Clicks3.2K
mkatana
12

Antychryst stoi u drzwi i już nie puka lecz włamuje się.

Antychryst stoi u drzwi i już nie puka, lecz włamuje się.

Gruziński Starzec Gabriel: Antychryst stoi u drzwi i już nie puka ale włamuje się.
Starzec nauczał: „W czasach ostatecznych ludzi uratuje miłość, pokora i dobroć. Dobroć otworzy bramy raju, pokora wprowadzi do niego a miłość pokaże Boga”.

Asceta i pokutnik Gruzińskiej Cerkwi Prawosławnej, starzec Gabriel Urgebadze
Wszystkich, którzy do niego przychodzili po błogosławieństwo, błagał on ze łzami: „Czyńcie dobro, ażeby wasza dobroć uratowała was. Ziemia już w połowie stała się piekłem…”
Z książki „Diadem Starca. Wspomnienia o gruzińskim podwiżniku (asceta, pokutnik, duchowy nauczyciel prawosławny – tłum.) ojcu Gabrielu”.
Starzec nauczał: Wczasach ostatecznych ludzi uratuje miłość, pokora i dobroć. Dobroć otworzy bramy raju, pokora wprowadzi do niego a miłość ukaże Boga”.
Wszystkich, którzy do niego przychodzili po błogosławieństwo, błagał on ze łzami: „Czyńcie dobro ażeby wasza dobroć uratowała was. Ziemia już w połowie stała się piekłem, Antychryst stoi u drzwi i już nie puka ale włamuje się. Wy ujrzycie Antychrysta, on postara się królować na całej planecie. Wszędzie będą prześladowania. W Gruzji prześladowań będzie mniej bo przecież ona jest krajem Matki Bożej.
Nie przebywajcie tylko osobno, trzymajcie się razem, w grupach po dziesięciu, piętnastu ludzi. Pomagajcie sobie wzajemnie. Nie bójcie się. W ciężkich chwilach ja będę z wami i pomogę chociaż mnie nie zobaczycie.
Wcześniej, chociaż i mówiono o nadejściu Antychrysta, to jednak nie było takich oznak. Były wojny ale nie było niebiańskich cudów i nie było powszechnego wyobcowania. W czasach ostatecznych nie patrzcie w niebo bo możecie zostać zwiedzeni cudami, które będą się tam działy, pomylicie się i zginiecie. Antychryst już się narodził. Jego znamię będą otwarcie nanosić na rękę i na czoło.
Produkty nie mogą wam zaszkodzić. Chociaż na nich naniesiona jest liczba Antychrysta to nie jest jeszcze jego znamię. Trzeba odmówić modlitwę „Ojcze nasz”, przeżegnać produkt, pokropić go wodą święconą i w ten sposób będzie poświęcone wasze jedzenie”.
Starzec powiedział nam, że: „W młodości siedziałem w swojej celi i na różne sposoby chciałem wyliczyć nadejście Antychrysta. Modliłem się do Boga aby mnie uświadomił co do tego. Nagle nade mną pojawił się Anioł Pański, poprosił o papier i napisał na nim: „Walkę proroków Enocha i Eliasza z Antychrystem pokażą w telewizji. Kiedy nastąpi czas opuszczenia Góry Atos przez ikonę Matki Bożej Iwierskiej to zadzwoni dzwon, świątynie widocznie pokłonią się na znak pożegnania. Łaska Boża, że to wszystko będzie pokazane w telewizji i ujrzy to cały świat.
Diabeł ma 666 pułapek. W czasach Antychrysta ludzie będą oczekiwali zbawienia z kosmosu. To właśnie będzie największym oszustwem diabła. Ludzkość będzie prosiła o pomoc istoty pozaziemskie nie wiedząc, że w istocie są to demony”.
Starca zapytano czy można kraść jedzenie kiedy nie będzie go można kupić a on odpowiedział: „Jeżeli ukradniesz to naruszysz jedno z przykazań. Kto tak postąpi to i Antychrysta przyjmie. Człowiek wierzący będzie pokładać nadzieję w Bogu. A Pan w czasach ostatecznych uczyni dla Swojego ludu takie cuda, że jeden listek z drzewa wystarczy na cały miesiąc. Prawdziwie wierzący człowiek ziemię przeżegna a ona da mu chleb.
