Żyd który stworzył Goralenvolk - historia hucpy

Wybrane ze wspomnień wnuka Henryka Szatkowskiego; 1) Henryk Szatkowski nie był zakopiańczykiem z urodzenia, lecz z wyboru. Nazywano go Dzidkiem. Urodził się 27 listopada 1900 roku w Krakowie 2) …
Anty_modernista likes this.
osdamen
Bluźnierstwo przeciw Bogu - dywersja na Glorii !

Co ty „Kościół jest tam, gdzie jest prawdziwa wiara” za bzdury i potwarz poprzez idiotyczny artykuł i linki do jeszcze większych bzdurnych stron ateistycznych czy gnostycznych propagujesz?

Co to jest? -
NWO zapisany w Biblii Sieć śmierci Bestii cz.4

a tam między innymi:

Biblia opisuje rasistowskie czystki etniczne wychwalając za pomoc w nich …More
Bluźnierstwo przeciw Bogu - dywersja na Glorii !

Co ty „Kościół jest tam, gdzie jest prawdziwa wiara” za bzdury i potwarz poprzez idiotyczny artykuł i linki do jeszcze większych bzdurnych stron ateistycznych czy gnostycznych propagujesz?

Co to jest? -
NWO zapisany w Biblii Sieć śmierci Bestii cz.4

a tam między innymi:

Biblia opisuje rasistowskie czystki etniczne wychwalając za pomoc w nich zwyrodnialca Jahwe. Ten ze wszystkich jego dzieci wybrał sobie jednych i pomagał im w mordowaniu i ograbianiu innych. NWO …

[...] Wywodzący się z kosmicznej gadziej cywilizacji bóg Jahwe był bogiem Mojżesza i Izraelitów, lecz nie był bogiem Egipcjan, których nakazał okradać i łupić, zsyłać na nich plagi, a później utopić w morzu.

[...] Biblijny Mojżesz, przywódca Hyksosów Izraelitów czcił kosmicznego boga Jahwe-Marduka-Lucypera, z którym rozmawiał i wypełniał jego polecenia. Tyczy się to również biblijnego Abrahama, który rozmawiał z kosmicznym Jahwe i wypełniał jego polecenia.

[...] Biblia przedstawia starotestamentowego Jahwe jako ludobójcę o skłonnościach psychopatycznych....


Zaprawdę, powiadam wam: Wszystkie grzechy i bluźnierstwa, których by się ludzie dopuścili, będą im odpuszczone. Kto by jednak zbluźnił przeciw Duchowi Świętemu, nigdy nie otrzyma odpuszczenia, lecz winien jest grzechu wiecznego». Mówili bowiem: «Ma ducha nieczystego». (Mk 3, 22-30)

Redakcja Gloria.tv na mój wpis o usunięcie tego i podobnych artykułów w/w forumowicza nie reaguje !!!

Może powielone wpisy jak ten n/n ruszy admina do działania i obrony przed takim wrogim działaniem jak w/w w opisie, który nie tylko rani nasze tj. katolickie uczucia religijne ale jest czymś znacznie gorszym i przewrotnym w swoim zamyśle.
Agata.B
Polska w tej chwili jest straszliwie zagrozona i powinno sie dokonać szczegółowego spisu obywateli zamieszkujących terytorium Polski.Każdemu wydać dokument w którym jest podane zadeklarowane pochodzenie i adres zamieszkania,bo nie poradzimy sobie z Ukraińcami,azjatami ,afrykanami i Żydami z Izraela którzy od lat butnie i bezkarnie noszą przy sobie ostra broń bez pozwolenia i są zagrożeniem dla …More
Polska w tej chwili jest straszliwie zagrozona i powinno sie dokonać szczegółowego spisu obywateli zamieszkujących terytorium Polski.Każdemu wydać dokument w którym jest podane zadeklarowane pochodzenie i adres zamieszkania,bo nie poradzimy sobie z Ukraińcami,azjatami ,afrykanami i Żydami z Izraela którzy od lat butnie i bezkarnie noszą przy sobie ostra broń bez pozwolenia i są zagrożeniem dla obywateli Polski.twierdza że bronia mlodzież odwidzająca Oświęcim bo Polacy są zagrożenie.Czas te antypolskie praktyki przeciąć i ukarać krnąbrnych Żydów
olek19801 and one more user like this.
olek19801 likes this.
olek19801
Pomysł prowadzenia ewidencji ludności polskiej świetny - tylko kto z polityków i urzędasów zechce podejść w ten sposób do tematu imigrantów?
kovanecky
moim zdaniem kasuje jakiś filosemita, który uwierzył że jest "narodem wybranym"
To kasuje parvus. Jestem o tym przekonana na 99,9%
kovanecky
nie tyko, bo np. @RADEK... też naubliżał prawdzie historycznej o "Ogniu- Kurasiu" z którego Sanacja#2 robi Narodowego bohatera wbrew woli i wiedzy Narodu.
To kasuje zapewne ktoś z takiej grupy. Innej możliwości nie ma, chyba, że bezczelny złośliwiec!
------------------------------
Izraelskie fabryki trolli

"Izrael i agenci Izraela od dawna mają znaczącą obecność w Internecie, pracując nad promowaniem narracji izraelskiej i blokowaniem faktów na temat Palestyny, lobby izraelskiego i innych tematów, które chcieliby ukryć. Uznani zwolennicy Izraela …More
To kasuje zapewne ktoś z takiej grupy. Innej możliwości nie ma, chyba, że bezczelny złośliwiec!
------------------------------
Izraelskie fabryki trolli

"Izrael i agenci Izraela od dawna mają znaczącą obecność w Internecie, pracując nad promowaniem narracji izraelskiej i blokowaniem faktów na temat Palestyny, lobby izraelskiego i innych tematów, które chcieliby ukryć. Uznani zwolennicy Izraela dodają komentarze, oskarżają krytyków o „antysemityzm” i rozpowszechniają dezinformację o działaczach solidarności z Palestyną i o Palestynie. Wiele z tych działań podejmują osoby działające samodzielnie, które działają niezależnie, dobrowolnie i bezlitośnie. Oprócz tego jednak pojawiło się wiele zorganizowanych, często dobrze finansowanych projektów sponsorowanych przez izraelski rząd i inne. "
kovanecky
ta sprawa dotyczy też mojej rodziny, ... dla tego kłamstwu mówię PRECZ !!!
Za 10-tym razem, jeśli odważy się skasować, to łapa mu uschnie!!!
ps. Taki bezczelny dziad, którego PRAWDA boli, to tylko talmudysta, lub człek z talmudycznym mysleniem! (a takich jest sporo!)
kovanecky likes this.
Nemo..., poznałam tutaj takiego jednego. Pasują do niego słowa ks. Wujka
olek19801 likes this.