Orędzia
909

14 lutego 2021 bądź w łasce Bożej, abyś, gdy mój Syn zapuka do drzwi twojej duszy (na ostrzeżenie), byłeś gotów i mógł iść z nim do wieczności.

Wezwanie Najświętszej Maryi Panny do Ludu Bożego.Istotą waszego oczyszczenia jest ofiara waszych cierpień w zjednoczeniu z Krzyżem i Kalwarią Mojego Syna, który was oczyści i odnowi w Duchu, abyście jutro, dzięki łasce Ducha Świętego, mogliście być ambasadorami pokój i uczniowie miłości Bożej; składać świadectwo o wielkości i miłosierdziu Ojca. Drogie dzieci, czekają na was dni wielkiego podniecenia i oczyszczenia, w których będziecie oczyszczeni na ciele, umyśle i duszy, aż będziecie świecić jak tygiel.
Dzieci mojego serca, niech pokój mojego Pana będzie z wami wszystkimi, a moja macierzyńska ochrona będzie z wami zawsze.

Moje małe dzieci już idą przez pustynię oczyszczenia; napotkasz wielkie próby, ale jeśli pozostaniesz zjednoczony z Bogiem i matką, wszystko będzie dla ciebie łatwiejsze do zniesienia. Będziecie musieli stawić czoła próbom wiary, prześladowaniom, niedostatkom, głodowi, wirusom i chorobom, próbom wojny i przemianie całego stworzenia oraz wielu innym próbom; Przetrwasz to wszystko zwycięsko, jeśli pokładasz nadzieję i ufasz Bogu. Bez względu na to, jak ciężkie są próby, nie poddawajcie się i nie traćcie ducha, gdyż Mój Ojciec wie, jak daleko możecie je znieść; przyjmuj z miłością niepowodzenia i próby każdego dnia, poświęcaj je dla twojego oczyszczenia i zbawienia oraz dla oczyszczenia i zbawienia grzeszników na całym świecie.

Moje dzieci, Boże ostrzeżenie jest za każdym razem bliżej; kiedy najmniej o tym pomyślisz, przejdziesz przez wieczność; w środku swojej kary zostaniesz wezwany i sądzony; Zostanie ci wydany mały sąd, który otworzy przed tobą zrozumienie i poznanie Boga oraz pokaże ci stan twojej duszy w stosunku do Boga i twoich braci i sióstr; w ten sposób zostaniesz osądzony w miłości i służbie, abyś pokutował, zmienił swoje życie, a po powrocie zatroszczył się o zbawienie swojej duszy i swoich braci i sióstr. Przygotujcie się, moje maleństwa, ponieważ dzień ostrzeżenia został już ustalony, aby to wielkie wydarzenie spotkało was w stanie łaski Bożej, aby wasze przejście przez wieczność było radością i pokojem, a nie nędzą, udręką i cierpieniem.

Małe dzieci, wiele dusz się zgubi i to nas bardzo smuci; Niebo płacze ze Mną, widząc utratę tak wielu dusz, które odwróciły się od Boga w życiu na tej ziemi; Dusze, które dziś leżą w otchłani, jęczą, płaczą i przeklinają swój los.

Modernizm ze swoją technologią i cielesną żądzą prowadzi do tego, że wiele dusz gubi się; bóg technologii niszczy rodziny i społeczeństwa; wartości moralne i duchowe upadają z powodu technologii; Dzisiejszy człowiek usunął modlitwę, oddanie i wypełnianie Boskich Przykazań ze swojego życia, aby pozwolić materialnym bogom tego świata wejść do jego serca. Technologia, materializm i radości ciała i świata zastąpiły Boga w sercach ludzi w tych ostatnich czasach.

Ludzkość powraca do miłości Boga; Rodzice powracają ze swoimi rodzinami do modlitwy i wypełniania przykazań Bożych, aby światło, nadzieja i miłość Boga ponownie rozświetliły wasze rodziny! Pamiętajcie, że w rodzinach muszą być stworzone podstawy moralne i duchowe, gdyż dobrze wiecie, że rodzina jest pierwszym społeczeństwem stworzonym przez Boga, z którego wyłoniły się inne społeczeństwa. Dlatego proszę was, rodzice, abyście jak najszybciej odzyskali kontrolę i kierownictwo nad swoimi rodzinami, aby Duch Boży mógł ponownie zamieszkać z wami w waszych rodzinach.

Dlatego trwajcie zjednoczeni, małe dzieci, w miłości i służbie, bo w miarę waszej miłości i służby otrzymacie miłość i miłosierdzie Boże. Módlcie się jedni za drugich i pomagajcie sobie; bądź w łasce Bożej, abyś, gdy mój syn zapuka do drzwi twojej duszy (na ostrzeżenie), byłeś gotów i mógł iść z nim do wieczności.

Pokój mojego Pana pozostaje w was, a miłość i ochrona waszej matki zawsze wam towarzyszą.

Twoja Matka Cię kocha, Najświętsza Maryjo.

Dziatki, nieście przesłanie zbawienia całemu światu.

Wiadomość do Enoch.