Jeżeli dziewczynę zgwałcą wbrew jej woli to pozostanie ona w oczach Boga dziewicą. Tak samo i będzie ze znamieniem Antychrysta – jeżeli będzie ono naniesione wbrew woli człowieka to nie będzie ono miało na niego wpływu. W Ewangelii jest napisane, że prześladowania będą wszędzie i biada temu kto sprzeniewierzy się Ewangelii. Nadejdą czasy kiedy trzeba będzie koniecznie uchodzić w góry, tylko nie pojedynczo, w góry i lasy uchodźcie grupami. Dla wierzących chrześcijan największym bólem będzie to, że oni sami uciekną w lasy a ich bliscy przyjmą znamię Antychrysta.
W czasach ostatecznych zwolennicy Antychrysta będą chodzić do cerkwi, będą się chrzcili i będą nauczać o ewangelicznych przykazaniach. Ale nie wierzcie tym, ktorzy nie będą czynić dobra. Tylko po czynach można poznać prawdziwego chrześcijanina”.
Str. 109 – 111
O CZASACH OSTATECZNYCH
Zapamiętajcie – Chrystus jest jedyny, drugiego nie będzie.
Wcześniej, chociaż i mówiono o nadejściu Antychrysta, to jednak nie było takich oznak. Były wojny ale nie było niebiańskich cudów i powszechnego wyobcowania.
W Gruzji zmieniają się obyczaje. Tych, którzy ulegną światowym pokusom, poznacie po tym, że będą oni chodzić rozebrani. Chrześcijanie będą odziani przyzwoicie. Według praw Świętej Cerkwi kobieta nie powinna nosić spodni. Po odzieniu człowieka widać jego duchowy stan.
Produkty, na których jest nanoszone znamię Antychrysta nie mogą wam zaszkodzić. To nie jest jeszcze znamię (pieczęć) Antychrysta. Trzeba odmówić modlitwę „Ojcze nasz”, przeżegnać produkt, pokropić go wodą święconą i w ten sposób będzie poświęcone każde jedzenie.
Nie jedzcie chleba od człowieka, który przyjął znamię Antychrysta.
W czasach ostatecznych zwolennicy Antychrysta będą chodzić do cerkwi, będą się chrzcili i będą nauczać o ewangelicznych przykazaniach. Ale nie wierzcie tym, ktorzy nie będą czynić dobra. Tylko po czynach można poznać prawdziwego chrześcijanina.
Prawdziwa Wiara znajduje się w sercu a nie w umyśle. Za Antychrystem pójdzie ten, którego Wiara będzie w umyśle a ten, który będzie miał Wiarę w sercu to rozpozna go (Antychrysta – tłum.).
Miejsce na którym będą nanosić znamię (pieczęć) Antychrysta to nie jest dłoń ale palec wskazujący. Znamię (pieczęć) będą nanosić pod skórę za pomocą komputera i nie będzie ono widoczne. Na początku na życzenie. Ale kiedy Antychryst obejmie władzę i stanie się panem świata to będzie on zmuszać wszystkich do przyjęcia tego znamienia (pieczęci). Ci, którzy znamienia nie przyjmą zostaną ogłoszeni zdrajcami. Wtedy trzeba będzie uchodzić do lasu (w grupach – tłum.) po dziesięciu, piętnastu ludzi. W pojedynkę lub we dwójkę nie uratujecie się. Cokolwiek by się nie zdarzyło to nie traćcie nadziei pokładanej w Bogu. Pan pouczy jak postąpić. Kto będzie silny w Wierze ten nie odczuje ani głodu ani pragnienia a klęski żywiołowe go nie dotkną.
Diabeł ma 666 pułapek. W czasach Antychrysta ludzie będą oczekiwali zbawienia z kosmosu. To właśnie będzie największym oszustwem diabła. Ludzkość będzie prosiła o pomoc istoty pozaziemskie nie wiedząc, że w istocie są to demony.
