Clicks3K
Edward7
12

Dr Pablo Campra: „System grafenowy samoorganizuje się po wstrzyknięciu do organizmu”

Jak wspomniano w wielu postach na tej stronie, skupiłem się na niektórych postępach technologicznych i programach, które osoby na najwyższych poziomach globalnej dominacji próbowali wdrożyć w reszcie populacji. Szczepionki, przynajmniej na razie, wydają się być głównym punktem zainteresowania.

Przyznanie się kilku lekarzy, naukowców, „światowych liderów” – że ich inicjatywa polega na łączeniu leków (znowu szczepionek) z narzędziami do edycji genów i technologi cyfrowej – powinny być oczywistym znakiem, że nie jest to tylko próba zmiany naszej ludzkiej natury, ale także środek najwyższej kontroli i nadzoru. „Wchodzimy w erę „Internetu ciał”: zbieranie naszych danych fizycznych za pomocą szeregu urządzeń, które można wszczepić, połknąć lub nosić”.

„W 2017 roku amerykańska Federalna Agencja Leków zatwierdziła pierwsze użycie cyfrowych pigułek w Stanach Zjednoczonych. Pigułki cyfrowe zawierają maleńkie, nadające się do spożycia czujniki, a także lekarstwa. Po połknięciu czujnik aktywuje się w żołądku pacjenta i przesyła dane do jego smartfona lub innych urządzeń.”

„Ponieważ Internet Ciał rozprzestrzenia się na każdy aspekt naszej egzystencji, stoimy przed szeregiem nowych wyzwań”.Archiwum internetowe/ weforum : Śledzenie pracy naszego ciała może zmienić nasze życie

Czy jest lepszy sposób na zainicjowanie tego celu niż zaplanowanie światowej pandemii [wydarzenie 201 (przeprowadzone w 2019 r. w celu rozwiązania ogólnoświatowej pandemii koronawirusa)… „Ta rada została pilnie zwołana przez Światowe Forum Ekonomiczne ”. – Anita Cicero] , wywołać powszechny strach i panikę w mediach, aby wywołać reakcję, która skłoni ludzi do żądania aplikacji/szczepionki śledzącej?

Odpowiedź na to jest tam. Jeśli odłoży się na bok uprzedzenia i niedowierzanie. Dr Pablo Campra, doktor nauk chemicznych, Wydział Agronomii, niezależnie zbadał kilka fiolek różnych szczepionek przeciw COVID na prośbę La Quinta Columna i znalazł oszałamiające (przerażające) obrazy, które przedstawiają to, co można opisać jedynie jako nanotechnologię.
Dr Pablo Campra jest przekonany, że wraz z materiałem przypominającym włókno przypominającym Morgellony, w tych fiolkach znajduje się tlenek grafenu. Teraz zwraca się do inżynierów, techników, elektroników – każdego, kto jest zaznajomiony z technologią i nanocząstkami, aby wystąpił i przeprowadził własne niezależne badania w celu zbadania, czym naprawdę są te „włókna, druty, cząstki stałe, układy” i dlaczego znajdują się w szczepionkach.

Podczas gdy dr Campra i wielu innych już stawia hipotezy i teoretyzuje, czym naprawdę są te szczepionki, ich wnioski są niesamowicie alarmujące i powinny być dla nas wszystkich pobudką do zastanowienia się nad tym, co naprawdę dzieje się na świecie.

Pełny zapis wywiadu między Stew Peters a dr Pablo Campra.
Dla podkreślenia dodano pewne ozdoby.


Źródło: Gulasz Peters Show | Sieć bezprzewodowa z tlenkiem grafenu: zdjęcia broni biologicznej zawierają bezprzewodowy nanoczujnik

Stew Peters: „Cóż, w tym programie wielokrotnie wspominaliśmy o pracy La Quinta Columna w Hiszpanii. Ta nazwa oznacza Piątą Kolumnę i jest to grupa badaczy-dysydentów, którzy badali te zastrzyki, które są fałszywie nazywane szczepionkami. Co najważniejsze, to oni badali próbkę szczepionki i znaleźli w niej tlenek grafenu. Dr Pablo Campra jest profesorem nauk chemicznych na Uniwersytecie w Almerii. Ale jest również powiązany z La Quinta Columna i poświęcił się przeprowadzaniu niezależnej analizy próbek szczepionek. A teraz opublikował swoje odkrycia w 3 częściach. Na początku tego miesiąca umieścił swoje pełne odkrycia dotyczące tlenku grafenu na Researchgate. Jego ustalenia były jasne. Używając techniki zwanej mikrospektroskopią Ramana, znalazł wiele dowodów na istnienie struktur tlenku grafenu w losowych próbkach szczepionek.

Ale dalsze badania dr Campry mogą być jeszcze ważniejsze. Jeśli to możliwe. W innym artykule badawczym Campra spekuluje, że mikrostruktury widoczne w szczepionkach wykonanych z tlenku grafenu mogą być komponentami bezprzewodowej sieci nanoczujników. To wszystko jest niezwykłe. Dlatego cieszymy się, że dr Campra jest z nami teraz, aby poznać niektóre szczegóły. Dziękuję bardzo, że jesteś tutaj z Hiszpanii.”

