mistrzo and 3 more users like this.
mistrzo likes this.
alex 7 likes this.
izydor likes this.
REUEL likes this.
bronek
Kroluj nam Chryste Zawsze i Wszedzie!
Sw.Joanna
Prawda i tylko prawda was wyzwoli.Koscil to ludzie wirni Bogu i Jego przykazaniom.
Siula and one more user like this.
Siula likes this.
Allegro likes this.
Ks. Bartnik jest od dawna prześladowany (przez swoich) za prawdę.
Oto fragment referatu, który wygłosił w polskim sejmie.
ps. Dotknął tutaj również JPII, ale powiedział prawdę i to się nie podoba żydomasonom!!!

"Dni Anioła siódmego ,ks. |Czesław Bartnik /wyjątki/

„Niektóre pisma ,mieniące się katolickimi ,oskarżają stale Kościół polski i Naród polski o żydobójstwo. Wielkotygodniowy napis na …More
Ks. Bartnik jest od dawna prześladowany (przez swoich) za prawdę.
Oto fragment referatu, który wygłosił w polskim sejmie.
ps. Dotknął tutaj również JPII, ale powiedział prawdę i to się nie podoba żydomasonom!!!

"Dni Anioła siódmego ,ks. |Czesław Bartnik /wyjątki/

„Niektóre pisma ,mieniące się katolickimi ,oskarżają stale Kościół polski i Naród polski o żydobójstwo. Wielkotygodniowy napis na Grobie Pańskim został usunięty przez arcybiskupa , chociaż był to dosłowny cytat z Pisma świętego /” Żydzi zabili PANA Jezusa i proroków , i nas także prześladowali „;l list do Tesaloniczan 2,15/.W niektórych wyższych seminariach duchownych klerykom wolno czytać z czasopism tylko „Gazetę Wyborczą „ … Niektórzy biskupi i niektóre instytucje katolickie korzystają na potęgę z pieniędzy masońskich .Większość stanowisk i godności kościelnych dla duchownych jest za pieniądze : z góry albo z dołu. Najwyższe z nich są niemal zarezerwowane tylko dla związanych z Narodem wybranym” /str. 52/- O współczesnej duchowej sytuacji Polski ,Referat wygłoszony w Sejmie na konferencji poświęconej prawom narodu -28.IV.2001r.
Zaćmienie idei. /str.214/ .
Głowa Kościoła katolickiego i w pewnym sensie całego chrześcijaństwa ,Jan Paweł II ,zrobił w swoim życiu niemal wszystko ,żeby rozwinąć życzliwość i szacunek dla Żydów i dla Izraela. Od dzieciństwa przyjaźnił się z nimi .Jako papież realizuje deklarację soborowa „Nostra aetate „ ,która każe nam widzieć objawienie Boże w judaizmie. Złożył hołd judaizmowi w bożnicy żydowskiej ,czci księgi święte jego wyznawców,nawołuje do przychylnej im interpretacji nauki chrześcijańskiej ,uznaje tradycyjna mądrość Izraelitów i ich posłannictwo w świecie. Raz po raz mianuje na najwyższe stanowiska w Kościele duchownych pochodzenia żydowskiego . Dialoguje z Żydami poprzez organizacje i komisje oraz osobiście w Asyżu i w czasie licznych audiencji ,przyjmując dialogicznie przedstawicieli nawet organizacji po cichu walczących z katolicyzmem . Podróżuje po Ziemi Świętej i jak judaista wkłada kartkę modlitewną w Ścianę Płaczu .Uznaje Państwo Izrael i nawiązuje z nimi regularne stosunki dyplomatyczne . W czasie swoich pielgrzymek zawsze i wszędzie udaje się na święte miejsca żydowskie i przyjmuje ich delegacje krajowe .Modli się za nich stale ,przeprasza za winy katolików i prosi o przebaczenie za sprawy całego dwutysiąclecia .Uznaje antysemityzm za grzech ciężki … A jednak jego pokorne prośby do premiera Ariela Szarona o rozwiązanie oblężenia Bazyliki i klasztoru bez ostrzeliwania i bez rozlewu krwi natrafiały na niespotykaną zawziętość. Bazylika to dla chrześcijan miejsce święte Szaron godzi w ten sposób w samo serce chrześcijaństwa .Zapewne mu o to chodzi .I tak mamy „dialog’ z Żydami”.
Testament dla młodych teologów/str. 231,Lublin ,KUL, 11.V. 2002r.
„ A wreszcie od kilku wieków biskupi są nieraz nietrafnie mianowani ,są to ludzie ,którym „kręci się w głowach „ z powodu wysokości ,bywają - u nas – zbyt często zwykli karierowicze wiejscy i karykatury osobowościowe .System nominacji dotychczasowy w Kościele łacińskim już się trochę nie sprawdza.|Nuncjusze w krajach konkordatowych pracują wprawdzie w pocie czoła ,żeby kogoś odpowiedniego wynaleźć i przedstawić do nominacji, ale jednak są pod różnymi naciskami np. u nas pod naporem judeochrześcijan ,a i tak na koniec decydują anonimowi urzędnicy watykańscy , ,którzy prowadza swoja politykę”.

