januszz likes this.
Naleczxxx
Czy takie komentarze jak poniższe licują z katolickim podejściem do władzy miłościwie nam panującej? Wtedy zapytam na kogo głosowaliście? Na PO ,które nie da się ukryć walczyło z kościołem z rodziną i nienarodzonymi dziećmi czy może na SLD itp laickie partie typu Kukiz? Patrzcie gdzie jest prawda i uczciwość no chyba ,że to jest troling i ktoś wam za to płaci ale chyba wiecie jak Judasz skończył.
Traper
Urządza Polskę, "jej" dom, bardzo podejrzanie, wprowadzając okupantów do naszej Ojczyzny. Jak zwykle kłamstwa w "żywe oczy". Bezczelność tej grupy okupanckiej NIE ZNA GRANIC!
Weronika.S likes this.
Weronika.S
Obecna hipokryzja przewyższa nawet hipokryzję PRL-u.Tamci przynajmniej nie chwalili się rosyjskimi czołgami w Polsce, ci świętują wprowadzenie armii USA. Tak się zastanawiam, dlaczego Matka Boża nakazała poświęcenie Rosji, a nie USA. Podejrzewam, kierując się ludzką logiką, że być może Rosja jest jeszcze do odratowania, a zdeprawowane moralnie, wojownicze, masońskie od chwili proklamowania …More
Obecna hipokryzja przewyższa nawet hipokryzję PRL-u.Tamci przynajmniej nie chwalili się rosyjskimi czołgami w Polsce, ci świętują wprowadzenie armii USA. Tak się zastanawiam, dlaczego Matka Boża nakazała poświęcenie Rosji, a nie USA. Podejrzewam, kierując się ludzką logiką, że być może Rosja jest jeszcze do odratowania, a zdeprawowane moralnie, wojownicze, masońskie od chwili proklamowania niepodległości - USA, nie. Zresztą proroctwa ,,idą,, w tym właśnie kierunku.
Weronika.S
@ona No jak? Pasują buty?
One more comment from Weronika.S
Weronika.S
@Rebelius @ona Nie interesują mnie waszej opinie, przekażcie je waszej mamusi i waszemu tatusiowi, to się ucieszą.
Tymoteusz
"...uderz w stół a nożyce ( plemię żmijowe ) się odezwą .Tylko nam katolikom się radować , że dajemy łupnia synagodze szatana !

Śmiem wątpić, żeby tego typu metody były skuteczne. Zaogniają konflikt i nie wnoszą niczego nowego oprócz coraz większych barykad po obu stronach.

Może lepiej niech każdy robi swoje przedstawiając swój punkt widzenia, a Prawda powinna sama się obronić.
ona
"Czy Polska wtargnęła na Białoruś"? Doradcy Trumpa sprawdzają informacje

telewizjarepublika.pl/czy-polska-wtar…
ona
@Weronika.S znów bryluje w swiecie polityki jasnowidząca , wszystkowiedząca. ze tez takie indywidua się tutaj marnują zatem witaj plago internetowa, druga na liscie zaraz po Pajacu-wypierdku
Weronika.S
@rysio Ty taki naiwny, czy naiwnego udajesz?
Weronika.S
Te tak podniosłe słowa pani Premier, to tylko kobiecy sentymentalizm, nie mający nic wspólnego z politycznym realizmem, także w związku z wprowadzeniem do Polski armii USA i zależnością od UE. Tacy to my wolni i niezależni.....Niech pani Beata Szydło złoży wniosek o wystąpieniu z UE i przepędzi obce wojska, to jej uwierzę.
sedrun.news.com. and one more user like this.
sedrun.news.com. likes this.
L e c h likes this.