Dr Pablo Campra: „Tak, Gulasz. Miło być w programie. Jestem słuchaczem.”

Stew Peters: „Świetnie, cieszymy się, że się znamy. Więc pierwotnie pisaliśmy o twoich odkryciach dotyczących tlenku grafenu. Zostały odkryte przez dr Jane Ruby. Nadal jesteś przekonany, że w tych fiolkach jest tlenek grafenu? To bezsporne?

Dr Pablo Campra: „Tak, zdecydowanie.
Cóż, po pierwsze, żeby było jasne, nie należę do La Quinta Columna. La Quinta Columna to kanał bezpłatnej informacji. I zatrudnili mnie do – poprosili mnie o wykonanie tego badania w celu wykrycia cząstek grafenu w fiolkach. Ponieważ mają teorię, że te fiolki zawierają jakiś materiał, który może być odpowiedzialny za efekty magnetyczne, namagnesowanie ciał, a także za emisję połączeń bluetooth. Fale radiowe Bluetooth od zaszczepionych osób. Poprosili mnie więc o znalezienie materiału podstawowego dla całego systemu – ma to być tlenek grafenu. I to była moja rola na pierwszym poziomie badań. Pozostałe dwa poziomy to inżynierowie, eksperci w tej dziedzinie, którzy teraz to robią. I tak zrobili – udało im się porównać niektóre obrazy z moich badań i twierdzą, że to nanoroutery i nanoczujniki. Więc to trwają badania. To nie moja odpowiedzialność.

Źródło obrazu dla wszystkich 3 obrazów: Dr Pablo Campra/Stew Peters Show

Stew Peters: „Czy kiedykolwiek przeprowadzono analizę chemiczną w celu zweryfikowania tlenku grafenu?”

Dr Pablo Campra: „Tak. To, co zrobiliśmy, to badanie spektralne. Kiedy już uzyskasz obraz z mikro-ramana, dostajesz zdjęcia, a następnie skupiasz wiązkę lasera na tych ciałach i możesz być pewien ich struktury. Wykryliśmy więc strukturę grafenu w niektórych nanocząsteczkach, które badaliśmy w fiolkach.

Stew Peters: „Czy praca została kiedykolwiek powtórzona w większej liczbie fiolek?”

Dr Pablo Campra: „Nie. – Tak, my mieliśmy tylko 7 różnych fiolek z 4 różnych marek. I udało nam się znaleźć tę strukturę w 28 nanocząsteczkach ze 110 możliwych cząstek grafenu , zgodnie z ich obrazem. Mikro-raman to technika polegająca na dopasowywaniu obrazu do widm. Wtedy możesz być pewien, że to, co znajdziesz, to właśnie ta struktura”.

Stew Peters: „Więc wyszliście z tym, minęły miesiące, kiedy wyszliście z tym. Zgłosiliśmy to. Było wielu niezależnych badaczy, ekspertów od mikroskopii, naukowców, którzy potwierdzili, że "tak, jest w nich tlenek grafenu". Niedawno mieliśmy w tym programie informatora firmy Pfizer – Melissę McAtee, która powiedziała, spójrz, oto e-mail, który konkretnie mówi działowi PR firmy Pfizer, od czołowego naukowca, jak radzić sobie z tym problemem związanym z tlenkiem grafenu. Więc już nawet nie zaprzeczają, że tlenek grafenu jest w tych rzeczach. Ale sprawdzanie faktów początkowo zajmowało się tym wszystkim. I użyli: „No cóż, Pfizer powiedział, że tego tam nie ma”, jako podstawy do sprawdzenia faktów. Więc tym ludziom, co byście powiedzieli, każdemu, kto wątpi, że tlenek grafenu jest w tych fiolkach. W tych zastrzykach z broni biologicznej. Co byś im powiedział?

Dr Pablo Campra: „Wiesz, jest bardzo mało bezpłatnych badań na temat tego szlaku. Jest tylko kilka osób, odizolowanych ludzi; instytucje/akademie są całkowicie wyłączone z tych badań. Tak więc tylko kilka osób robi zdjęcia obiektów lub nanocząstek, które mogą przypominać tlenek grafenu. Ale ja… nie znalazłem nikogo, kto przeprowadziłby podobną analizę. Twierdzę więc, że ludzie tacy jak na przykład Carrie Madej, miała świetny wywiad z tobą lub Bothą, którzy oglądają próbki krwi. Mogą użyć tej samej techniki mikro-ramana, ponieważ widziałem nanocząsteczki – te ciemne plamy węglowe, te duże cząsteczki. I na pewno to grafen. I muszą tylko skierować na nie swoją wiązkę lasera mikro-ramana i upewnić się, że mają taką strukturę na krwi. Nie zrobiłem tego. Ale twierdzę, że mogliby to zrobić. Jestem więc pewien, że każdy, kto używa tej techniki, może wykryć tę strukturę. Po prostu wykryj. Następnie musimy to scharakteryzować, że mogą to być różne rodzaje grafenu – stężenie, toksyczność… nie pracowaliśmy nad tym. Ale twierdzimy, że więcej niezależnych badaczy robi to samo i powiela nasze odkrycia”.

