Edward7
123K
henryk33 shares this
103
Dr Pablo Campra: „System grafenowy samoorganizuje się po wstrzyknięciu do organizmu”
Antyszczep Polski
PRZESŁANIE DLA SZCZEPANÓW vel COVIDIANÓW: Szczep się brachu a pójdziesz do piachu! :)
Edward7
MORDERSTWO! Zaledwie kilka godzin po opublikowaniu Sekretu Vaxx, dr Noack nie żyje

18 listopada 2020 r. znany niemiecki chemik i jeden z czołowych unijnych ekspertów od grafenu, dr Andreas Noack, został aresztowany przez uzbrojoną jednostkę policji w trakcie transmisji na żywo w YouTube .

26 listopada 2021 roku, zaledwie kilka godzin po opublikowaniu najnowszego filmu o tlenku grafenu i …More
MORDERSTWO! Zaledwie kilka godzin po opublikowaniu Sekretu Vaxx, dr Noack nie żyje

18 listopada 2020 r. znany niemiecki chemik i jeden z czołowych unijnych ekspertów od grafenu, dr Andreas Noack, został aresztowany przez uzbrojoną jednostkę policji w trakcie transmisji na żywo w YouTube .

26 listopada 2021 roku, zaledwie kilka godzin po opublikowaniu najnowszego filmu o tlenku grafenu i wodorotlenku grafenu, zmarł nagle.

W tym filmie ujawnia, że dr Pablo Campra z University of Almeria przeprowadził niedawno badanie metodą spektroskopii Micro-Raman nad szczepionką i odkrył, że grafen wykryty w szczepionce Vaxx nie był tlenkiem grafenu (GO), ale wodorotlenkiem grafenu (GHO). ), która jest niezwykle stabilną cząsteczką, która nie ulega biodegradacji, więc zasadniczo pozostaje w twoim systemie na zawsze.

To bardzo zła wiadomość dla biorców szczepionki, ponieważ opisuje on cząsteczki wodorotlenku grafenu jako „najostrzejsze obiekty, jakie można sobie wyobrazić, ponieważ mają grubość tylko jednego atomu… ogromną cząsteczkę, która jest niezwykle ostra”.

Innymi słowy, cząsteczki wodorotlenku grafenu w szczepionce vaxx zachowują się jak nano-brytki, które przecinają nabłonkową wyściółkę żył biorców, co jego zdaniem jest przyczyną zakrzepów krwi i nagłych zgonów obserwowanych ostatnio u tak wielu czołowych sportowców.


Uważa, że to przypadek „rosyjskiej ruletki”, w której strzykawka podająca domięśniowo nieumyślnie przebije żyłę, umożliwiając przedostanie się GHO do krwiobiegu, rozcinając nabłonek w naczyniach krwionośnych nieszczęsnych biorców.

Mówi tutaj: „Uderzasz w żyłę, czy nie? Czy pozostaje w mięśniu? Wtedy jest mniej toksyczny. Ale jeśli trafisz w żyłę, a partie zawierają różne ilości GHO, musisz wiedzieć, że tniesz ludzi od środka”.

Niestety, mówi, że większość lekarzy nie jest zaznajomiona z tymi nowymi nanomateriałami i nie ma pojęcia o szkodach, jakie mogą wyrządzić organizmowi ludzkiemu, a wodorotlenek grafenu nie pojawia się w testach toksykologicznych.

Mówi o Austrii: „Oni jako pierwsi narzucili mandat na szczepionkę. Zabijają cały naród austriacki. Za to odpowiedzialny jest pan Schallenberg. Potrzebuje odpowiednich konsultantów. Mieliśmy kiedyś Austriaka, który sprowadził cierpienie i śmierć na Europę. Apeluję o udostępnienie tego filmu na wszystkich kanałach.

„Pan Schallenberg potrzebuje tysięcy lub setek tysięcy listów. Musi wiedzieć, że to brzytwa, to sposób na zabicie. A jeśli o tym wie i kontynuuje, jest masowym mordercą. Podąży śladami Hitlera”.

