Clicks1.1K
Ela17
Lekarze mówią prawdę o pandemii i przemyśle farmaceutycznym (napisy PL) / Doctors speak up (PL subs) Pierwsza część kompilacji wywiadów i nagrań, w których lekarze i personel medyczny szczerze wypowi…More
Lekarze mówią prawdę o pandemii i przemyśle farmaceutycznym (napisy PL) / Doctors speak up (PL subs)

Pierwsza część kompilacji wywiadów i nagrań, w których lekarze i personel medyczny szczerze wypowiadają się na temat pandemii, szczepień i haniebnych praktyk przemysłu farmaceutycznego.
Nagranie może się okazać pomocne, gdy następnym razem próbując otworzyć rodzinie i znajomym oczy na to, co się dzieje, usłyszycie od nich nieśmiertelny argument: "Nie jesteś lekarzem, to się nie wypowiadaj; przecież lekarze w telewizji mówią, że...... , a ty się naczytałeś internetów i od razu jesteś wielki ekspert od medycyny."
=========================
The first part of a compilation of interviews and recordings in which doctors and other healthcare workers speak openly about the ongoing pandemic, vaccines and shameful practices of Big Pharma.
The video may come as useful the next time you - while trying to open people's eyes to what's going on - will hear the argument: "You're not a medical expert, so what do you know. Doctors on TV say that .....".