Stew Peters: „Dlaczego uważasz, że to takie ważne, aby odsłonić tlenek grafenu? To znaczy, oczywiście to substancja toksyczna. Jak myślisz, dlaczego jest w tych fiolkach.

Dr Pablo Campra: „Cóż, po pierwsze, nie ma go na liście składników. To jest ważne. I to – jest cytowane w literaturze jako podstawa tej nano – bezprzewodowej sieci z nanoczujnikiem/bezprzewodową. Więc… jest cytowany już od 10 lat. Więc teraz niektórzy eksperci tutaj w Hiszpanii zlokalizowali nanocząsteczki, które mogą być częścią – tego systemu. A grafen jest podstawowym materiałem tego systemu. Więc co myślimy, jakie jest moje odkrycie – nie widziałem całego montażu tych systemów. Ale system może sam się zmontować po wstrzyknięciu do ciała. Jest to więc nowy kierunek badań”.

Stew Peters: „Widzisz, więc – pojawiło się wiele spekulacji na temat łączności z 5G. Czy właśnie o tym mówisz? Mam na myśli, że to staje się, jestem coraz mniej; z kapeluszem z folii aluminiowej, mniej teorii spiskowych, a bardziej rzeczywistością, gdy się w to zagłębiasz? Mam na myśli to, że tutaj polegam na twojej wiedzy.

Dr Pablo Campra: „Nie, to nie moja wiedza, ale każdy może wejść na bloga tych ekspertów z Hiszpanii, który nazywa się corona2inspect . Kontrola Corona2. Przedstawili tę teorię – zgodnie z literaturą naukową i dopasowując obrazy z naszej pracy do obrazów z literatury i są pewni, że ten system jest możliwy w dzisiejszych czasach, oparty na grafenie. I codziennie odkrywają nowe elementy całej sieci. Musimy więc dopasować to również do sygnału bluetooth od zaszczepionych osób. A więc to cały zespół badaczy –są wolni […]. Moim obowiązkiem jest tylko to wykryć. Wykrywanie materiału pierwotnego.”

Stew Peters: „Czy właśnie powiedziałeś„ bluetooth ”? Ty, tak – czy właśnie powiedziałeś sygnał bluetooth od zaszczepionych osób? Emitują sygnał bluetooth? Czy to prawda?

Dr Pablo Campra: „Tak, to – jest grupa we Francji, jesteśmy z nimi w kontakcie i prowadzą bardziej szczegółowe badania na ten temat. Ale każdy może przeprowadzić badania na ten temat. Za pomocą prostego telefonu komórkowego i aplikacji do skanowania Bluetooth; i iPhone'y i Samsungi nie działają, ale musisz pobrać aplikację. I możesz bardzo łatwo uzyskać ten kod MAC, kod MAC – to 6 liter i cyfr, od wielu ludzi. A potem musisz przeprowadzić badania, aby upewnić się, że nie mają małego zegarka, słuchawek lub urządzeń Internetu Rzeczy, które mogłyby dać ten obraz. I jesteśmy pewni z tych badań, że ten sygnał jest prawdziwy. To jest prawdziwe. Nie u wszystkich zaszczepionych osób, ale u wysokiego odsetka osób”.

Stew Peters: „Dlaczego myślisz, że różni się od niektórych ludzi od innych?”

Dr Pablo Campra: „Cóż, to zależy. Zaobserwowaliśmy dużą zmienność fiolek. Również w negatywnych skutkach. Więc nie chodzi o […] "dźganie". A więc to dość duża zmienność.
A także system u niektórych osób zostaje zainstalowany, a u innych nie. Na przykład grafen to coś, co można kupić po kilku miesiącach. Więc jeśli robimy 3 i 6 miesięcy, możesz to zdegradować. Ale jeśli dostaniesz kolejne ciosy, odzyskasz system. Uważamy więc, że niektórzy ludzie są bardziej skłonni do zainstalowania tego systemu niż inni”.

Stew Peters: „Po prostu nie mogę pogodzić się z tym, kim jesteś – o czym mówisz. Mój mózg ciągle do tego wraca, istoty ludzkie emitują wykrywalną transmisję bluetooth.
To znaczy, że tak się nie powinno dziać, dr Campra. Czy to prawda?

Dr Pablo Campra: „To jest w literaturze. System jest, został podpisany i wdrożony dawno temu. Nowością jest to, że prawdopodobnie wstrzykują ją ludziom bez ich zgody. Tak więc system może być używany do kontrolowania twojej sieci neuronowej, twojego – twojego umysłu, twoich emocji, może kontrolować twoją fizjologię; to działa. Jest to opisane w literaturze. Ale nie jestem w tym ekspertem, ale myślę, że ekspert powinien przyjrzeć się naszym zdjęciom, obrazkom we krwi i spróbować… odsłonić system. Że myślimy, no cóż, przypomina to to, co w księdze Objawienia nazywa się znakiem bestii. To może zrobić to samo. Możesz kupować, sprzedawać, kontrolować i monitorować swój umysł, więc… myślę, że to podobne…”

