언어
05:04

Hrôza vo Vatikáne

Toto je dôkaz o obrovskom duchovnom a morálnom odpade priamo vo vatikáne. Hrôôôôôza
댓글 쓰기…
Žito
Jedno přísloví tvrdí, že ráno je moudřejší večera.
Snad tedy vyjímka potvrzuje pravidlo.

Miroslav nám zde každý den dokazuje, že se ho moudřejší rána netýkají.
TULÁK
Myslíš, že v době Jana Husa bylo vše OK?
TULÁK
To jsem četla, jaké slušné mzdy se J.Husovi dostávalo a přijímal.Druhé však obviňoval z chamtivosti.Byl prý dobře živený pán.Pst, je za národního hrdinu.
Vilém
SESTRO ZINO PAMATUJME NA JEDNO, AŤ JE TO KNĚZ, BISKUP A NEBO SÁM PAPEŽ, POKUD ŽIJÍ V HŘÍCHU, NEJSOU Z MILOSTI BOŽÍ.
VĚZTE, ŽE NAD KNĚZE, ARCIBISKUPA ČI PAPEŽE, ŽIJÍCÍHO V HŘÍCHU, PROSTÝ SEDLÁČEK, TOVARYŠ, ČI ŽENA CHUDÁ Z LIDU, ŽIJÍCÍ ČISTĚ A ZBOŽNĚ - VĚTŠÍ JEST PŘED BOHEM NEBES. ( Jan Hus )

bratře Žito

bráška Vilém
jamajl
Super, dost dobří borci.
Umějí dobrou akrobacii.
Taky sem se na to rád podíval.
Doufám, že ti chlapíci jsou katolíci.
Mee
Jovana
Na světě je mnoho hrůzy, ale to přece není hrůza. Který z mužů zde píšících to dokážete? Čistému, vše čisté.
Ruženec
@pavka: Tito artisté "hrají" virtuozně na své tělo...

No bodejť, když jsou jetý.
pavka
Já osobně velmi obdivuji cvičení těchto mužů. Chtěl bych vidět někoho z diskutujících, aby předvedl pouze jednoduchý cvik. A tady jeden člověk drží další 3 na rukou a na nohou. Ta úžasná síla a rovnováha je hodna opravdového obdivu. Je to, jakoby někdo zahrál virtuozně na nějaký hudební nástroj. Tito artisté "hrají" virtuozně na své tělo - sílu - rovnováhu a koordinaci. Ono je snadnější kritizovat, než něco podobného předvést.Naše těla stejně jako naše duše stvořil Bůh. Proto nechápu tu … [더보기]
johnfrax
www.credo-ua.org/2010/12/37951

trvalé atmosféra paranoja, snahy o kontrolu správania aj do najmenších detailov, neustálemu zastrašovanie - všetci ktorý vytvoril atmosféru psychóza - ľudia šli ako blázon len v prednej časti. Ja osobne vyhnúť časté výlety do Pidhirky, ale moji príbuzní boli častými návštevníkmi. Každý z ich príchodu Pidhirky som čakal takmer so strachom - "pálenie" oči, bolestivé vytrhnutiu, ktoré skôr či neskôr expanduje do iného domova škandál vnútroštátneho charakteru.
Libor Halik
Výborně Naasthane. Ano z Medžugorje naivní lidé dostávají pravidelné nic neříkající výzvy. Jsou-li to lidé z ateistického prostředí jako Česká republika, tak je může omlouvat to, že tam získávají víru v zázraky. Bohužel tam jde o zázraky od nepřítele skutečného Krista a od nepřítele skutečné Panny Marie. Všechna falešná vidění a proroctví podporovala bludy 2.vatikánského koncilu a zejména bludy společných modloslužeb pohanů s Janem Pavlem II. v katolickém Assisi. Falešně Jana Pavla II. předem … [더보기]
johnfrax
Lenka,píšete
Kdepak je vaše láska a tolerance?Nemáte právo nikoho vyhánět,jen proto,že s vámi ve všem nesouhlasí.
--------------------------------
Lenka,píšete o tolerancii a láske.
Je vo vás túžba po týchto Božích vlastnostiach a aj vám ich zo srdca prajem,ale chápem Gattolina,lebo z vašej strany,teda od Dohnalovcov tu skutočne nič také nenachádzam.
Je to len klamstvo,kamufláž,rozbíjamnie,vulgarizmy,posmech.
-------------------------------
Ovocie pýchy......
[더보기]
johnfrax
Figlio1 si túži pripísať výroky z knihy L.M.Grinona,túžba je to pekná,dobrá,ale určite sa netýka Dohnalovcov,Svätý Mária Grinon bol tu zemi katolícky kňaz a jeho hlavná čnosť bola poslušnosť svojim predstavením.
Nebolo mu dovolované kázať,farári ho odmietali,ale on všetko znášal s trpezlivosťou a odovzdanosťou a jeho poslušnosť priniesla ovocie,bola to aj očista,skúška pokory,aby dokázal,že nechce ohlasovať seba,nepripisoval si zásluhy,ale všetkým čo konal, vyznával vieru a lásku Bohu a Panne …
[더보기]
gattolino
Dohnalovci, vyznavači temna, stáhněte se do svých slují před září božího světla, které nejste schopni unést! Zapalujte si své černé svíčky a špiňte si co chcete, ale čiňte to na svých černých sabatech a ne ne katolickém portálu! Apage satanas!!!
Růženec
To je ale hrůza. A je to ještě horší, než kdo myslí.
Jak píše johnfrax:
Pracovníci pro pastoraci komediantů a homosexuálů vymohli pro skupinů hóšů z posilovny cirkusové homosexuální vystoupení.
Polosvlečení chlapci pak na místě svatém předvedli, jak po sobě lezou a jak je jim spolu dobře. Za své hříšné chování dostali od církve ještě zaplaceno, takže to, co vidíme, je cirkus v cirkuse.
Neobhajitelné.
Světská, hříšná, cirkusová zábava před Božími kněžími.
ľubica
Hrôza vo Vatikáne
k tomuto videu od karmel:

