01:20
Coburg
1031.8K

G. Amorth o Medžugorí

Vyjadrenie exorcistu
julianaaaa and one more user like this.
julianaaaa likes this.
Zedad likes this.
Peter(skala)
Ak existuje naozaj niekto, koho Panna Mária uprednostňuje, môžeme hovoriť o našich kňazoch, a to preto, lebo nikdy nepovedala, čo by mali robiť. Vždy hovorí o tom, čo by sme mali pre nich robiť my...
miňocraft likes this.
Coburg
Vizionárka z Medžugorie odpovedá na otázku:

mysticpost.com

Deň po tom ako dostala medžugorská vizionárka Mirjana zjavenie, ktoré dostáva raz do mesiaca, podelila sa s pútnikmi s nasledujúcimi slovami, ktoré boli do angličtiny preložené pútnickou sprievodkyňou Miku Musa:

“Ak existuje naozaj niekto, koho Panna Mária uprednostňuje, môžeme hovoriť o našich kňazoch, a to preto, lebo nikdy nepoveda…More
Vizionárka z Medžugorie odpovedá na otázku:

mysticpost.com

Deň po tom ako dostala medžugorská vizionárka Mirjana zjavenie, ktoré dostáva raz do mesiaca, podelila sa s pútnikmi s nasledujúcimi slovami, ktoré boli do angličtiny preložené pútnickou sprievodkyňou Miku Musa:

“Ak existuje naozaj niekto, koho Panna Mária uprednostňuje, môžeme hovoriť o našich kňazoch, a to preto, lebo nikdy nepovedala, čo by mali robiť. Vždy hovorí o tom, čo by sme mali pre nich robiť my. Kňazi nepotrebujú, aby sme ich súdili a kritizovali; potrebujú naše modlitby a lásku, pretože Boh sám ich bude súdiť z toho, akí ako kňazi boli. Vás bude súdiť za to, ako ste sa správali k vašim kňazom.”

Panna Mária hovorí, že ak stratíte rešpekt voči kňazom, stratíte tiež rešpekt voči cirkvi a Bohu. Vždy počas jej každého mesačného zjavenia, hovorí tým istým spôsobom niečo dôležité o kňazov. Napríklad, keď nás požehnáva, hovorí: “Dávam vám moje materinské požehnanie, ale najväčším požehnaním, ktoré môžete na zemi dostať je to požehnanie, ktoré vám dávajú vaši kňazi. Keď Vám žehnajú, je to sám môj Syn, ktorý Vás žehná.
Peter(skala) likes this.
Samson1
Já jsem byl Medjugorje a před kostelem rostly ještě keře a lidi tam jezdili. To, že se tam začaly stavět stánky a rozvíjet služby bylo později. Kde se shromažďují lidé, jsou i potřeby a lidé normálně využili příležitost a podnikat. Byl jsem tam později a samý krámek ze suvenýry, růženci, obrázky a mohu říci, že už to nebylo tak jak prvně. Tehdy byl kostel otevřen i v noci, schrupl jsem si v …More
Já jsem byl Medjugorje a před kostelem rostly ještě keře a lidi tam jezdili. To, že se tam začaly stavět stánky a rozvíjet služby bylo později. Kde se shromažďují lidé, jsou i potřeby a lidé normálně využili příležitost a podnikat. Byl jsem tam později a samý krámek ze suvenýry, růženci, obrázky a mohu říci, že už to nebylo tak jak prvně. Tehdy byl kostel otevřen i v noci, schrupl jsem si v lavici, později už v ubytovně. Jinak po duchovní stránce mám dobré vzpomínky, na některé moc dobré.
Stanabargerova
Je to pravda, celý rozhovor. Níže je jiný rozhovor, který popírá Medjugorje, ten je samá lež. Prý se to tam točí okolo peněz - nakupy, ubytování, stravování... byla jsem mnohokrát v Medjugorii, byla jsem loni ve Fatimě na národní pouti. Všude stejné obchody se suvenýry, jídlo, kavárny, hotely atd. Podle toho, kdo chce vidět vidí v poutních místech buď příležitost k obracení nebo byznys. Je to …More
Je to pravda, celý rozhovor. Níže je jiný rozhovor, který popírá Medjugorje, ten je samá lež. Prý se to tam točí okolo peněz - nakupy, ubytování, stravování... byla jsem mnohokrát v Medjugorii, byla jsem loni ve Fatimě na národní pouti. Všude stejné obchody se suvenýry, jídlo, kavárny, hotely atd. Podle toho, kdo chce vidět vidí v poutních místech buď příležitost k obracení nebo byznys. Je to všude o tom stejném. Pan biskup Gemma všude asi vidí toho satana, možná se ho tak bojí, že do Megjugorje ani nejede. Pro mě je Medjugorje svaté místo, které mi pomohlo najít Boha.
Zedad likes this.
Coburg
Medžugorie v Riu