Stew Peters: „Tu, w Stanach Zjednoczonych, rozmawiamy o takich rzeczach, jak krytyczna teoria rasowa, akceptacja osób transpłciowych, indoktrynacja naszych dzieci w szkołach. Jest nieustanny nacisk, aby wstrzyknąć ten zastrzyk naszym dzieciom w wieku szkolnym; w nasze dzieci. Przypuszczalnie do kontrolowania ich procesu myślowego. Ich umysły. Ponieważ indoktrynacja nie działa, a może w niektórych domach jest matka i ojciec, którzy zaciekle się temu sprzeciwiają i uczą swoje dzieci prawdziwych podstawowych wartości. Nasze wojsko jest poddawane temu "strzałowi". Zostają zwolnieni, prawdopodobnie w sądzie wojennym i wrzuceni na bruk, jeśli nie otrzymają zastrzyków. Wyobraź sobie kontrolowanie umysłów całej armii.

Dr Pablo Campra:Tak, to jest cecha znaku (systemu) bestii, jest to, że musi być obowiązkowe. A każdy wykluczony z tego zostanie wykluczony ze społeczeństwa. Tak więc technologia istnieje, jest opisana w literaturze i potrzebujemy, aby była obowiązkowa. A potem trzeba się zastanowić, w jakim okresie historii żyjemy. czy jesteś chrześcijaninem, wiem, ja jestem katolikiem. I wiemy, że ten czas jest wyjątkowy w historii. Więc… myślimy, że możemy być bardzo blisko ujawnienia tego znaku.

Stew Peters: „Niewiarygodne. Um, chciałbym – czy zgodziłbyś się wrócić ze mną na dłuższy wywiad na siedząco, w którym możemy porozmawiać o tych rzeczach nieco bardziej szczegółowo? Bo myślę, że – to znaczy, ludzie najwyraźniej czekali bardzo długo, aby usłyszeć od Ciebie w sprawie tych badań. Wróciłbyś ponownie na wyłączność ze mną? Usiądziemy?

Dr Pablo Campra: „Tak, jasne. Będę szczęśliwy. Problem w tym, że nie jestem ekspertem w nanotechnologii. Właśnie pracuję na pierwszym poziomie badań wykrywających ten materiał. I myślę, że lepiej znaleźć kogoś w Hiszpanii lub tam, jestem pewien, że w USA jest wielu techników, którzy wiedzą o tych systemach. I powinni zachować te – obrazy, które znowu znajdują się w mojej bramce badawczej. Wgrywamy je wszystkie. Mogą zapisać te elementy, mogą być elementami tej sieci. Ale jestem, cieszę się, że mogę wrócić, ale nie mam wiele do powiedzenia na temat systemu; to nie moja wiedza. To tylko robocza hipoteza, że inżynierowie tu pracują”.

Stew Peters: „Pozostało mi około minuty, co to jest… co chcesz powiedzieć? Jaka jest najważniejsza rzecz, którą chcesz dziś tu wyrwać?”

Dr Pablo Campra:Wydaje mi się, że mówię ludziom, że muszą wybierać między prawdą a fałszem. Problemy takie jak twoje mają do tego ludzi. Więc. To właśnie mam do powiedzenia.

Gulasz Peters: „Dr. Pablo Campra, bardzo Ci dziękuję, że tu jesteś. Doceniamy to.”

Dr Pablo Campra: „Dzięki. Doceniam to."

Niektóre dodatkowe obrazy, które dr Pablo Campra uchwycił z różnych fiolek i stanów szczepionek COVID, są następujące:
(pełne konto można znaleźć w jego publikacjach na portalu @Pablo Campra )

Mała lista samoskładających się/tlenku grafenu/nanocząstek w literaturze medycznej/naukowej:
[ nih.gov/21080682/ ] „Trójwymiarowa samoorganizacja tlenku grafenu i DNA w wielofunkcyjne hydrożele” (2010)
[ nih.gov/23212421/ ]
„Biomolekularne korony zapewniają biologiczną tożsamość materiałów nanometrycznych” (2012)
[ nih.gov/23369286/ ]
„Samomontujące się wolnostojące włókna tlenku grafenu” (2013)
[ nih.gov/24852899/ ]
„Samomontaż tlenku grafenu na interfejsach” (2014)
[ wiley.com/action/cookieAbsent ]
„Samodzielnie złożone architektury oparte na grafenie i ich zastosowania” (2017)
[ rsc.org/en/content/articlehtml/2019/nh/c8nh00318a ]
„Tlenek grafenu dotyka krwi: interakcje in vivo biokoronowanych materiałów 2D” (2018)
[ nih.gov/33112593/ ]
„Swoiste dla danej osoby korony biomolekularne modulują interakcje nanocząstek z komórkami odpornościowymi w ludzkiej krwi” (2020)

Ostatnia wzmianka, istnieją aluzje (do wprost przyznania się…) prób zmiany rodzaju ludzkiego, które można znaleźć w różnych literaturach ezoterycznej/filozoficznej/religijnej. To, co ktoś zdecyduje się zrobić z tymi informacjami, zależy od nich. Ale stwierdzenie, że nie jest to celem dominacji sił, byłoby niewiarygodnie naiwne i łatwowierne.

