Proč zakazovat komentáře ?

A co si o tom myslíte Vy? Přispěvatel Recent times zde přidává indoktrinační příspěvky s panem Dohnalem a zakazuje k nim komentáře. Proč? Je slovo pana Dohnala opravdu tak neomylné, že si jej nikdo …More
A co si o tom myslíte Vy? Přispěvatel Recent times zde přidává indoktrinační příspěvky s panem Dohnalem a zakazuje k nim komentáře. Proč? Je slovo pana Dohnala opravdu tak neomylné, že si jej nikdo nesmí dovolit komentovat?
Klidně bych s částí obsahu souhlasil. Myslím ale, že by se tito samozvaní "apoštolové" neměli brát tak vážně.
Co si o tom myslíte vy?
ekans
ekans
no pan biskup se snaží vybojovat svou imidž všemi způsoby, ale má slabou víru
Mates5485 likes this.
Mates5485
Moderní kabalista dohnal a možno aj kanibalista
Zedad
@Victory a dám se mu poznat, říká Kristus
KristianKeller
Doležal je obrovský heretik, ktorý uznáva Jána Husa a robí z neho martýra. Toto je výsmech skutočným svätcom a martýrom. Ľudia by nemali nasledovať jeho "patriarchát", a mali by miesto toho zostať doma a modliť sa
Ruženec.
Ladislav Bajza
KristianKeller -Znovu zopakujem moju prosbu: Mohol by niekto z vás napísať tri herézy ,ktoré Jan Hus zastával až do konca a ktorých sa odmietol zrieknuť?
Nepíšte prosím tie,z ktorých ho obvinili a o ktorých Hus vyhlásil ,že sa ich nemôže zrieknuť ,lebo ich nikdy nehlásal.
ekans
přečti si hereze Wickelefovi , na co hraješ Bajzo, kam to zavádíš? ty sám jsi Dohnalův troll
Ladislav Bajza
ekans- mňa nezaujímajú Wickelefove hrezy.
Ani tvoja fobia z Dohnala.S tým,že všade vidíš jeho trolov a že si presvedčený ,že ovládajú gloriu ti musí pomôcť niekto iný.
Určite sa považuješ za kresťana,ale dostať z teba priamu odpoveď na priamu otázku je problém.To si predviedol už keď som sa pýtal na Spolok sv.Pia X. ,či je v jednote s Bergogliom a RKC hlásajúcou namiesto evanjelia ekumenizmus.…More
ekans- mňa nezaujímajú Wickelefove hrezy.
Ani tvoja fobia z Dohnala.S tým,že všade vidíš jeho trolov a že si presvedčený ,že ovládajú gloriu ti musí pomôcť niekto iný.
Určite sa považuješ za kresťana,ale dostať z teba priamu odpoveď na priamu otázku je problém.To si predviedol už keď som sa pýtal na Spolok sv.Pia X. ,či je v jednote s Bergogliom a RKC hlásajúcou namiesto evanjelia ekumenizmus.Hneď uhneš ,ako protestanti. Veď ak všetci tvrdia ,že Hus bol heretik,potom nechápem prečo je pre vás problém napísať aké herézy to vlastne hlásal. Namiesto toho "kresťan" ekans vyrukuje s nálepkovaním. To je taktika médií a mimovládok,teda armády Božieho nepriateľa.
ekans
Bajzo, máš smůlu že tě prozradila jedna Dohnalova trollka
apredsasatoci
ekans tak máš tie 3 husove herezy, alebo nemáš? Začni sa konečne chovať ako chlap a nie ako ufnukana ženská. Alebo si ženská?
Ružena likes this.
Ružena
ekans - ženská had či hadica? A čo potom s tou obriezkou ekans, prezradíš??
Ladislav Bajza
ekans -argumentačne si na tom ako taký menej inteligentný siedmak na základnej.Ale hodíš sa tu k nim ,lebo miestni pridelenci poväčšine len takto vykrikujú.
apredsasatoci
KristianKeller Blahoslavený, milujúci Pravdu! Ruženec ti nepomôže ak zastavasloz.
KristianKeller
apredsasatoci: Kto má odpor ku svätému ružencu, tak je znakom, že je heretik, alebo ním čoskoro bude.
Mates5485 likes this.
Mates5485 likes this.
Ladislav Bajza
Prvý dôvod prečo dohnalovci blokujú diskusie pod ich príspevkami je ,že by im do nemoty ekumenisti vyčítali ,že nepomáhajú pápežovi Františkovi a kléru RKC islamizovať Europu a vytvoriť veľký babylon náboženstiev -cirkev nového veku.