Od tego czasu jego ciężarna partnerka opublikowała filmy, w których wyraża przekonanie, że mógł paść ofiarą ataku z użyciem jakiejś broni radiologicznej, ponieważ mówi, że mówił o tym, że „oni” mają tego rodzaju technologię.

***

TRANSKRYPCJA

Dr Noack:
Na Uniwersytecie w Almerii jest profesor Pablo Campra. Badał szczepionki pod kątem obecności tlenku grafenu za pomocą spektroskopii Micro-Raman . Jest to nauka o częstotliwościach. Istnieją pasma częstotliwości. Dwa z tych zespołów są ważne. Pokazują, że nie jest to tlenek grafenu, a raczej wodorotlenek grafenu.

Chciałbym wyjaśnić, czym jest wodorotlenek grafenu. To jednowarstwowy węgiel aktywny. Są pierścienie C6. Znaleźli to we wszystkich próbkach. Każdy róg to próbka węgla. To jest w nanoskali. Trochę to zmniejszę. Jeśli ma długość 50 nm, to pod rząd jest 500 pierścieni.

Są to grupy hydroksylowe (OH). W tlenku grafenu mamy podwójnie związany tlen, a w wodorotlenku grafenu mamy grupę OH.

Elektrony są zdelokalizowane (w pełni mobilne).

Kawałek ma długość 50 nm, ale grubość tylko 0,1 nm. Te struktury C6 są niezwykle stabilne. Możesz zrobić z tego klocki hamulcowe. Nie ulega biodegradacji. Te struktury w nanoskali najlepiej można opisać jako żyletki.

Te żyletki są wstrzykiwane do ciała. Żyletki w skali nano, grubość tylko jednej warstwy atomowej. Stosunkowo szerokie i wysokie, są brzytwą, nie ulegają biodegradacji.

Grupy (OH) hydroksylowe mogą odszczepiać proton. Kiedy proton zostaje odszczepiony, zyskuje ładunek ujemny, rozrzucony po całym układzie. Jest to w zasadzie kwas. Dobrze zawiesza się w wodzie ze względu na ładunek ujemny.

Są to więc żyletki rozprowadzone równomiernie w cieczy. To jest w zasadzie rosyjska ruletka.

W tej kobiecie widać bardzo wyraźnie, że przecina naczynia krwionośne. Naczynia krwionośne mają komórki nabłonkowe jako wewnętrzną wyściółkę. Nabłonek jest niezwykle gładki jak lustro i jest cięty przez te żyletki. To jest tak niebezpieczne. Jeśli wstrzykniesz szczepionkę do żyły, brzytwy będą krążyć we krwi i przecinać nabłonek.

Najważniejsze jest to, że testy toksykologiczne wykonuje się na szalkach Petriego i tam niczego nie znajdziesz.

Są to najostrzejsze obiekty, jakie można sobie wyobrazić, ponieważ mają grubość tylko jednego atomu. To ogromna cząsteczka, która jest niezwykle ostra.

Jestem ekspertem od węgla aktywnego. W swojej pracy doktorskiej przekształciłem tlenek grafenu w wodorotlenek grafenu. Dołączyłem do czołowego światowego producenta węgla aktywnego. Po roku zajmowałem się nowymi produktami z węglem aktywnym. Kupiliśmy małą firmę niedaleko Newcastle w Anglii. Byłem odpowiedzialny za „nowe produkty węglowe” w całej Europie.

Byłem w poszukiwaniu aplikacji. Jeśli przeprowadzisz autopsję ofiar, nic nie znajdziesz. Toksykolodzy przeprowadzają swoje testy na szalkach Petriego. Nie wyobrażają sobie, że istnieją struktury, które mogą rozcinać naczynia krwionośne. Są zdjęcia zakrzepłej krwi wychodzącej z nosa. Ludzie wykrwawiają się na śmierć wewnętrznie, zwłaszcza najlepsi sportowcy, którzy padają martwi, mają szybko płynącą krew. Im szybszy przepływ krwi, tym więcej szkód wyrządzą brzytwy.