Bardzo dziękuję dr Pablo Campra za zbadanie tych szczepionek i przeprowadzenie tak wielu badań. Posiadanie perspektywy uczciwej osoby jest niezwykle potrzebne, zwłaszcza w czasach, gdy w mediach szerzy się oszustwo, manipulacja i cenzura. Wiele błogosławieństw dla dr Campry i innych badaczy, czytelników, ankieterów, takich jak Stew Peters itp., którzy szukają prawdy.

*Wyświetlane źródło obrazu: Dr Pablo Campra/Stew Peters Show
expandingawarenessrelations.com/…ystem-can-self-assembly-once-injected-in-the-body/
henryk33 shares this
103
Dr Pablo Campra: „System grafenowy samoorganizuje się po wstrzyknięciu do organizmu”
Antyszczep Polski
PRZESŁANIE DLA SZCZEPANÓW vel COVIDIANÓW: Szczep się brachu a pójdziesz do piachu! :)
Edward7
MORDERSTWO! Zaledwie kilka godzin po opublikowaniu Sekretu Vaxx, dr Noack nie żyje

18 listopada 2020 r. znany niemiecki chemik i jeden z czołowych unijnych ekspertów od grafenu, dr Andreas Noack, został aresztowany przez uzbrojoną jednostkę policji w trakcie transmisji na żywo w YouTube .

26 listopada 2021 roku, zaledwie kilka godzin po opublikowaniu najnowszego filmu o tlenku grafenu i …More
MORDERSTWO! Zaledwie kilka godzin po opublikowaniu Sekretu Vaxx, dr Noack nie żyje

18 listopada 2020 r. znany niemiecki chemik i jeden z czołowych unijnych ekspertów od grafenu, dr Andreas Noack, został aresztowany przez uzbrojoną jednostkę policji w trakcie transmisji na żywo w YouTube .

26 listopada 2021 roku, zaledwie kilka godzin po opublikowaniu najnowszego filmu o tlenku grafenu i wodorotlenku grafenu, zmarł nagle.

W tym filmie ujawnia, że dr Pablo Campra z University of Almeria przeprowadził niedawno badanie metodą spektroskopii Micro-Raman nad szczepionką i odkrył, że grafen wykryty w szczepionce Vaxx nie był tlenkiem grafenu (GO), ale wodorotlenkiem grafenu (GHO). ), która jest niezwykle stabilną cząsteczką, która nie ulega biodegradacji, więc zasadniczo pozostaje w twoim systemie na zawsze.

To bardzo zła wiadomość dla biorców szczepionki, ponieważ opisuje on cząsteczki wodorotlenku grafenu jako „najostrzejsze obiekty, jakie można sobie wyobrazić, ponieważ mają grubość tylko jednego atomu… ogromną cząsteczkę, która jest niezwykle ostra”.

Innymi słowy, cząsteczki wodorotlenku grafenu w szczepionce vaxx zachowują się jak nano-brytki, które przecinają nabłonkową wyściółkę żył biorców, co jego zdaniem jest przyczyną zakrzepów krwi i nagłych zgonów obserwowanych ostatnio u tak wielu czołowych sportowców.


Uważa, że to przypadek „rosyjskiej ruletki”, w której strzykawka podająca domięśniowo nieumyślnie przebije żyłę, umożliwiając przedostanie się GHO do krwiobiegu, rozcinając nabłonek w naczyniach krwionośnych nieszczęsnych biorców.

Mówi tutaj: „Uderzasz w żyłę, czy nie? Czy pozostaje w mięśniu? Wtedy jest mniej toksyczny. Ale jeśli trafisz w żyłę, a partie zawierają różne ilości GHO, musisz wiedzieć, że tniesz ludzi od środka”.

Niestety, mówi, że większość lekarzy nie jest zaznajomiona z tymi nowymi nanomateriałami i nie ma pojęcia o szkodach, jakie mogą wyrządzić organizmowi ludzkiemu, a wodorotlenek grafenu nie pojawia się w testach toksykologicznych.

Mówi o Austrii: „Oni jako pierwsi narzucili mandat na szczepionkę. Zabijają cały naród austriacki. Za to odpowiedzialny jest pan Schallenberg. Potrzebuje odpowiednich konsultantów. Mieliśmy kiedyś Austriaka, który sprowadził cierpienie i śmierć na Europę. Apeluję o udostępnienie tego filmu na wszystkich kanałach.

„Pan Schallenberg potrzebuje tysięcy lub setek tysięcy listów. Musi wiedzieć, że to brzytwa, to sposób na zabicie. A jeśli o tym wie i kontynuuje, jest masowym mordercą. Podąży śladami Hitlera”.

Od tego czasu jego ciężarna partnerka opublikowała filmy, w których wyraża przekonanie, że mógł paść ofiarą ataku z użyciem jakiejś broni radiologicznej, ponieważ mówi, że mówił o tym, że „oni” mają tego rodzaju technologię.

***

TRANSKRYPCJA

Dr Noack:
Na Uniwersytecie w Almerii jest profesor Pablo Campra. Badał szczepionki pod kątem obecności tlenku grafenu za pomocą spektroskopii Micro-Raman . Jest to nauka o częstotliwościach. Istnieją pasma częstotliwości. Dwa z tych zespołów są ważne. Pokazują, że nie jest to tlenek grafenu, a raczej wodorotlenek grafenu.