Druhý dôvod pre ktorý dohnalovci blokujú diskusie je ,že fungujú na princípe sekty ,kde ich "prorok" komunikuje priamo s Bohom a oni už nikomu nedovolia,aby jeho "…More
Prvý dôvod prečo dohnalovci blokujú diskusie pod ich príspevkami je ,že by im do nemoty ekumenisti vyčítali ,že nepomáhajú pápežovi Františkovi a kléru RKC islamizovať Europu a vytvoriť veľký babylon náboženstiev -cirkev nového veku.
Druhý dôvod pre ktorý dohnalovci blokujú diskusie je ,že fungujú na princípe sekty ,kde ich "prorok" komunikuje priamo s Bohom a oni už nikomu nedovolia,aby jeho "proroctvá" mohol posudzovať.
Vedú svojich pár veriacich k absolútnej poslušnosti voči všetkému ,čo patriarcha vymyslí ,lebo to všetko mu podľa jeho sekretárov a ostatných biskupov zjavuje priamo Boh.Neposlušnosť,alebo pochybovanie o jeho zachranárskych víziach zemegule je u nich automaticky neposlušnosťou voči Bohu a ak svet nezachránia ,tak sa z toho budú na Božom súde zodpovedať.Preto ich ovečky na také niečo nepomyslia ani vo sne.
Dohnal urobil dobrú vec ,keď odhalil podvod a herézy IIVat. koncilu ,vyhnanie Ducha Svätého zo štruktúry RKC a jeho nahradenie duchom synkretizmu s pohanstvom -duchom assisi.
Hneď to ale zneužil a na tomto základe si vybudoval kult proroka ,ktorý dostal prorocký úrad priamo od Boha ,aby zmenil tok udalostí vo svojom národe a vo svete. Necháva sa za života uctievať ako prorok,aj keď sa nič z jeho proroctiev nesplnilo.
Tým sám zničil aj to dobré ,čo urobil.
Na začiatku bolo zrejme nesprávne pochopenie kap.20Zj.sv.Jan , Tisícročné kráľovstvo Božie ktoré si páter Dohnal vyložil úplne na ruby a v ktorého splnenie so svojimi vladykami stále verí a s touto predstavou potom vystaval svoje vízie k záchrane národov a odpadlej štruktúry.
A keď už niekto uverí tomu ,že je veľkým prorokom, povolaným k záchrane sveta ,tak musí aj niečo konkrétne vyprorokovať. Na takúto nadľudskú prácu sú samozrejme potrebné aj "prorocké modlitby" a výzvy ,pomocou ktorých ON a jeho veriaci zachránia svet pred NWO a urobia reformu od pravej viery odpadlej štruktúry. Toto fantazírovanie , je dopredu odsúdené k neúspechu,lebo "prorok" a jeho biskupi ignorujú realitu a Bohom zjavené veci a znamenia časov.
Každý si toto jeho fantazírovanie môže pozrieť na ich stránkach a na youtube.
Dohnalovci nevytrhávajú a nezachraňujú duše z tohto antikristovského systému a falošnej ekumenickej cirkvi ,ale idú ju reformovať a zachrániť rovno celé národy a kontinenty a celý svet.
Možno by pomohlo ,keby všetci tunajší veriaci z pokoncilovej ekumenickej RKC spísali petíciu ,alebo otvorený list ,kde by sa podpísali všetci členovia kléru RKC v Čechách a na Slovensku ,v ktorej by patriarchovi Eliášovi Dohnalovi dali čierne na bielom,že oni sa už k predkoncilovému učeniu KC nevrátia ,ani žiadnu takúto reformu nepripustia ,ani keď Boh vyleje všetky čaše svojho hnevu popísané v knihe zjavenia. :)
Tým by možno skrátili túto jeho "prorockú misiu".
Zedad
@Ladislav Bajza to je nabídka tohoto webu- nedovolit komentáře. Připadá mi to pak nepřehledné.
Ladislav Bajza
Ako kto využíva možnosť mazania a blokovania komentárov svedčí o jeho vzťahu k pravde.
apredsasatoci likes this.