Jako chemik, kiedy wstrzykujesz to do krwi, wiesz, że jesteś mordercą. To nowy materiał. Toksykolodzy jeszcze o tym nie wiedzą.

Nagle nabiera sensu, że pacjenci wyglądają tak i że najlepsi sportowcy z wysokim krążeniem krwi – całkowicie zdrowi – nagle umierają.

Widzisz, jak ludzie załamują się natychmiast po szczepieniu i mają atak. Ci ludzie mieli pecha w rosyjskiej ruletce. Bardzo prawdopodobne, że strzykawka trafiła w żyłę.

Pytanie, które musicie zadać politykom i lekarzom, pytanie, które lekarze powinni zadać firmie Pfizer, brzmi: Dlaczego te żyletki są w szczepionce?

Teraz chcą zmusić do szczepienia dzieci od 5 roku życia.

Ten facet to dr Szekeres, prezes Austriackiej Rady Lekarskiej.

(Odtwarza wideo dr Szekeresa)

Kotwica wiadomości: W Wiedniu jest już możliwe, dzięki promocji „poza etykietą”, aby zaszczepić dzieci w wieku od 5 do 11 lat.

Dr Noack: (Zatrzymuje wideo i komentarze) Ładne słowo, „uodparniać”.

Kotwica wiadomości: Tak więc będziemy mieli mandat vaxxine, ale nie jest jasne, jakie ograniczenia wiekowe mają zastosowanie. Jaki limit wiekowy byś zaproponował?

Dr Szekeres: Ogłosiłbym mandat na szczepionkę dla wszystkich kwalifikujących się do szczepienia i zatwierdzonych przez władze europejskie. Obecnie oznacza to młodzież w wieku 12 lat i więcej. Spodziewamy się, że w ciągu najbliższych kilku dni europejskie agencje zaczną udzielać szczepień dla dzieci w wieku 5 lat i starszych. Jak słusznie mówisz, obecne szczepienie jest „pozarejestrowane”.

Dr Noack: (Zatrzymuje wideo i komentuje) „Poza etykietą” oznacza, że szczepienie nie jest zatwierdzone, ale już je wstrzykują. W tym momencie można to nazwać tylko strzałem śmierci.

Dr Szekeres: Po szeroko zakrojonych konsultacjach z pediatrą to –

Dr Noack: (Zatrzymuje wideo i komentarze) Pediatra? Myślisz, że pediatra rozumie, czym jest tlenek grafenu? Jest inny wywiad, w którym mówi, że uważa, że z medycznego punktu widzenia „dobre” jest zaszczepienie ludności siłą. Ważnym pojęciem w nauce jest spór – debata naukowa.

Podstawą medycyny czy farmacji jest chemia. Ten lekarz nie ma pojęcia o chemii. Zupełnie nowe substancje nieznane naturze są wprowadzane (wraz ze szczepionkami). Wszyscy mówią o informacyjnym RNA, który ma złożone działanie. Teoria mRNA jest złożona, ale każdy chemik rozumie, do czego służy (tlenek grafenu).

Widzisz, że mRNA jest prawdopodobnie dywersją. Nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek był w stanie dać mi, jako specjaliście od węgla, właściwe wyjaśnienie, dlaczego te żyletki z włókna węglowego są w vaxxine.

To jest wojna.

Rozpraszają nas informacyjnym RNA. Ale ludzie nie mogą tak szybko paść z tego zaraz po wstrzyknięciu. Dzieje się coś innego i należy zbadać ten efekt.

Twierdzi, że jest specjalistą. Najwyraźniej austriaccy lekarze nie mają mądrzejszego faceta niż ten. Jest lekarzem, który nie rozumie chemii, albo jest przestępcą, albo masowym mordercą.

Po badaniu hiszpańskiego lekarza oficjalnie stwierdzono, że (wodoro)tlenek grafenu w nanoskali znajduje się w szczepionce. Jest więc jasne, że wstrzykiwane są żyletki. Więc prawdopodobnie jest niekompetentny.

