Language
4 2.3k
11 pages

Magický kult Harryho Pottera

Článok katolíckeho kňaza Mgr. P. Hucíka z časopisu Rozmer:www.rozmer.sk/sk/articles/show/877 ............. autorka kníh o Harrym Potterovi veľmi dobre pozná svet skutočnej mágie. Myslím si, že tieto konklúzie nie sú nijako prehnané a veľmi ma … [More]
Write a comment …
ľubica
požehnaný deň všetkým diskutujúcim...
p. Moranová.... ďakujem za vaše svedectvo!
prajem vám pekný deň a otvorenosť na vanutie Ducha Svätého...
[More]
TULÁK
V tomto případě musím souhlasit s Lubicou.Krátce vám napíši jeden příběh.Můj syn měl kamaráda,který byl velký fanda Harry Pottera Michala Kupku.On byl velmi citlivý chlapec.Začal slýchat hlasy,aby se zabil.On kolem sebe omotal dráty a pustil do sebe elektřinu.Vše odkázal mému synovi včetně kazet Harryho p. a plakát,který si dal na dveře něco roztrhalo tu noc,co Michal odešel na věčnost.V 16 letech.Můj syn zahynul tragicky ve stejné ulici jako Michal.Jeho maminka byla Polka,tedy katolička a dodnes se přátelíme.Velmi mnoho záhad kolem toho je,ale jen k tomu Harry Potterovi.Prosím,nedávejte to číst dětem!
ľubica
Harry Potter – sprvu neznáme meno, neskôr „pojem“. Roky bol všade – nielen v kníhkupectvách, kinách alebo hračkárstvach, ale i na školských potrebách všetkého druhu, potravinách, spotrebnom tovare a odevoch. Boli obdobia, keď sa takmer nedalo vyhnúť každodennému stretnutiu s týmto menom.
Málokto sa však vyhnúť naozaj chcel. Veď išlo o sympatického chlapca čarodejníka, pútavý príbeh, rozprávku ako každá iná… len ešte úspešnejšiu a lepšie marketingovo podporovanú.
Neskôr sa však objavili určité …
[More]