Ladislav Bajza
ekans- ale áno a veľmi dobre odhalil podvodný IIVat.koncil a Wojtylovu misiu na vytvorenie náboženstva new age: www.youtube.com/watch
www.youtube.com/watch
To ,že mal dávnejšie v minulosti to charizmatické obdobie z ktorého sa dostal je dnes nepodstatné.
ekans
a já ti píšu že nic neodhalil, na to byli jiní odborníci
Ladislav Bajza
ekans -ja viem o podvodnom IIVat.koncile a Wojtylovom podvode na kresťanoch v Assisi vďaka Dohnalovi. A u nás neviem o nikom inom kto by takto otvorene o týchto herézach a masonských podvodoch hovoril.
ekans
musíš více studovat a zajímat se o církevní dějiny a tradici, jinak Dohnalovo jméno je úzce spojeno s KCHO, v jejich počátcích u nás
Zedad
@ekans knežství je svátost - vždy
ekans
sám modernistický troll, tady jste vyhráli, leč vaše věčnost je pro peklo pokud nepřijmete katolickou nauku, kterou nemáte
apredsasatoci
ekans katolícku náuku pod hlavičkou Vatikánu? motak si bol. Motak si. A motakom aj zostaneš.
Zedad
@Victory ta synoda se očekává - očekává, ale v negativním smyslu
Blahovec01 likes this.
Kallistratos
Dovolím si vložit tematicky sem:

"Hra na proroky" spočívá v touze ovládnout budoucnost, vlámat se do události, které jsou před námi a dát jim svůj smysl a vydávat ho poté snad za úradek Boží. To je hra na tzv. Velké proroky. Je to specialita např. Libora Halíka, bývalého pravoslavného kněze. Jeho nit se zde na Glorii táhne léta a v 99.9% případů jde jen o fikce předpovědí, nerozumné spekulace a …More
Dovolím si vložit tematicky sem:

"Hra na proroky" spočívá v touze ovládnout budoucnost, vlámat se do události, které jsou před námi a dát jim svůj smysl a vydávat ho poté snad za úradek Boží. To je hra na tzv. Velké proroky. Je to specialita např. Libora Halíka, bývalého pravoslavného kněze. Jeho nit se zde na Glorii táhne léta a v 99.9% případů jde jen o fikce předpovědí, nerozumné spekulace a závěry o lidech i budoucích událostech a nebo vytváření nereálných popisů skutečností a závěrů z toho plynoucích. Je poměrně spekulativně nadaný, schopnost syntézy a zapamatování faktů je obdivuhodná, snažil se léta působit jako radikální antipotratový aktivista, což je asi ten nejznámější prvek jeho působení, při vnějším kontaktu působil pokorným až plachým dojmem... Ovšem přiznejme si, že zdravý a moudrý člověk s takovým potenciálem je schopen napsat jednu a více knih, kde umí poskládat svou teologii života. V případě Libora Halíka by nastal hodně velký problém, protože knihy nezapomínají, internet ano. Tím jsem řekl vše....

Další hra na tzv. Velké proroky se rozehrává od sekt. Může to být třeba letniční uskupení různého charakteru, kde se emocionálně a lidsky přestimulovaně mohou odehrávat i malá životní dramata za která se ukrývají obyčejné lidské indispozice a selhání. Taková uskupení vydávají občas svou literaturu a za přemrštěný peníz si ji sami kupují a tím se i sebefinancují :) a jsou ji nuceni i číst a tím se formují až deformují.... Jsou to povětšinou malá riziková uskupení vyskytující se v různých denominacích. V každé velké náboženské denominaci se může vyskytnout sektářská mentalita. Mnohdy proniká do lidí přes emoce a nebo slabá místa lidské duše. Pokud bych zmínil v této hře například variantu P. Antoním Dohnal, tak je to specifická skupina, které se časem vyprofilovala do uskupení parazitující na politické nespokojenosti a neustále mentorující účelová témata. Došlo zde k propojení jednoho lidského dramatu a pozvolným manipulacím jedinců a především k náhradě lásky za agresi. Nezajímavé uskupení. Alespoň pro mne.

A jde li o hry na "malé proroky", tak to je obvyklý styl některých internetových lidiček, kteří touží po tom jednoho dne říci - já jsem to říkal/a. Je to spíše obyčejná lidská vlastnost a demonstruje ji jen už třeba někdo, kdo si dá přezdívku "Boží prorok", "Zvěstovatel", "Mystik" apod. Tímto ukazuje nepokrytě svou snahu ale i nedostatečnost a budí to spíše úsměv :) Podobně jako toto, kdy si někdo zvykne na určitý styl a pak se v jiné registraci ještě pochvaluje.... "Boží prorok" Ostrik Lidé jsou tak různí a občas se tomu člověk musí zasmát.... Takže to je má odpověď na Tvou otázku Zedade.