Jeśli chcesz zaszczepić populację siłą, musisz bardzo ostrożnie odrobić pracę domową. Bo jeśli coś jest nie tak z zastrzykiem, zabijesz całą populację kraju.

Musisz zważyć ryzyko. Jak niebezpieczna jest korona? Jak niebezpieczny jest zastrzyk?

Ten facet zastanawia się, czy ludzie powinni być związani przed wstrzyknięciem. I jest najlepszym lekarzem!

Czy lekarze w Austrii są tak niekompetentni, że nie rozumieją podstawowej chemii, na której opiera się medycyna? W takim razie powinni zrzec się licencji!

Każdy lekarz w Austrii, który po tym, jak te informacje są już upublicznione i nadal je wstrzykuje, jest mordercą.

Nie jestem facetem w dziedzinie węgla. W tej dziedzinie mam doktorat. Pracowałem dla największego na świecie producenta węgla aktywnego w obszarze nowych produktów węglowych. Jestem prawie jedynym Europejczykiem, który odwiedził innych ekspertów w Pittsburghu.

Następnie założyłem własną firmę z węglem aktywnym. Żywicę papier i przerabiam na membrany z węgla aktywnego. Możesz skaleczyć sobie ręce tym zwęglonym papierem. Był niezwykle ostry. Mam dobry pomysł, co robi ten wodorotlenek grafenu.

To jest rosyjska ruletka. Trafiasz w żyłę, czy nie? Czy pozostaje w mięśniu? Wtedy jest mniej toksyczny. Ale jeśli trafisz w żyłę, a partie zawierają różne ilości GHO, to musisz wiedzieć, że tniesz ludzi od środka.

I jest to bardzo inteligentna trucizna, ponieważ normalny toksykolog pracujący z szalkami Petriego nie może jej znaleźć, ponieważ się nie porusza.

Toksykolodzy po prostu nie spodziewają się żadnych maszynek do golenia w nanoskali, ale jako chemik mogę powiedzieć, że jesteśmy absolutnie pewni, że jest tam wodorotlenek grafenu. Są to żyletki w nanoskali. Teraz chcą wstrzykiwać dzieciom te brzytwy w rozmiarze nano.

Chcę, żeby dr Szekeles wyjaśnił, co te żyletki robią w tych zastrzykach. Musi to również wyjaśnić swojemu szefowi, panu Schallenbergowi (kanclerz Austrii). Jest prawdopodobnie także konsultantem premiera Austrii, pana Schallenberga.

Pan Schallenberg, który jest prawnikiem, odpowiada za wybór odpowiednich konsultantów. Jeśli narzuci tę szczepionkę wszystkim Austriakom, MUSI wybrać odpowiednich konsultantów. Jest prawnikiem, nie zna się na medycynie, ale jego praca polega na wyborze konsultantów kompetentnych i odpowiada za wybór konsultantów niekompetentnych.

Jako chemik ręczę za to, że są to żyletki w nanoskali. Możesz zrobić klocki hamulcowe ze struktur węglowych, które trwają wiecznie. Ten materiał ma zerową biodegradowalność. Pozostaje w ciele na zawsze. Nawet jeśli ludzie nie padają martwi od razu, małe naczynia krwionośne są cięte, ale niewiele.

Niszczy serce. Wszystkie ataki serca, wszystkie udary. Jako lekarz musisz zadać sobie pytanie, skąd to się bierze?

Jeśli rozumiesz, że wstrzykiwane są nano żyletki, jasne jest, dlaczego pojawiają się wszystkie choroby sercowo-naczyniowe. Serce jest pocięte, mózg pocięty. Naczynia krwionośne są pocięte. Te struktury grafenowe (inaczej jednowarstwowy węgiel lub jednowarstwowy grafit) są tak stabilne. Każdy chemik to wie. Nie ulegają degradacji. Struktura ma długość 50 nm i grubość 0,1 nm. Oczywiście to brzytwa. Każdy chemik to wie.