Jeżeli ukradniesz to naruszysz jedno z przykazań. Kto tak postąpi to i Antychrysta przyjmie. Człowiek wierzący będzie pokładać nadzieję w Bogu. A Pan w czasach ostatecznych uczyni dla Swojego ludu takie cuda, że jeden listek z drzewa wystarczy na cały miesiąc. Prawdziwie wierzący człowiek ziemię przeżegna a ona da mu chleb.
Jeżeli dziewczynę zgwałcą wbrew jej woli to pozostanie ona w oczach Boga dziewicą. Tak samo i będzie ze znamieniem Antychrysta – jeżeli będzie ono naniesione wbrew woli człowieka to nie będzie ono miało na niego wpływu.
W czasach ostatecznych nie patrzcie w niebo bo możecie zostać zwiedzeni cudami, które będą się tam działy, pomylicie się i zginiecie.
Za: 3rm.info/publications/27200-gruzinski…
Czas ucisku shares this
875
kod01
Filek80
Globalna władza. Antychryst i znamię Bestii

Orędzie nr 10 z serii Ostrzeżenie
Otrzymano poniedziałek, 15 listopad 2010, godz. 11.00
Jesteście teraz w trakcie pojmowania prawdy i akceptowania Mojego orędzia. Zapisz
to Moja córko. Szybkość z jaką proroctwa się spełniają zaczyna być dla wszystkich
dostrzegalna. Obserwujcie zmiany, które staną się widoczne, w tym stan Mojego
kościoła jako jeden z …More
Globalna władza. Antychryst i znamię Bestii

Orędzie nr 10 z serii Ostrzeżenie
Otrzymano poniedziałek, 15 listopad 2010, godz. 11.00
Jesteście teraz w trakcie pojmowania prawdy i akceptowania Mojego orędzia. Zapisz
to Moja córko. Szybkość z jaką proroctwa się spełniają zaczyna być dla wszystkich
dostrzegalna. Obserwujcie zmiany, które staną się widoczne, w tym stan Mojego
kościoła jako jeden z pierwszych znaków. Wtedy to zwodziciel sprowadzi na
manowce Moich wyznawców.
Drugi znak będzie widzialny, gdy wielu z was nie będzie już prowadzonych przez
swój kraj. Dotyczy to materialnej kontroli oraz armii. Moje dzieci, ich przywódcy i
wszyscy ci będący odpowiedzialni za troszczenie się o swoich ludzi całkowicie stracą
kontrolę. Będą oni jak łódź bez steru. Ta łódź, którą sterują będzie płynąć nie znając
celu i będą zagubieni.
Moje dzieci, musicie się teraz usilnie modlić o rozluźnienie ucisku, które te złe grupy
będą na was wywierać. Oni nie przynależą do Bożego Królestwa i poprzez
podstępne oszustwo nie zdacie sobie sprawy, że stoi za tym potężna siła, która
skrzętnie dba o to by się nie ujawnić.
Wy Moje dzieci, nie będziecie mądrzejsze. Będziecie uważać, że żyjecie w ciężkich
czasach, ale ta fasada jest skonstruowana w taki sposób byście tak myśleli.
Powstańcie teraz Moje dzieci.
Znamię Bestii
Nie przyjmujcie znamienia. Im więcej z was go nie przyjmie, tym będziecie silniejsi
liczebnie. Ten znak - znamię bestii, będzie waszym upadkiem. Nie jest on tym na co
wygląda. Zgadzając się na przyjęcie go, będziecie się coraz bardziej oddalać.
Strzeżcie się Planu napędzanego przez zwodziciela, który dąży do usunięcia
wszystkich znaków obecności Mojego Przedwiecznego Ojca i nauk Pisma Świętego
z waszego życia. Będziecie świadkami jak będzie to wprowadzane w szkołach,
uniwersytetach, szpitalach i konstytucjach waszych krajów. Największą
obrzydliwością która sprawia Mi ogromny ból jest zniesienie nauk Pisma Świętego
dla tych, którzy praktykują adorowanie Mnie, ich Boskiego Zbawiciela. Niebawem
ujrzycie, że Moje słowo oraz nauczanie prawdy będzie zniesione i karalne.
