Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
09:44
Samson1
Podle její závěrečné řeči není co řešit. Psychopatická osobnost s násilnými sklony.
Maria Dubovska
Ale tieZ je mozne ze by vystupila na zjazde strany, ucinila sebekritiku za svoju spupnost chcet odist do tak rajskej krajiny a schvalili by jej stranicky trest - pobyt v miami, odkial by mucenicky popisovala jak zahniva amerika a jak tuzi po korinkoch.
Maria Dubovska
Henta by skoncila v severnej korei a pisala oslavny blog na jedenie korienkov. Hotova Jana krstitelka.
2 more comments from Maria Dubovska
Maria Dubovska
Bola by som za teleportaciu. Taku vec by som aj finance podporila. Kazdy kto by priklad obhajoval husajna system by to vyhodnotil a teleportoval zit pod husajnom. To by ubudlo mudrlantov kade tade. Len by sme pocuvali : Bush je velice dobry Bush je velice chytry...
Maria Dubovska
Takze ju menia proti vlastnemu zaujmu? Taken blbosti tazko uverit. Ono keby ste tie kydy ohladne mucenia priniesli predtym....takto po...kto uveri ze to neni z profesionalnej trotlej dielne?
Samson1
Není v zájmu Ruska jak řekl Pjakin Naďu měnit. Prostě si někdo nemůže jen tak dovolit zabíjet Rusy. Byla zhledána vina, že navedla palbu na civilní osoby a je odpovědná za zabití ruských novinářů, což je válečný zločin. Byla zadržena na území Doněcka s přístrojem pro udání souřednic pro dělostřeleckou palbu. Válečné zločiny se nepromíjí. Ještě dodám, že je více svědků, že sadisticky mučila …More
Není v zájmu Ruska jak řekl Pjakin Naďu měnit. Prostě si někdo nemůže jen tak dovolit zabíjet Rusy. Byla zhledána vina, že navedla palbu na civilní osoby a je odpovědná za zabití ruských novinářů, což je válečný zločin. Byla zadržena na území Doněcka s přístrojem pro udání souřednic pro dělostřeleckou palbu. Válečné zločiny se nepromíjí. Ještě dodám, že je více svědků, že sadisticky mučila zajatce.
Peter(skala)
Ortel nad Savčenkovou: 22 let za mřížemi.
Porošenko ji chce vyměnit za Rusy
Zdroj: www.lidovky.cz/…/zpravy-svet.aspx
Maria Dubovska
...tak sa nakoniec pravda ukázala. potrebovali ju len na to, aby mohli s nou vydierat a vymienat ju za svojich zločincov, nakoniec jak to robi aj hamas alebo al kajda.
Peter(skala)
Ruský soud v pondělí uznal ukrajinskou vojenskou pilotku Nadiju Savčenkovou vinnou
Zdroj: www.lidovky.cz/…/zpravy-svet.aspx
Maria Dubovska
Predpokladám že nijaké. Ale však je to vojačka, divné niekomu že bránila svoju krajinu. Nasťo, nezabudni hlavne olutovat svoje hriechy a máš to v suchu! Si proste hrdinka.

Слава Україні! Привіт з Чехословаччини!
www.youtube.com/watch
Peter(skala)
Mna by tiež zaujimali "dôkazy" ako zistili, že to bola ona
Maria Dubovska
interpol asi ano. prečo nie. sice nechapem jak sa z lietadla rozpozná ruský novinár, ale tak teda dobre, jet o ludský život.

www.youtube.com/watch
Peter(skala)
Presnejšie:
Medzinárodný trestný súd
sk.wikipedia.org/wiki/Medzin%C3%A1rod…
Peter(skala)
čo si mysliš o tom, žeby mala byť sudená interpolom?
Aby to bolo objektivne!
One more comment from Peter(skala)
Peter(skala)
Savčenkovej proces sa chýli ku koncu, rozsudok sa dozvie koncom marca
svet.sme.sk/…/savcenkovej-pro…
Maria Dubovska
neviem, trapia ju. zase kus východnej mystiky od ktorej som velice rada, že sme ušetrení a s pokorou skladam danove priznanie. .
Peter(skala)
www.webnoviny.sk/…/1047137-usa-su-…

pozor už jedou, už jedou
Peter(skala)
Vo štvrtok však oznámila, že suchú hladovku prerušuje do vynesenia rozsudku vo svojom procese.

a kedy vynesu rozsudok?
Maria Dubovska
teda to je baba. može si o tom mysliet kto chce čo chce, ale že je neuveritelne odbojná a statočná, to jej nikto vzat nemože.
Peter(skala)
Maria Dubovska
neni to tak. je tu delba kompetencií. v tých pokynoch o zjaveniach sa to jasne písalo. papež zasahuje len ked on sám chce, inak platí status quo.

