdo de Rivas poukázala na nasledovné: „Táto správa je poľutovaniahodná (...)

Odkedy oznámili, že nás sťahujú z programu, dostali sme veľké množstvo hovorov, správ a komentárov na sociálnych sieťach (..

Diváci EWTN sú pobúrení a nechápu rozhodnutie DirecTV“
Rozhodnutie je vážne, pretože by ovplyvnilo divákov EWTN z Argentíny, Čile, Kolumbie, Ekvádoru, Peru, Uruguaja a karibských ostrovov.
Rozhodnutie sa prijíma po zmene vlastníctva a hoci je „zamaskované“ ako obchodné rozhodnutie, ide o prenasledovanie z ideologických dôvodov.
DirecTV: ak skutočne obhajujete ideologický a náboženský pluralizmus, ponechajte si kanál EWTN
Ide o to, že DirecTV – nečakane a prekvapivo – požaduje od náboženskej televíznej siete iracionálnu sumu.

Očividne nemôžete platiť. Viceprezident produkcie a programovania v španielčine EWTN Enrique Duprat to vysvetľuje jasne: „EWTN nikdy neplatila žiadnej z platforiem, na ktorých momentálne funguje, keďže sme neziskový subjekt bez reklám, ktoré by nás podporovali (...) Sme financovaní výlučne z darov od divákov z celého sveta. Okrem toho sa stáva, že DirecTV sa oplatí mať vo svojom programe aj iné televízne kanály. A máte v úmysle účtovať poplatky za to, že máte matku Angeliku? Prečo? Vadí vám, že máte vo svojom programe katolícky kanál? Poviem vám, že EWTN nie je jediný kanál, ktorý majú v úmysle cenzurovať na DirecTV. To isté urobili aj s evanjelickým kanálom. Inými slovami, je evidentnejšie, že to, čo ich trápi, je kresťanská alebo katolícka viera. A jeho užívateľom? DirecTV: NIE cenzúre katolíckych a evanjelických kanálov z ideologických dôvodov Je nás už mnoho tisíc, ktorí sa mobilizujú z rôznych krajín. Dokážeme to! Máme čas len do 31. júla. Prosím podpíšte a zdieľajte. Objatie, Luis Losada a celý tím CitizenGO
Hanka Kraská
Edward7
Europejskie kraje ulegną dyktaturze nie lepszej niż za czasów Hitlera
... Zauważcie, że obecnie kraje europejskie ulegają dyktaturze nie lepszej niż za czasów Hitlera. Przez światową grupę ustalone są plany, aby przejąć każdy kraj w Europie. Babilon upadnie, jak przepowiedziane. Niedźwiedź i czerwony smok podejmą działania wojenne, tak jak jest prorokowane. Rzym stanie się siedzibą nikczemnych …More
Europejskie kraje ulegną dyktaturze nie lepszej niż za czasów Hitlera
... Zauważcie, że obecnie kraje europejskie ulegają dyktaturze nie lepszej niż za czasów Hitlera. Przez światową grupę ustalone są plany, aby przejąć każdy kraj w Europie. Babilon upadnie, jak przepowiedziane. Niedźwiedź i czerwony smok podejmą działania wojenne, tak jak jest prorokowane. Rzym stanie się siedzibą nikczemnych rządów i ośrodkiem władzy. Włochy popadną w ruinę... sobota, 18 lutego 2012, godz. 16.00

Europa będzie pierwszym celem Czerwonego Smoka, a następnym USA

Jednak wiedzcie o tym, że Czerwony Smok, jak powiedziano wam jakiś czas temu, podniósł teraz głowę z fałszywa skromnością, ale ze śmiertelnym celem zniszczenia chrześcijan na całym świecie. Tak długo cierpliwy w oczekiwaniu, spadnie teraz w dół i ogniem ze swojej paszczy zniszczy wszystko, co reprezentuje hołd dla Mnie, Najwyższego Boga i Mojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa. Europa będzie jego pierwszym celem, a następnym Stany Zjednoczone Ameryki. Wprowadzony zostanie komunizm i biada tym, którzy sprzeciwią się panowaniu Czerwonego Smoka... Wtorek, 14.02.2012, godz.18.00

Bestią z dziesięcioma rogami jest Unia

Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania.
19 lutego 2012, godz. 3.00

Księga Prawdy