Wy, moje umiłowane dzieci będziecie wiele cierpieć w Moim imieniu. Odpowiedzialne
za to są siły zła, które prowadzi Szatan. Znaleźć je można wszędzie, szczególnie w
tych przywódcach, na których polegacie aby przetrwać. Dzieci nie obawiajcie się o
siebie. Martwcie się raczej o te biedne dusze wprowadzone w błąd, które są tak
bardzo dotknięte przez zwodziciela, że trudno jest je od niego odciągnąć. Ci ludzie
nie są godni zaufania. Uważajcie na to jak się z nimi porozumiewacie. Będą trzymać
was w ucisku, ponieważ będą wszystko kontrolować. Będzie wam trudno z nimi
walczyć, ponieważ będą oni mieć kontrolę nawet nad waszymi bankami,
własnościami, waszymi podatkami i pożywieniem, którego potrzebujecie do
przeżycia.
Jednakże nie będzie to trwało długo, gdyż ich dni są policzone. Jeśli będą nadal
trwali w niewoli zła, pogrążą się w końcu w otchłań takiego terroru, że opisanie tego
losu byłoby zbyt przerażające i człowiek opadłby martwy jak kamień, jeśli ujrzałby
choćby minutę z tych udręk, które będą musieli oni znosić.
Bitwa niebawem się zacznie, wtedy gdy ręka mojego Przedwiecznego Ojca szybko
opadnie jako kara za ich grzechy, której świadkami niedługo będziemy na tej ziemi.
Grzechy za które Ja umarłem. Kto poświadcza i zmawia się z tą złowrogą acz
zdyscyplinowaną armią zniszczenia nie jest dzieckiem Bożym. Ta zła armia,
wypełniona demonami z czeluści piekielnych, dopuszcza się złych czynów na taką
skalę, że niewinni ludzie nie są w stanie tego pojąć.
Nie mam w zamiarze straszenia Moich dzieci, ale prawda zostanie ujawniona w
swoim czasie. Powstańcie teraz Moje dzieci. Walczcie z siłami zła zanim one
zniszczą was. Wystrzegajcie się Globalnej władzy w każdym kształcie, wielkości,
formie czy kodzie. Przypatrujcie się uważnie waszym przywódcom oraz tym którzy
kontrolują dostęp do pieniędzy, które zapewniają wam środki do przetrwania. Musicie
teraz robić zapasy żywności.
Nie otrzymaliście tej wiadomości w sposób jaki odzwierciedla moje nauczanie, ale
wysłuchajcie Mnie teraz. Te proroctwa zostały przepowiedziane. Moje dzieci muszą
słuchać uważnie. Duch ciemności rośnie w siłę, a wy Moi wyznawcy, musicie
pozostać silni. Utrzymujcie waszą wiarę we Mnie żywą poprzez modlitwę. Wszyscy
Moi wyznawcy, powinni modlić się codziennie koronką do Bożego Miłosierdzia.
Umocni to ich dusze i pomoże im znaleźć łaskę w momencie śmierci.
Moje dzieci, nie pozwólcie by Moje orędzie wystraszyło was. Moi wyznawcy, miejcie
dla Mnie teraz powinność. Pozwólcie Mi to powiedzieć. Pamiętajcie, że zostaniecie
wypełnieni Duchem Świętym, jak tylko zaakceptujecie Moje słowo. Nie obawiajcie
się, ponieważ zostaliście wybrani. Wy, Moja armio wyznawców, doprowadzicie do
porażki złego. Aby to osiągnąć, musicie się modlić.
Przychodzę z orędziem czystej miłości. Czy nie zdajecie sobie sprawy, że
doświadczycie Raju gdy Niebo i Ziemia połączą się? Nie macie czego się obawiać
Moi wyznawcy, będziecie podniesieni z ciałem, duszą i umysłem do królestw
Niebiańskiej Hierarchii. Zobaczycie swoich bliskich. Tych waszych bliskich, którzy
znaleźli łaskę u Mojego Przedwiecznego Ojca.
Czyńcie tak jak wam polecam. Módlcie się, rozmawiajcie ze Mną kochajcie Mnie,
miejcie ufność we Mnie. W zamian dam wam siłę. Módlcie się o ochronę na
Najświętszym Różańcu, danym wam z błogosławieństwem przez Moją umiłowaną
Matkę. Ta modlitwa musi być odmawiana by z jednej strony pomóc ochronić was
przed wpływem złego. Z drugiej strony musicie prosić o ochronę dla ludzi z którymi
macie kontakt, by nie mogli was zanieczyścić bądź rozproszyć waszej wiary we Mnie,
którą nosicie w sercu.