neviem jak je to s nou. korda píše že už má horúčky, ale neviem odkial to schrastil.
Peter(skala)
Ako je to s Nadou?
Ešte drži hladovku?
Peter(skala)
Siegla netreba exkomunikovať, potrestal sa sám - tým že straca dôveru ludu
One more comment from Peter(skala)
Peter(skala)
Cirkev je predovšetkým papež a spol...až ked on schvali dokumenty, potom je to zaväzne, v opačnom pripade su to len sukromne nazory jednotlivov
Maria Dubovska
ja by som mu nikdy nedala ani cent dotacie a bolo by po probléme, ale je celkom možné, že na staré kolená dostal do daru špetku rozumu aby si zachránil prdel, lebo len sprostosti robil ten chlap. je asi dobré, že cirkev je tak trpezlivá. ničmenej exkomunikácia ipso facto je tu našťastie po ruke stále, to ma trochu ukludnuje.
Peter(skala)
čiže aj Kongregacia a spol.
Peter(skala)
prišiel by o dotacie ale to ho neospravedlnuje, nakoniec sa ukazuje, že kto nie je s papežom je proti nemu
2 more comments from Peter(skala)
Peter(skala)
Siegl sa zlakol, len si to nechce priznať
Peter(skala)
Aj komoušom sa pačilo mať pod palcom veriacich
Maria Dubovska
Je to naopak fajn. lubi sa mi že to maju pod palcom tým pádom, ale nechajú ich nech sa pozhromaždujú. Je to niečo také jak ked dajú v pezinku zdravotnú vychádzku. Máš tam klúče v znaku, nie? Co je zviazané s nimi na zemi tak aj v nebi. Aj ked normalnemu človeku je jasné, že modlitba, ktorú Cirkev opravila nikdy nemohla byt povodne od Panny Marie.
Peter(skala)
Sťažujem sa nemaju zmysel pre Božie kralovstvo, ale len pre ludské...
Maria Dubovska
a ten chlap sa volá Sígl alebo sígr?
Maria Dubovska
to je jejich jediné šťastie. šak sa sťažuj ty jelito že sa tu rešpektuje Vatikán. Ale v každom prípade dik za info, potešil si ma.
Peter(skala)
škoda že to druhé sťažnosť by bodla
Maria Dubovska
Prosba: prosím , ked niekto má čas a nervy sa dívat na tie záznamy z nitry a budú sa tam modlit modlitbu z Amsterdamu, aby mi prípadne dal vedieť či sa ju modlia v povodnej verzii alebo opravenej vatikánom, lebo jak to prvé, okamžite ma luxka, nitra aj kbs na stole sťažnost.
Maria Dubovska
nemyslíš vážne toto. zase niekto chce byt jak usa ))) priklad je hned po ruke jak vidím. nu len fantazirujte dalej.
Samson1
To je Marie stejně tak, jako třeba Arizona je státní útvar a jeden ze států USA. Má své zákony a je to republika. USA je svobodný svazek států a mají právo dle ústavy vystoupit, za splnění nějakých předpokladů. Tak musíš respektovat Doněcko, Luhansko, Krim, Halič a pod.
Maria Dubovska
Donecko je statni utvar ))) Ach jo. Je to smutné taka fakt neucta voči pravde a faktom. Putin proste povie že neuzhnava hranice. Co si mam o tom myslet. Ostanem pri svojom . Nic dobré. A ludia sa predsa tiež len tak neunášajú a nedavaju pred sud. To robia aj v najvacsich totalitach policajti. Toto je parodia ešte aj na totalitu.
Samson1
Zajala ji Doněcká domobrana a předala Ruskému soudu, protože se jednalo o ruské novináře. Doněcko je myslím též státní útvar ze svými hranicemi.
Maria Dubovska
Prestan. Takže ju tam dali Ukrajinci lebo čo.
Maria Dubovska
No s jedným idiotem. ) Ale oni ju uniesli z Ukrajiny? Tak to je fakt sila.
One more comment from Maria Dubovska
Maria Dubovska
No len aby. V tom pripade zase nerozumiem prečo ju mali pustit.
Samson1
Ona je viněna, že navedla palbu z minometů na ruské novináře. Dva novináři byli zabití.
Maria Dubovska
A prečo by sa mal niekto mazlit s teroristami? Nevidím na to rozumný dôvod. Teraz hovorim že ona teroristka nebude, pretože ju mali pred rokom pustit. Prečo by ju inak pušťali keby bola vinná?
Samson1
Pokud má za vinu smrt ruských novinářů, USA se s tím též nemazlí. Gvantanámo je známá věznice s mučením a sváží tam lidi s celého světa. Pardon. Teroristy.
Maria Dubovska
a vrah ona nebude. hovorí tam že jej povedali že ju pustia už minulý rok. takže keby bola vrah tak by ju odsudili. proste ruska justicia hejtuje ženskú.
Maria Dubovska
odesa? neni to to jak ste vymenili vo fotošope fotku nejakú na transparente?
Samson1
No, za zločiny na UA ještě nikdo nebyl odsouzen. Třeba Oděsa. Zbytečně se rozčiluje. Jen je vidět, kolik je v ní zloby a nenávisti K Rusku, jako by dělali majdan a rozvrácení UA oni. Jen strýček Sam je hodný demokrat.
Maria Dubovska
Ale som rada Beno že si šťastne ditko z krajiny kde sa predpoklada že obhajca je s obžalovaným.
Maria Dubovska
tak to si v tomto prípade mimo.neni to žiadna sranda. myslím že by nikto s nou nemenil.