Že, aká strašná hrôza vo Vatikáne, obyčajné umelecké vystúpenie... kde niekto vidí, alebo iba podsúva iným to, čo chce, aby iní tomu uverili. Názov je úbohé podsúvanie výmyslu a špinenie pápeža...
@fary, súdia a ani nevedia ako to je. Aj v prírode platí, že včely tie hľadajú kvety a muchy tie priťahuje hnoj... Kto chce byť muchou? Nechcete byť radšej včelou? (myšlienka nie je moja, myslím, že je od od Jána Pavla II.)


k tomuto videu od johnfraxa:

[더보기]
노트 ľubica 이(가) 이 게시물을 Hrôza vo Vatikáne 에 언급했습니다.
노트 johnfrax 이(가) 이 게시물을 Anton DOHNAL ,heretik, exkomunikuje pápeža Benedikta XVI 에 언급했습니다.
Libor Halik
Dr. Miguel Nicolelis byl 5. ledna 2011 papežem Benediktem XVI. jmenován členem Pontifikální akademie věd. Je otevřeným obhájcm potratové a prohomosexuální ideologie nové brazilské presidentky Dilmy Rousseff. V článku, jenž byl zveřejněn v říjnu 2010, Nicolelis vyjádřil své rozhořčení nad "hysterickou pravicí", která vedla kampaň proti kandidatuře Rousseff kvůli jejím propotratovým a prohomosexuálním postojům. Nicolelis schvaluje registrované partnerství homosexuálů a obhajuje dekriminalizaci … [더보기]
Libor Halik
Firma Durex, která vyrábí asi čtvrtinu světové produkce kondomů, zve na svých stránkách na katolickou mši v Londýně. Podpora společnosti Durex souvisí s tím, že představitelé arcidiecéze Westminster pokračují v tzv. Soho mších pro homosexuály pořádaných ve spolupráci s Soho Masses Pastoral Council (SMPC), což je skupina, která to vyjednala v roce 2007 s arcidiecézí. Jeden z členů SMPC, který pomáhá s organizací těchto mší, má blog nazvaný "Queering the Church", což lze přeložit jako "Sodomizo… [더보기]
Libor Halik
Protože biskupové z Ukrajiny věděli, že to je homosexuální skupina artistů, tak záběr té skupiny nechali dát do videa zasílaného Benediktovi XVI. "Závazné vyjádření k homosexualitě": gloria.tv
Марек
o,Libore odkud víte ,že to byla homosexuální skupina artistů???
fary
Pro Libor Halík:
A podle čeho soudíte, že tato artistická skupina je homosexuální??
Libor Halik
Je strašné, když Benedikt XVI. klesl tak hluboko, že obdivuje homosexuální skupinu artistů místo, aby se jich štítil a nepouštěl je vůbec do Vatikánu. Kdyby se ve Vatikánu díval na normální artisty, snad by se to dalo tolerovat - i když ztrácet čas neduchovní zábavou, když církev krvácí, je i tak dost nezodpovědné pro hlavního katolického pozemského velitele.
Růženec
@Debelzaq
Jestli to nebudeš pociťovat jako újmu, vysvětli, co Debelzaq znamená.
Růženec
Debelzaq. Kde ti kluci takové nicky berou?
Růženec
Debelzaq už tu není. Zaregistroval se a byl tu jen 6 minut. To, co napsal, mohl vztahovat k Lolkovi.
Růženec
Fuj, to cirkusové představení je rouhavá přehlídka tělesnosti. Je tu dávána na odiv tělesná síla jako spoléhání se na pouhou živočišnost.
Pravý opak k duchovní, pokorné cestě k Bohu skrze Krista.
Růženec
@gattolino: A jaký jsem já, to ať hodnotí Pán, soudit člověka je jen jeho výsadou.