Módlcie się za moich wizjonerów i proroków, aby byli chronieni. Módlcie się za Moje
umiłowane sługi, tych świętych pobożnych pracowników posłanych przeze Mnie by
was prowadzić. Oni, podobnie jak Moi wyznawcy, cierpią udręki od złego. On nigdy
nie przestanie próbować zamknąć wam oczu na prawdę i użyje każdej przebiegłej
taktyki by przekonać was, że wiara jest fałszywa. Usłyszcie Mnie. On, zwodziciel,
będzie używał logiki i rozumowania, wyrażonych w delikatny i łagodny sposób, by
przekonać was, że wnosi nadzieję w wasze życia. Będzie próbował poprzez
antychrysta uczynić żebyście uwierzyli, że to on jest wybrańcem.
Antychryst
Wielu Moich wyznawców padnie ofiarą tego nikczemnego podstępu. Czuwajcie.
Będzie on widziany jako wysłannik miłości, pokoju i harmonii na świecie. Ludzie
padną na kolana i będą go adorować. Okaże on wam swoją moc i wielu pomyśli, że
pochodzi ona z Boskiego źródła. Jednak tak nie jest. Będzie was prowadził w
sposób, który będzie się niekiedy wydawał dziwny. Prawdziwi wierzący będą
wiedzieli, że nie pochodzi on ze światła. Jego dumna i pompatyczna postawa będzie
skrywana za czystym złem. Będzie kroczył dumnie i okazywał to co będzie się
wydawać prawdziwym współczuciem i miłością dla wszystkich. Pod tą fasadą jednak,
jest on pełen nienawiści do was, Moje dzieci. Śmieje się on za zamkniętymi drzwiami.
Moje dzieci, oszuka was on straszliwie. Będzie wyglądał na potężnego, pewnego
siebie, dowcipnego, opiekuńczego, kochającego i będzie postrzegany jako zbawiciel.
Jego przystojna twarz spodoba się wszystkim, jednak wkrótce się on zmieni.
Będzie siał spustoszenie na świecie i zamorduje wielu. Jego akty terroru będą
widoczne dla wszystkich. Zniszczy on waszą niepodległość i będzie pomocny we
wprowadzeniu Znaku - Znaku Bestii. Wy, Moje dzieci, będziecie musiały być silne.
Nie przyjmujcie Znaku, ponieważ jeśli go przyjmiecie, znajdziecie się pod jego złym,
hipnotycznym oddziaływaniem.
Wielu odda życie za wiarę we Mnie. Nie bójcie się, ponieważ jeśli cierpicie dla Mnie,
we Mnie i ze Mną jesteście wybrani. Módlcie się, módlcie się by nie poddać się jego
rządom terroru. Powstańcie i walczcie dla Mnie.
Nie pozwólcie Antychrystowi, aby poprzez swój przekonujący i zwodzicielski urok
pozyskał wasze dusze. Pozwólcie abym trzymał was w Moich rękach, tulił was Moją
Łaską teraz by dać wam siłę do walki o prawdę. Moja miłość do was nigdy nie umrze.
Nigdy nie powinniście wybierać tej drogi, gdyż bylibyście wtedy także straceni dla
Mnie. Będzie trudno, jednak pomoc będzie dana Moim dzieciom na wiele, wiele
sposobów, aby ulżyć waszym cierpieniom. Idźcie teraz i módlcie się o Moje
Miłosierdzie Boże i przygotujcie się na finalną bitwę.

Jezus Chrystus Król Ludzkości, Zbawiciel i Sędzia Sprawiedliwy

www.thewarningsecondcoming.com
mkatana
Wszystkich, którzy do niego przychodzili po błogosławieństwo, błagał on ze łzami: „Czyńcie dobro, ażeby wasza dobroć uratowała was. Ziemia już w połowie stała się piekłem, Antychryst stoi u drzwi i już nie puka, ale włamuje się.