Chciałbym wyjaśnić, czym jest wodorotlenek grafenu. To jednowarstwowy węgiel aktywny. Są pierścienie C6. Znaleźli to we wszystkich próbkach. Każdy róg to próbka węgla. To jest w nanoskali. Trochę to zmniejszę. Jeśli ma długość 50 nm, to pod rząd jest 500 pierścieni.

Są to grupy hydroksylowe (OH). W tlenku grafenu mamy podwójnie związany tlen, a w wodorotlenku grafenu mamy grupę OH.

Elektrony są zdelokalizowane (w pełni mobilne).

Kawałek ma długość 50 nm, ale grubość tylko 0,1 nm. Te struktury C6 są niezwykle stabilne. Możesz zrobić z tego klocki hamulcowe. Nie ulega biodegradacji. Te struktury w nanoskali najlepiej można opisać jako żyletki.

Te żyletki są wstrzykiwane do ciała. Żyletki w skali nano, grubość tylko jednej warstwy atomowej. Stosunkowo szerokie i wysokie, są brzytwą, nie ulegają biodegradacji.

Grupy (OH) hydroksylowe mogą odszczepiać proton. Kiedy proton zostaje odszczepiony, zyskuje ładunek ujemny, rozrzucony po całym układzie. Jest to w zasadzie kwas. Dobrze zawiesza się w wodzie ze względu na ładunek ujemny.

Są to więc żyletki rozprowadzone równomiernie w cieczy. To jest w zasadzie rosyjska ruletka.

W tej kobiecie widać bardzo wyraźnie, że przecina naczynia krwionośne. Naczynia krwionośne mają komórki nabłonkowe jako wewnętrzną wyściółkę. Nabłonek jest niezwykle gładki jak lustro i jest cięty przez te żyletki. To jest tak niebezpieczne. Jeśli wstrzykniesz szczepionkę do żyły, brzytwy będą krążyć we krwi i przecinać nabłonek.

Najważniejsze jest to, że testy toksykologiczne wykonuje się na szalkach Petriego i tam niczego nie znajdziesz.

Są to najostrzejsze obiekty, jakie można sobie wyobrazić, ponieważ mają grubość tylko jednego atomu. To ogromna cząsteczka, która jest niezwykle ostra.

Jestem ekspertem od węgla aktywnego. W swojej pracy doktorskiej przekształciłem tlenek grafenu w wodorotlenek grafenu. Dołączyłem do czołowego światowego producenta węgla aktywnego. Po roku zajmowałem się nowymi produktami z węglem aktywnym. Kupiliśmy małą firmę niedaleko Newcastle w Anglii. Byłem odpowiedzialny za „nowe produkty węglowe” w całej Europie.

Byłem w poszukiwaniu aplikacji. Jeśli przeprowadzisz autopsję ofiar, nic nie znajdziesz. Toksykolodzy przeprowadzają swoje testy na szalkach Petriego. Nie wyobrażają sobie, że istnieją struktury, które mogą rozcinać naczynia krwionośne. Są zdjęcia zakrzepłej krwi wychodzącej z nosa. Ludzie wykrwawiają się na śmierć wewnętrznie, zwłaszcza najlepsi sportowcy, którzy padają martwi, mają szybko płynącą krew. Im szybszy przepływ krwi, tym więcej szkód wyrządzą brzytwy.

Jako chemik, kiedy wstrzykujesz to do krwi, wiesz, że jesteś mordercą. To nowy materiał. Toksykolodzy jeszcze o tym nie wiedzą.

Nagle nabiera sensu, że pacjenci wyglądają tak i że najlepsi sportowcy z wysokim krążeniem krwi – całkowicie zdrowi – nagle umierają.

Widzisz, jak ludzie załamują się natychmiast po szczepieniu i mają atak. Ci ludzie mieli pecha w rosyjskiej ruletce. Bardzo prawdopodobne, że strzykawka trafiła w żyłę.

Pytanie, które musicie zadać politykom i lekarzom, pytanie, które lekarze powinni zadać firmie Pfizer, brzmi: Dlaczego te żyletki są w szczepionce?

Teraz chcą zmusić do szczepienia dzieci od 5 roku życia.

Ten facet to dr Szekeres, prezes Austriackiej Rady Lekarskiej.

(Odtwarza wideo dr Szekeresa)

Kotwica wiadomości: W Wiedniu jest już możliwe, dzięki promocji „poza etykietą”, aby zaszczepić dzieci w wieku od 5 do 11 lat.

Dr Noack: (Zatrzymuje wideo i komentarze) Ładne słowo, „uodparniać”.

Kotwica wiadomości: Tak więc będziemy mieli mandat vaxxine, ale nie jest jasne, jakie ograniczenia wiekowe mają zastosowanie. Jaki limit wiekowy byś zaproponował?