A jen drobnost - pak jsou tu ještě zřetelné duševní úchylky, nalezneme je v části diagnos F60 - F69. Viz. www.uzis.cz/cz/mkn/F60-F69.html Jsou to prostě obyčejně nemocní lidé, skutečně duševně nemocní, kteří se buď léčí a nebo nechtějí léčit, protože si své problémy nepřipouštějí a nebo neohrožují své okolí a jsou schopni se o sebe postarat. Tito mohou případně využít i terénních pracovišť. Vkládám to sem pro tento případ a myslím, že to některým může i pomoci: cuni.cz/UK-3390-version1-vida.pdf
Ladislav Bajza
Tých čo zakazujú komentáre ,alebo nechávajú len súhlasné je tu viac. Sú to tí ,ktorí tu vkladajú tie rôzne posolstvá a varovania ,prichádzajúce údajne z neba.
Oni ich už dávno uznali za pravé a preto už nikomu nedovolia o nich pochybovať.
Paradoxom je ,že jeden z nich - disident Coburg sa tu sťažoval na stratu slobody slova a názoru :) Ďaľší "pozdrav" od FACEBOOKU. Takže zbohom buď, sloboda …More
Tých čo zakazujú komentáre ,alebo nechávajú len súhlasné je tu viac. Sú to tí ,ktorí tu vkladajú tie rôzne posolstvá a varovania ,prichádzajúce údajne z neba.
Oni ich už dávno uznali za pravé a preto už nikomu nedovolia o nich pochybovať.
Paradoxom je ,že jeden z nich - disident Coburg sa tu sťažoval na stratu slobody slova a názoru :) Ďaľší "pozdrav" od FACEBOOKU. Takže zbohom buď, sloboda prejavu a názoru! Kam to len ten kresťanský svet potom speje :)
Samozrejme tie "nesprávne" názory z diskusií mažú aj tí najväčší kresťania na glorii ,ako sám veľký Peter(skala) ,so svojim skromným nickom :)
Ladislav Bajza
Zabudol som na TeodoruBohumilu Máriu ,ktorá svoje komentáre väčšinou nemaže :)
Mates5485 likes this.
Paxus likes this.
Zedad
@Ladislav Bajza to nemusí, jelikož smázne celý svůj profil.
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
Ružena likes this.
Mates5485 likes this.
Ladislav Bajza
Nedávno tu jeden "apologét" slobodomurárskeho ekumenizmu vyzval návštevníkov glorie ,aby odhalili Dohnalove bludy.
Ostatní "apologéti" zo štruktúry aj keď sa veľmi snažili ,tak našli len jeden Dohnalov blud a tým bolo ,že nie v jednote s pánom Bergogliom.
Teda Dohnalovi vyčítajú a majú za zlé,že sa oddelil a že spolu s ostatným klérom RKC nepomáha Františkovi a globalistom v násilnej islamizácii …More
Nedávno tu jeden "apologét" slobodomurárskeho ekumenizmu vyzval návštevníkov glorie ,aby odhalili Dohnalove bludy.
Ostatní "apologéti" zo štruktúry aj keď sa veľmi snažili ,tak našli len jeden Dohnalov blud a tým bolo ,že nie v jednote s pánom Bergogliom.
Teda Dohnalovi vyčítajú a majú za zlé,že sa oddelil a že spolu s ostatným klérom RKC nepomáha Františkovi a globalistom v násilnej islamizácii Europy , v práci na vytvorení jedného spoločného náboženstva židov moslimov a kresťanov a tiež ostatných "svetových náboženstiev uctievajúcich démonov-náboženstva nového veku.
Ladislav Suchý
Ad:Theodorá-Máriá
Díky za ta slova: "Tito svatí kněží baziliáni se, po vzoru svého Pána Ježíše Krista ..."
Tak oni jsou to přece jenom kněží a ne biskupové, jak se prezentují. Myslel jsem si to a jsem rád, že i tato milá paní to přiznává!
apredsasatoci
Svetski ľudia, svetské hodnoty.
Ladislav Suchý
Přátelsky navrhuji Dohnalovým přívržencům, aby prostě nezakazovali komentáře. Třeba se najde i někdo jiný, kdo věci také rozumí a může pana Dohnala mírně doplnit nebo opravit. Vždyť jsme lidi, ne?
ekans
ekans
tento web ovládá Dohnalova sekta a tudíž si zde dělají co chtějí, jelikož je Dohnal průkopník charismatismu v českomoravské kotlině, jeho vklady lajkují i jiní než jeho pohunci
Mates5485 likes this.
