Čína upozornila na vypuknutie nového smrtiaceho vírusu

Kráľovná a Matka posledných čias o novodobých vírusoch: actual-news.wixsite.com/…/vÃrusi-choroby Bratislava 9. augusta 2020 (HSP/Sputnik/Foto:SITA-Branislav Bibel) V Číne zaznamenali ohnisko vírusu …
ľubica
Peter(skala)
tak to je "fak" úžasný plán 😎 🤪 🤭 by ma zaujímalo aké obmedzenia pripravili pre tých, čo sa nedaju zaočkovať. To čestne vyhlasenie mi pripadá ako po revolucii 89 stačilo čestne prehlasenie že nemáš prijem a nemusel si odvádzať do zdravotnej poistovni. Ked prišiel Fico, tak až do dnes musíš platiť, či máš alebo nemáš prijem, ešte aj bezdák. Hlavne že oni z tých penazí zaplatia potraty atd... …More
tak to je "fak" úžasný plán 😎 🤪 🤭 by ma zaujímalo aké obmedzenia pripravili pre tých, čo sa nedaju zaočkovať. To čestne vyhlasenie mi pripadá ako po revolucii 89 stačilo čestne prehlasenie že nemáš prijem a nemusel si odvádzať do zdravotnej poistovni. Ked prišiel Fico, tak až do dnes musíš platiť, či máš alebo nemáš prijem, ešte aj bezdák. Hlavne že oni z tých penazí zaplatia potraty atd... takže asi tak si predstavujem to ich čestne vyhlasenie, ktoré nateraz im postačí, ale časom budeme musieť mať čipy, aby mali istotu, či sme boli alebo neboli v zahraniči
🤮
je mi zle z toho, ako Krajčí sa podlizuje polit.elite len aby mal fleka a peniaze.
Až ho zosadia násilím, tak bude vedieť prečo.
hriechyokultizmus.wordpress.com/2020/05/24/kauza-marek-krajci/
Roberto 55
Peter, siris tu paniku v zmysle jedna pani povedala....
Peter(skala)
ale to iste by mohol povedať niekto o tebe - o tvojich hoaxoch, lebo nemaš overene...

tu neide ani tak o to, aby si človek overil na mieste, lebo to je nerealne, ale o Ducha Svätého, ktorého treba vnímať poriadne na to, aby človek rozlišil, či ide o realitu alebo hoax.

a ako vnimať Ducha Svätého:
existuju možnosti, ktoré k tomu dopomôžu
1.Boh a jeho posolstvá: Boh so svojimi Svätými sa zjavuje…More
ale to iste by mohol povedať niekto o tebe - o tvojich hoaxoch, lebo nemaš overene...

tu neide ani tak o to, aby si človek overil na mieste, lebo to je nerealne, ale o Ducha Svätého, ktorého treba vnímať poriadne na to, aby človek rozlišil, či ide o realitu alebo hoax.

a ako vnimať Ducha Svätého:
existuju možnosti, ktoré k tomu dopomôžu
1.Boh a jeho posolstvá: Boh so svojimi Svätými sa zjavuje na viacerých miestach, takže nemáme výhorky, žeby sme nepočuli o takýchto udalostiach, lebo hovoria o šírení virusov a ich mutácií. Dokonca aj o tom, že vakcíny nebudu učinné, ale ak veriaci katolik v skutočnosti neverí Božím zjaveniam, tak ťažko bude otvorený na Ducha Svätého (myslím len konkr.v tejto situácií).

2.Duch Svätý sa prejavuje aj prirodzeným spôsobom a to cez svojich kompetentných osôb ako sú hierarchovia vo svojich funkciach, ktorý oficiálne učia to, čo im Duch Svätý hovorí. Poznáme to o učení Dogiem, vierouky, mravouky ale aj čo sa týka tohto prípadu: zdravia.
Pápež, biskupi ale aj mnohé osoby s povesťou svätosti potvrdzuju virusovu existenciu, takže neide o Hoax. Samozrejme, že existuju rôzne falošné dezinformacie a výklady učenia Cirkvi i Svätých... ale to podstatné ostáva a tým je posolstvo o šíriacej sa epidemie a liečivách, ktoré máme k dispozicii od Boha.

Ked to zhrnieme máme min.2 dostatočné dôkazy od Boha (Ducha Svätého), že pandemia je skutočnosť a kto pochybuje o nej, tým pádom nie je vnímavý na Ducha Svätého, čo sa týka tejto oblasti. V iných môže byť, ale konkr. v tejto akosi zlyháva.
Pavol Iring
Peto, treba rozlišovať koľko je nakazených a koľko je skutočne chorých, lebo ak by sa celá korona hodnotila podľa tohto, už by sme ani nevedeli, že nejaká bola. Väčšina ľudí ani nevie, že ju má. Kto vie, či ju vôbec majú, ktovie aké sú tie testy spoľahlivé...