Dr Szekeres: Ogłosiłbym mandat na szczepionkę dla wszystkich kwalifikujących się do szczepienia i zatwierdzonych przez władze europejskie. Obecnie oznacza to młodzież w wieku 12 lat i więcej. Spodziewamy się, że w ciągu najbliższych kilku dni europejskie agencje zaczną udzielać szczepień dla dzieci w wieku 5 lat i starszych. Jak słusznie mówisz, obecne szczepienie jest „pozarejestrowane”.

Dr Noack: (Zatrzymuje wideo i komentuje) „Poza etykietą” oznacza, że szczepienie nie jest zatwierdzone, ale już je wstrzykują. W tym momencie można to nazwać tylko strzałem śmierci.

Dr Szekeres: Po szeroko zakrojonych konsultacjach z pediatrą to –

Dr Noack: (Zatrzymuje wideo i komentarze) Pediatra? Myślisz, że pediatra rozumie, czym jest tlenek grafenu? Jest inny wywiad, w którym mówi, że uważa, że z medycznego punktu widzenia „dobre” jest zaszczepienie ludności siłą. Ważnym pojęciem w nauce jest spór – debata naukowa.

Podstawą medycyny czy farmacji jest chemia. Ten lekarz nie ma pojęcia o chemii. Zupełnie nowe substancje nieznane naturze są wprowadzane (wraz ze szczepionkami). Wszyscy mówią o informacyjnym RNA, który ma złożone działanie. Teoria mRNA jest złożona, ale każdy chemik rozumie, do czego służy (tlenek grafenu).

Widzisz, że mRNA jest prawdopodobnie dywersją. Nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek był w stanie dać mi, jako specjaliście od węgla, właściwe wyjaśnienie, dlaczego te żyletki z włókna węglowego są w vaxxine.

To jest wojna.

Rozpraszają nas informacyjnym RNA. Ale ludzie nie mogą tak szybko paść z tego zaraz po wstrzyknięciu. Dzieje się coś innego i należy zbadać ten efekt.

Twierdzi, że jest specjalistą. Najwyraźniej austriaccy lekarze nie mają mądrzejszego faceta niż ten. Jest lekarzem, który nie rozumie chemii, albo jest przestępcą, albo masowym mordercą.

Po badaniu hiszpańskiego lekarza oficjalnie stwierdzono, że (wodoro)tlenek grafenu w nanoskali znajduje się w szczepionce. Jest więc jasne, że wstrzykiwane są żyletki. Więc prawdopodobnie jest niekompetentny.

Jeśli chcesz zaszczepić populację siłą, musisz bardzo ostrożnie odrobić pracę domową. Bo jeśli coś jest nie tak z zastrzykiem, zabijesz całą populację kraju.

Musisz zważyć ryzyko. Jak niebezpieczna jest korona? Jak niebezpieczny jest zastrzyk?

Ten facet zastanawia się, czy ludzie powinni być związani przed wstrzyknięciem. I jest najlepszym lekarzem!

Czy lekarze w Austrii są tak niekompetentni, że nie rozumieją podstawowej chemii, na której opiera się medycyna? W takim razie powinni zrzec się licencji!

Każdy lekarz w Austrii, który po tym, jak te informacje są już upublicznione i nadal je wstrzykuje, jest mordercą.

Nie jestem facetem w dziedzinie węgla. W tej dziedzinie mam doktorat. Pracowałem dla największego na świecie producenta węgla aktywnego w obszarze nowych produktów węglowych. Jestem prawie jedynym Europejczykiem, który odwiedził innych ekspertów w Pittsburghu.

Następnie założyłem własną firmę z węglem aktywnym. Żywicę papier i przerabiam na membrany z węgla aktywnego. Możesz skaleczyć sobie ręce tym zwęglonym papierem. Był niezwykle ostry. Mam dobry pomysł, co robi ten wodorotlenek grafenu.

To jest rosyjska ruletka. Trafiasz w żyłę, czy nie? Czy pozostaje w mięśniu? Wtedy jest mniej toksyczny. Ale jeśli trafisz w żyłę, a partie zawierają różne ilości GHO, to musisz wiedzieć, że tniesz ludzi od środka.

I jest to bardzo inteligentna trucizna, ponieważ normalny toksykolog pracujący z szalkami Petriego nie może jej znaleźć, ponieważ się nie porusza.

Toksykolodzy po prostu nie spodziewają się żadnych maszynek do golenia w nanoskali, ale jako chemik mogę powiedzieć, że jesteśmy absolutnie pewni, że jest tam wodorotlenek grafenu. Są to żyletki w nanoskali. Teraz chcą wstrzykiwać dzieciom te brzytwy w rozmiarze nano.

Chcę, żeby dr Szekeles wyjaśnił, co te żyletki robią w tych zastrzykach. Musi to również wyjaśnić swojemu szefowi, panu Schallenbergowi (kanclerz Austrii). Jest prawdopodobnie także konsultantem premiera Austrii, pana Schallenberga.

Pan Schallenberg, który jest prawnikiem, odpowiada za wybór odpowiednich konsultantów. Jeśli narzuci tę szczepionkę wszystkim Austriakom, MUSI wybrać odpowiednich konsultantów. Jest prawnikiem, nie zna się na medycynie, ale jego praca polega na wyborze konsultantów kompetentnych i odpowiada za wybór konsultantów niekompetentnych.

