Czy instytucje medyczne, w tym Izby Lekarskie, współdziałają w depopulacji Polski? cz.B dokończenieMore
Czy instytucje medyczne, w tym Izby Lekarskie,
współdziałają w depopulacji Polski? cz.B
dokończenie
dakowski.pl
predex
2

Strona Mirosława Dakowskiego - Czy instytucje medyczne, w tym Izby Lekarskie, współdziałają w …

Czy instytucje medyczne, w tym Izby Lekarskie, współdziałają w depopulacji Polski? cz.B dokończenie POLISORBAT 80, inna nazwa- TWEEN 80. Z cyklu :…
predex
Zwróćcie jeszcze uwage , że to idzie ponoć w zgodzie z tzsw ekologia, im nas mniehj to loepiej dla przyrody, prawda jest inna jest nas coraz mniej bo nas i przyrode ztrowaja.
predex
Prosze równiez opublikować część I, miało nas byc w 2000 roku ok 60mln Polakow, a w 2020 80mln ,gdzie podziało sie te 40mln.

Taki sam jak Piolska kraj ,Nigeria,miał w latach 80 ok 40mln ludzi , a zgadnijcie ile ma teraz , 190mln, mozna zadac pytanie gdzie jest 150mln Polaków, odpowiedź jest przerażajaca, trwa ciagla depopulacja Polaków i generalnie slowian, jestesmy po prostu dużo glupsi od …More
Prosze równiez opublikować część I, miało nas byc w 2000 roku ok 60mln Polakow, a w 2020 80mln ,gdzie podziało sie te 40mln.

Taki sam jak Piolska kraj ,Nigeria,miał w latach 80 ok 40mln ludzi , a zgadnijcie ile ma teraz , 190mln, mozna zadac pytanie gdzie jest 150mln Polaków, odpowiedź jest przerażajaca, trwa ciagla depopulacja Polaków i generalnie slowian, jestesmy po prostu dużo glupsi od murzynow afrykańskjich , można z nami rtobic co sie chce.