O konsolidację elit polskich? Str.272 .Lublin ,23 VIII 2002r.
„4.Po ataku Związku Sowieckiego na Polskę polityka polska, jak i cała kultura została zdominowana przez ateizm oraz przez lobby żydujące. W tej chwili nawet kościelna polityka w Polsce, wraz z nominacjami większości biskupów ,znalazła się w rekach „judeochrześcijan” i trzeba powiedzieć, Jan Paweł II trochę im sprzyja ,uważając, że katolicy żydowskiego pochodzenia przyczynią się jak najbardziej do odrodzenia Kościoła””.

Co czynić? Nie ma mądrych, ale od 12 lat cisną się do głowy się do głowy następujące myśli „/str.273.

5/ str. 274 „ Byłoby dobrze rozwinąć całą akcję kontaktów z księżmi proboszczami ,są to ludzie na ogół patriotyczni, nawet w tych diecezjach ,w których biskupi są za UE.Księża mają duży wpływ na ludzi ,a więc także i na wybory. Jest to ważne i z tego względu ,że do samorządów szykuje się co najmniej połowa zwykłych szulerów i karierowiczów,a potem znowu obciążą prawicę”.
------------------------------
Z książki księdza Czesława Bartnika wybrał M.B."

www.facebook.com/…/1700241366909788
mistrzo and 2 more users like this.
mistrzo likes this.
m.rekinek likes this.
PiotrM likes this.
Bo and one more user like this.
Bo likes this.
m.rekinek likes this.
osdamen
Rzecznik abp. Budzika broni KAI przed pomówieniami „Naszego Dziennika”: Ks. Bartnik "rozbija jedność wiernych"
W związku z opublikowanym przez „Nasz Dziennik” artykułem ks. prof. Czesława Bartnika, w którym działalność Katolickiej Agencji Informacyjnej została uznana za rozbijającą Kościół, rzecznik abp. Stanisława Budzika, przewodniczącego Rady Programowej KAI, stwierdza, że publikowanie …More
Rzecznik abp. Budzika broni KAI przed pomówieniami „Naszego Dziennika”: Ks. Bartnik "rozbija jedność wiernych"
W związku z opublikowanym przez „Nasz Dziennik” artykułem ks. prof. Czesława Bartnika, w którym działalność Katolickiej Agencji Informacyjnej została uznana za rozbijającą Kościół, rzecznik abp. Stanisława Budzika, przewodniczącego Rady Programowej KAI, stwierdza, że publikowanie oszczerczych pomówień wobec tak zasłużonej instytucji, powołanej i nadzorowanej przez Konferencję Episkopatu Polski, jest próbą rozbijania jedności Kościoła i sianiem zamętu w umysłach wiernych.

Czyżby???---------------------------------???

więcej: www.gosc.pl/doc/1598873.Ks-Bart…
Jedność wiernych rozbija EP i wielu, wielu księży tzw modernistów.
Najlepiej pomówić kogoś, kto mówi prawdę, by przykryć swoje uchybienia.!!!
alex 7 and one more user like this.
alex 7 likes this.
PiotrM likes this.