TerezaK
316

❤ ...Z NEBE NA ZEM... ❤

❤ ...VESMÍR ŽIJE... ❤
❤ ...PRVNÍ ČÁST... ❤
❤ ...Před mnoha lety se vám vesmír zdál prázdný. O něco později jste se dozvěděli, že je plný plynů. Dnes již víte, že vesmír je naplněn energiemi života.
Vy však ještě nevíte to, co my víme už mnoho a mnoho let: že vesmír sám žije. Energie, které se ve vesmíru nacházejí, mají nejjemnější nástrojové složení, jsou výrazem Nejvyšší inteligence. Je to vesmír rozšířený do nekonečna, plný vůle, zkušeností a myšlenek.
Je to Inteligence, Rozum a Vědomí Stvořitele.
Každý člověk je účastníkem vesmíru na určité vlnové délce; řečeno vašimi slovy: je účastníkem vyladěné frekvence. Nikdo nemůže tuto individuální frekvenci překonat, ale může toto vlnové pole rozvinout do vysokého stupně. Učiněné rozhodnutí, tedy akt duchovní vůle nebo myšlenky, zapůsobí na hmotu. Myšlenku pak lze vyjádřit slovy. Nohu nebo ruku lze posunout. Všechny svaly lze rozpohybovat duchovními příkazy. To je zřejmá moc Ducha, který působí nátlak. Každý pohyb se může řídit rozumem. Tyto příkazy jsou neviditelné a jsou duchovním procesem, který se promítá z Kosmu přes mozek na individuální frekvenci do hmoty, tj. do příslušných atomů a molekul.
Molekuly a atomy však také reagují na duchovní příkazy, které mají svůj původ v celém Kosmu.
Duch lidské bytosti využívá Božích zákonů, kterým je prostřednictvím stejných zákonů podřízena i hmota. Lidské tělo tak reaguje na příkazy, které přicházejí z celého kosmu, a vy tomu jednoduše říkáte "vegetativní chování", ačkoli by se to mělo nazývat "intuitivní chování".
Ale všechny pohyby těla, které vycházejí z jedince a které nazýváte svým vědomím, nazýváte "vědomou činností".
❤ Bůh ❤ nezná žádné vědomé jednání tohoto druhu, protože nemá organické tělo, a proto se nemůže stát takto aktivním.
Bůh však využívá i jiných možností; vede každý atom a každou duchovní vibraci svou Vůlí, která je Pravdou a Láskou.
Bůh je tedy duchovní vysílač, který vysílá všechny své vlny v kosmu a uvolňuje a řídí dění na nesčetných frekvencích.
Kdyby se tento centrální kosmický vysílač koercitivní (nutící k pohnutce, z podrobného slovníku o magnetismu- pozn.) inteligence zastavil, celý vesmír by se zároveň stal chaosem, zhroutil by se a rozplynul, protože by chyběl jak Velký zákon, tak pouto, které vše spojuje.
Člověk nemůže tento vysílač narušit, natož zastavit. Může narušit pouze určité zóny, které mu nařídí Centrum vyvíjejících se sil. ❤ Bůh ❤ má v jistém smyslu hlavní klíč ke všem místnostem, i když tyto jednotlivé místnosti, které nazýváte "MAN", mají svůj vlastní klíč, který nevede do žádné jiné místnosti. Velký ❤ Univerzální duch ❤ ,
❤ Bůh ❤ , má přístup ke každé lidské mysli, pokud použije svůj univerzální klíč k vesmíru... ❤
Z knihy "Before Landing" od Aštara Šerana.
❤ Vydavatel Alaya_Asociace univerzální duchovní kultury ❤

Translated with DeepL Translate: The world's most accurate translator (free version)