Nie bez powodu komórki nabłonka są wyjątkowo gładkie, ale po pocięciu stają się szorstkie i przywierają do nich. Do tej pory każdy idiota może to wstrzyknąć i kiedy trafią do żyły. Dla mnie to rosyjska ruletka.

Oto szalka Petriego. Normalne testy toksykologiczne na szalce Petriego. Ten materiał nie bez powodu jest uznawany za „szczepionkę eksperymentalną”. Nie wiedzą, co się stanie.

Każdy zaszczepiony podmiot musi podpisać, że bierze na siebie pełną odpowiedzialność. Upłynie 50 lat, zanim kontakty z Pfizerem zostaną opublikowane. Co jest w tych umowach? Dlaczego 50 lat?

W Niemczech czy Austrii nie ma nikogo z moim doświadczeniem. Wiodący niemiecki specjalista ds. węgla, dr Harmut von Kienle był moim mentorem przez rok. Napisałem swoją pracę magisterską z tego zakresu. Rozpocząłem swoją działalność w tej dziedzinie i wygrałem konkurs na biznesplan w Wolfsburgu. Wygrałem w konkursie 75 000 marek niemieckich (87 500 euro). Otrzymałem kapitał wysokiego ryzyka w wysokości 6 milionów marek (3 miliony euro). Miałem dziesięciu programistów do opracowania tych wszystkich nowych produktów węglowych. Wiem o czym mówię.

Każdy chemik na czacie jest proszony o odrzucenie mnie lub wyrażenie innej opinii. Wszyscy jesteście zaproszeni do powiedzenia mi, że się mylę.

Sir Karl Popper wyjaśnił podstawy nauki: Hipoteza, obalenie. Popper powiedział, że lepiej zabijać teorie niż zabijać ludzi. Cała populacja ma zostać wstrzyknięta. Dokładnie tak, jak mówi Popper, jeśli nadal będziesz ujeżdżać tę morderczą teorię, musisz być bardzo ostrożny.

Jako pierwsi narzucili mandat na szczepionkę. Zabijają cały naród austriacki. Za to odpowiedzialny jest pan Schallenberg. Potrzebuje odpowiednich konsultantów. Mieliśmy kiedyś Austriaka, który sprowadził cierpienie i śmierć na Europę. Apeluję o udostępnienie tego filmu na wszystkich kanałach.

Pan Schallenberg potrzebuje tysięcy lub setek tysięcy listów. Musi wiedzieć, że to brzytwa, to sposób na zabicie. A jeśli o tym wie i kontynuuje, jest masowym mordercą. Podąży śladami Hitlera.

To musi wyjść teraz! Jestem gotów porozmawiać o tym materiale z każdym. Jako chemik mówię, że to są żyletki i zauważam, jak mało lekarze wiedzą o chemii. Ale robią chemię w ciele. U małych dzieci, u kobiet w ciąży.

A teraz wy, lekarze, wiecie, co robicie i jeśli nadal wstrzykujecie, jesteście mordercami.

Wyjdź, wypisz to, daj to swojemu lekarzowi, daj to swoim politykom. A jeśli będziesz kontynuować, obiecuję ci, że żaden sąd na świecie cię nie uratuje.

To, co robisz, to masowe morderstwo. Austria ponosi odpowiedzialność. Rozpoczęli mandat szczepionek.

A pan, panie Schallenberg, potrzebujecie najlepszych konsultantów. A jeśli nie jesteś w stanie wyselekcjonować najlepszych konsultantów, jesteś niekompetentny i musisz zrezygnować. To samo z ministrem zdrowia. Jak kompetentny jesteś?

Czy jesteś gotowy, aby wstrzyknąć całej ludności Austrii żyletki, które nie ulegają biodegradacji?

Udostępnij film, zapisz go, włóż na pendrive'a i wyślij do polityków i lekarzy. Wyjaśnij im: jeśli nadal to robią, są mordercami.

Oryginalny artykuł tutaj; ( forbiddenknowledgetv.net/…ublishing-the-secret-of-the-vaxx-dr-noack-is-dead/ )