Clicks1.9K
Anton Čulen
17

Nemocnica v Antverpách prelomila tabu a priznala, že všetky JISky má obsadené iba očkovanými pacientmi, u ktorých došlo k prelomeniu očkovacej ochrany a nastala vážna reinfekcia!

Nemocnica v Antverpách prelomila tabu a priznala, že všetky JISky má obsadené iba očkovanými pacientmi, u ktorých došlo k prelomeniu očkovacej ochrany a nastala vážna reinfekcia!

A čo na to Židia? Rabínsky súd v New Yorku vydal svojím uznesením „absolútny zákaz“ na očkovanie židovských detí, mládeže, mladých žien a mužov!
Súd označil očkovanie za formu rozširovania infekcie a zakázal nielen podávanie vakcín Židom, ale dokonca aj ich propagáciu a reklamu!

Rabínsky súd je najvyšším justičným telesom Chasidov a tórickej vetvy svetového židovstva, dopady na očkovanie v radoch Židov budú obrovské!
Verejná lož o tom, že Európa a svet čelia v súčasnej dobe pandémii neočkovaných, dostáva každú hodinu ďalšie a ďalšie trhliny a pravda sa nezadržateľne derie na povrch.

Belgická televízia už minulý týždeň v piatok odvysielala reportáž s lekárom v nemocnici GZA v Antverpách, ktorý otvorene a priamo televíznym divákom priznal, že v súčasnej dobe ležia na jednotkách intenzívnej starostlivosti JIS u nich v nemocnici iba a iba očkovaní pacienti, nikto iný, osobne to vraj kontroloval pred nakrútením reportáže.

alianciazanedelu.sk/archiv/10164
U.S.C.A.E.
EXPERT TESTIMONY - RISKS ASSOCIATED WITH COVID-19 VACCINATIONS IN CHILDREN.exe

svedectvá ku tomu sanhedrinu v NY je to samorozbaľovací archív o veľkosti 5.4 GB zdroj videí: renz-law.com/vaccine-risks-for-children/
Martin - Patrón Svätý Malachiáš shares this
1384
Konečne začínajú hovoriť niektorí ľudia priamo bez strachu skutočnú pravdu,že očkovaní začínajú chorľavieť a umierať a to je iba začiatok.
U.S.C.A.E.
Roberto 55
Az prestanu klamat.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Takže nikdy.
dyk
Výstižné.
A teraz doverujte:

youtu.be/QoCWxiwQew8
Pavel Jaško
Kedy sa to stane aj u nás?
didimos
Přesně tak...mají nás za poslední pitomce a barbary..tak tady budou dělat dusno dlouho""