To ale neplatí, když gattolino napíše mně:

Milý Růženče. Jak jsi pyšný, ale soucítím s tebou! Jednou přijde
› soud? Hlupáčku nebohý, už přišel, probíhá neustále, a ty jsi již
› zavržený, a proto prožíváš to své osobní peklo a nejsi šťasten.


gattolino
Ale paní Lenko, o Vaší osobě jsem přece nic neříkal a nikdy bych tak nečinil, anžto Vás neznám. Hovořím k tématu, ne k osobě diskutujících. A jaký jsem já, to ať hodnotí Pán, soudit člověka je jen jeho výsadou.
gattolino
Tolik duchovních omylů na tak malých webových stránkách, to by Ježíš Kristus hořce zaplakal. Ale každý si svou cestu k Bohu řídí dle svého vlastního jednání a myšlení. Někdo roztáhne křídla radosti ve svobodném letu k výšinám vznešenosti a jásá svým srdcem plným okouzlení z božího Stvoření, jiný se v burce trápí hlady, chrlí nenávist na své bližní, bičuje si záda a považuje se za pytel hříchů. Co asi Bůh raději vidí? Hádej, človíčku!
Růženec
@gattolino
nemusel ses tak obsáhle představovat.
Марек
No tak Rosario!!! nejdřív jsem tě zval na flašku,teď na kafe....ty se mne snad bojíš...no zajímalo by mne jak bys argumentoval z očí do očí
Růženec
gattolino asi myslel zakomplexovaný styda

On neví ani co píše, ani co myslí.
Růženec
@gattolino: Čistý vidí krásu Božího díla, chrám duše zvaný tělo, zakomplexovaný nestyda vidí jen nemravnost.

Tak pravil Narcis, který oblepil Glorii vlastními fotkami
Ty jsi tělesný a samolibý, nemůžeš mít jiný názor. Jsi uctívač vlastního těla a to je modlářství.
gattolino
Každý vnímá jen odraz své vlastní duše. Čistý vidí krásu Božího díla, chrám duše zvaný tělo, zakomplexovaný nestyda vidí jen nemravnost. Ale náš Pán říkal: Čistému vše čisté.
Renda
No, vono je to již normální, na těchto místech se děli horší věci, např. cvičení ženských v těsném úboru.
Růženec
@johnfrax + olinka
Tady je něco pro vás, tak se potěšte pohledem na hadí vykrucování služebníka Satana.
Getanzte Gebete- Jesuiten Pater Saju
Růženec
Tělesnost a obnažování prostě na svaté místo nepatří.
Jen úchylům se líbí nakrucování ujetého Pinty nebo tahle zvrácenost.
Růženec
@johnfrax
Tobě by nevadilo ani, kdyby kněží uspořádali představení pornoherců. Ty a olinka byste ještě přidali komentář, že mají dar od Boha.
Ambrož
děkuji Olinko,já bych nabídl presso..Pan Růžovy by mohl příjít osobně ne jen online...,ale asi se mne bojí,že bych ho as zakousnul
olinka
Prajem vam krasne pozehnane poludnie

Pozyvam vas k obedu varila som segedinsky gulas,..

Dobru chut!!!!


+ kavicka,... [더보기]
olinka
Ruzenec toho smajlika si si mohol odpustit,
nuz co uz ved sa modlim aj za teba,..
Môzete nam nadavat,kricat na nas,posmievat,...

"ale nasa laska K nasmu BOHU je väcsia "

ako vasa nenavist a zloba,
ktoru prechovate vo svojom srdci,..

Ked je Boh s nami,...kto môze byt proti nam???,


[더보기]
Růženec
@olinka
Ty nebudeš tím, za co se tu snažíš vydávat.
Jsi nejspíš zženštilý seminarista.
Růženec
Je to lolkovina. Ten první začal pořádat cirkusová představení na svatém místě. Aby ne, vždyť to byl herec a předváděl se po celý život.
olinka
Eva:
To nie su basnicky,to su modlitby,..
Evka,ale nie kazda modlitba patri do komôrky,..
to je tvoja vec ako to beries,po tvojom nech su to aj preslovi,ale pre mna je to modliba pre kazdeho krestana katolika,ktory veri jedneho
Boha v troch osobach a ktory vyznava Katolicku cirkev,...
brani a obhajuje ju a nie triesti ako vy dohnalovi ludia
na cele s vasim prorokom o.Eliasem,...
Růženec
Romero7: Toto je dôkaz o obrovskom duchovnom a morálnom odpade priamo vo vatikáne. Hrôôôôôza

Souhlasím.To není umění, ani dar od Boha. To je přehlídka tělesnosti na místě, které by mělo být duchovní.
Vůbec nerozlišujete.