Ladislav Suchý
A co jsem napsal tak provokativního? Že pan Dohnal nesmí být komentován? :-) Vždyť on komentuje tolik věcí, proč by někdo nemohl napsat komentář k němu?
ekans
to pochopíte, až se stanete katolíkem
ekans
a už mě zase někdo řádil na mých vkladech mazáním, modernisté a dohnalisté bonzují
ekans
ten kdo blokuje komentáře není jenom @Recent times , ale spousta dalších Dohnalových trollů a také charismatici, prostě nechtějí být konfrontováni s fakty, že pí.Chrástecká
Ladislav Suchý
Já myslím, že se tito lidé berou moc vážně. Tím se vlastně všechna ta videa stávají vtipná. V polovině věcí bych s panem Dohnalem souhlasil, ale když ho vidím, jak se snaží rozhazovat rukama a koulet očima, tak to nevydržím a musím se smát. A přitom ani nechci, protože je řeč o vážné věci.

A nejlepší je ta hudba a zvukové efekty obecně. Třeba to švihnutí mečem se mi hodně libí.
ekans
tak se nedivte, jste jeden z nich
Ladislav Suchý
To máte asi pravdu, to bych se měl změnit. :-)
Kallistratos
Láďo, já jsem si pustil jen úvod Malignant tumour of German theology in the Church a zvuk je vážně famózní. Přesně s tímto efektem začínala nějaká PC hra pro děti, samozřejmě řádně strašidelná :) A nebo to byl dobrý úvod pro sci-fi v duchu Války světů apod. A pak tam vyběhne P. Dohnal se svou mimikou.... Hrůza... V jiných případech znám vide, kde krásná krajina a tklivý tón navozuje atmosféru …More
Láďo, já jsem si pustil jen úvod Malignant tumour of German theology in the Church a zvuk je vážně famózní. Přesně s tímto efektem začínala nějaká PC hra pro děti, samozřejmě řádně strašidelná :) A nebo to byl dobrý úvod pro sci-fi v duchu Války světů apod. A pak tam vyběhne P. Dohnal se svou mimikou.... Hrůza... V jiných případech znám vide, kde krásná krajina a tklivý tón navozuje atmosféru National Geographic a bum a zase P. Dohnal před nějakou dřevotřískovou deskou a zase řeční... Mají to udělané opravdu špatně a sladkokysele. Ale jejich volba... že v něčem mají pravdu je jasné, ale i kapka jedu otráví dobré jídlo...
Ladislav Suchý
Kallistratos díky za celkem výstižné komentáře. Děláš takhle přes den i něco jiného? :-)
Kallistratos
MSB84
Myslím si že pan Dohnal je duševně nemocný člověk. Jeho sektářství je neakceptovatelné. Rovněž, pokud vím, tak byl exkomunikován z církve.
apredsasatoci
A kto ho exkomunikoval?! Slobodomurári? Tym sluzite?
Kallistratos and 2 more users like this.
Kallistratos likes this.
Paxus likes this.
Bratia a sestry likes this.
Ladislav Bajza
MSB84- Dohnal bol exkomunikovaný z pokoncilovej RKC ,teda organizácie ,ktorá hlása namiesto evanjelia ekumenizmus. Kristova cirkev nikdy nebude hlásať ekumenizmus namiesto evanjelia ,ani viesť dialog s modloslužobníkmi,ktorí sa neklaňajú Bohu ,ale démonom. Ani mať s nimi jednotu. Kristova cirkev bude až do konca verná Kristovi a apoštolom a ich učeniu.Nikto z apoštolov ,ani cirkevných otcov …More
MSB84- Dohnal bol exkomunikovaný z pokoncilovej RKC ,teda organizácie ,ktorá hlása namiesto evanjelia ekumenizmus. Kristova cirkev nikdy nebude hlásať ekumenizmus namiesto evanjelia ,ani viesť dialog s modloslužobníkmi,ktorí sa neklaňajú Bohu ,ale démonom. Ani mať s nimi jednotu. Kristova cirkev bude až do konca verná Kristovi a apoštolom a ich učeniu.Nikto z apoštolov ,ani cirkevných otcov nebol ekumenista ,ani by ho neprijal. Kristovu cirkev brány pekeľné nepremôžu tým,že jej podstrčia slobodomurársky ekumenizmus ,čo je vlastne new age,
Mates5485 likes this.
Mates5485 likes this.
Ladislav Suchý likes this.