Jako chemik ręczę za to, że są to żyletki w nanoskali. Możesz zrobić klocki hamulcowe ze struktur węglowych, które trwają wiecznie. Ten materiał ma zerową biodegradowalność. Pozostaje w ciele na zawsze. Nawet jeśli ludzie nie padają martwi od razu, małe naczynia krwionośne są cięte, ale niewiele.

Niszczy serce. Wszystkie ataki serca, wszystkie udary. Jako lekarz musisz zadać sobie pytanie, skąd to się bierze?

Jeśli rozumiesz, że wstrzykiwane są nano żyletki, jasne jest, dlaczego pojawiają się wszystkie choroby sercowo-naczyniowe. Serce jest pocięte, mózg pocięty. Naczynia krwionośne są pocięte. Te struktury grafenowe (inaczej jednowarstwowy węgiel lub jednowarstwowy grafit) są tak stabilne. Każdy chemik to wie. Nie ulegają degradacji. Struktura ma długość 50 nm i grubość 0,1 nm. Oczywiście to brzytwa. Każdy chemik to wie.

Nie bez powodu komórki nabłonka są wyjątkowo gładkie, ale po pocięciu stają się szorstkie i przywierają do nich. Do tej pory każdy idiota może to wstrzyknąć i kiedy trafią do żyły. Dla mnie to rosyjska ruletka.

Oto szalka Petriego. Normalne testy toksykologiczne na szalce Petriego. Ten materiał nie bez powodu jest uznawany za „szczepionkę eksperymentalną”. Nie wiedzą, co się stanie.

Każdy zaszczepiony podmiot musi podpisać, że bierze na siebie pełną odpowiedzialność. Upłynie 50 lat, zanim kontakty z Pfizerem zostaną opublikowane. Co jest w tych umowach? Dlaczego 50 lat?

W Niemczech czy Austrii nie ma nikogo z moim doświadczeniem. Wiodący niemiecki specjalista ds. węgla, dr Harmut von Kienle był moim mentorem przez rok. Napisałem swoją pracę magisterską z tego zakresu. Rozpocząłem swoją działalność w tej dziedzinie i wygrałem konkurs na biznesplan w Wolfsburgu. Wygrałem w konkursie 75 000 marek niemieckich (87 500 euro). Otrzymałem kapitał wysokiego ryzyka w wysokości 6 milionów marek (3 miliony euro). Miałem dziesięciu programistów do opracowania tych wszystkich nowych produktów węglowych. Wiem o czym mówię.

Każdy chemik na czacie jest proszony o odrzucenie mnie lub wyrażenie innej opinii. Wszyscy jesteście zaproszeni do powiedzenia mi, że się mylę.

Sir Karl Popper wyjaśnił podstawy nauki: Hipoteza, obalenie. Popper powiedział, że lepiej zabijać teorie niż zabijać ludzi. Cała populacja ma zostać wstrzyknięta. Dokładnie tak, jak mówi Popper, jeśli nadal będziesz ujeżdżać tę morderczą teorię, musisz być bardzo ostrożny.

Jako pierwsi narzucili mandat na szczepionkę. Zabijają cały naród austriacki. Za to odpowiedzialny jest pan Schallenberg. Potrzebuje odpowiednich konsultantów. Mieliśmy kiedyś Austriaka, który sprowadził cierpienie i śmierć na Europę. Apeluję o udostępnienie tego filmu na wszystkich kanałach.

Pan Schallenberg potrzebuje tysięcy lub setek tysięcy listów. Musi wiedzieć, że to brzytwa, to sposób na zabicie. A jeśli o tym wie i kontynuuje, jest masowym mordercą. Podąży śladami Hitlera.

To musi wyjść teraz! Jestem gotów porozmawiać o tym materiale z każdym. Jako chemik mówię, że to są żyletki i zauważam, jak mało lekarze wiedzą o chemii. Ale robią chemię w ciele. U małych dzieci, u kobiet w ciąży.

A teraz wy, lekarze, wiecie, co robicie i jeśli nadal wstrzykujecie, jesteście mordercami.

Wyjdź, wypisz to, daj to swojemu lekarzowi, daj to swoim politykom. A jeśli będziesz kontynuować, obiecuję ci, że żaden sąd na świecie cię nie uratuje.

To, co robisz, to masowe morderstwo. Austria ponosi odpowiedzialność. Rozpoczęli mandat szczepionek.

A pan, panie Schallenberg, potrzebujecie najlepszych konsultantów. A jeśli nie jesteś w stanie wyselekcjonować najlepszych konsultantów, jesteś niekompetentny i musisz zrezygnować. To samo z ministrem zdrowia. Jak kompetentny jesteś?

Czy jesteś gotowy, aby wstrzyknąć całej ludności Austrii żyletki, które nie ulegają biodegradacji?

Udostępnij film, zapisz go, włóż na pendrive'a i wyślij do polityków i lekarzy. Wyjaśnij im: jeśli nadal to robią, są mordercami.

Oryginalny artykuł tutaj; ( forbiddenknowledgetv.net/…ublishing-the-secret-of-the-vaxx-dr-noack-is-dead/ )