V těchto dnech v Medžugorji pobýval dr. Jose Ribamar Farias, lékař-pediatr z Rio de Janiera, zakladatel a vedoucí modlitební skupiny Královny Míru Rio de Janiero, který před dvěma roky začal se stavbou kostela podobného kostelu sv. Jakova v Medžugorji. Tyto kostely, které jsou vystavěné podle medžugorského kostela, jsou vnějším znakem duchovního hnutí, které se z Medžugorje …More
Medžugorie v Riu

V těchto dnech v Medžugorji pobýval dr. Jose Ribamar Farias, lékař-pediatr z Rio de Janiera, zakladatel a vedoucí modlitební skupiny Královny Míru Rio de Janiero, který před dvěma roky začal se stavbou kostela podobného kostelu sv. Jakova v Medžugorji. Tyto kostely, které jsou vystavěné podle medžugorského kostela, jsou vnějším znakem duchovního hnutí, které se z Medžugorje rozšířilo po celém světě.

Pana Fariasa jsme požádali o krátké svědectví:

„Všechno začalo už po mojí první návštěvě Medžugorje, od té doby jsem začal šířit poselství Panny Marie a spiritualitu Medžugorja po celé Brazílii. Zakrátko se chystám i vydávat rewie „Žijme Medžugorje“. Jak se zvěst o Medžugorji začala šířit a odeznívat jak ozvěna Brazílií, objevoval se i veliký zájem o toto místo. Zesnulý fra Slavko Barbarić, který mne vždy podporoval v mé činnosti, mi radil, abych založil modlitební skupinu, aby moje mise měla trochu oficiálnější charakter. Tak 8. září 1995 vznikla modlitební skupina Královna Míru o které chci říci, že je plodem hlubokého prožitku víry a obrácení, které jsem zažil tady v Medžugorji. Již následující rok sdružení Královna Míru organizovala první pouť. Poutě se snažíme organizovat za nejnižší možnou cenu, aby co nejvíce lidí mělo možnost jet na pouť do Medžugorje. Modlitba, půst, zpověď, svaté přijímání, četba Bible a klanění před Nejsvětější svátostí oltářní jsou součástí každodenního života členů modlitební skupiny Královny Míru R. J. Ve snaze konkretizovat Mariina poselství založili jsme sdružení , které nese název Svatý dům Milosrdenství ve kterém pomáháme chudým nemocným. Toto dílo lásky pokračuje prvořadě díky dobrovolníkům z modlitební skupiny a za pomoci Guida Schaffera, lékaře, současného kněze.

Jako misionáři Panny Marie vedeme ještě jeden projekt sociální pomoci a podpory obyvatelstvu v místech Maranhao a Vitoria de Mearim, ve kterých více než 500 dětí a mladých lidí pomáháme každodenně v jejich potřebách. Před dvěma roky jsme zahájili projekt výstavby repliky medžugorského farního kostela v Brazílii. To je momentálně největší projekt na kterém nyní pracujeme a nepochybuji, že s pomocí Boží Prozřetelnosti a Mariinou pomocí, ho i dokončíme.“ (Glasnik mira, č.12, prosinec 2017)
Peter(skala) and one more user like this.
Peter(skala) likes this.
Zedad likes this.
ľubica
toto je pre mnohých problém: Exorcista Biskup Gemma - rozhovor o Medžugorí - Absolútne démonské zjavenie, pričom jeho kolega .....
evelina
Len aby to bolo pôsobenie Ducha Svätého!
.... nie je to len o subjektivite, existuje aj dar rozlišovania duchov
Coburg
Peter MariaTóno, aj ty si medjugorián?
V prvom rade som dieťa Panny Márie. Tak nás oslovuje. A v tom nerozhoduje to, či a koľkokrát alebo na akých miestach sa zjavovala či zjavuje. Môj vzťah ku nej ako ku Matke sa neodvíja od nijakej hory alebo nejakého dátumu zjavenia. A pravdu povediac, je mi JEDNO, kto sa na to ako pozerá, či čo o tom vyhlasuje. Rozhodujúce sú cirkevné komisie, a OVOCIE, o …More
Peter MariaTóno, aj ty si medjugorián?
V prvom rade som dieťa Panny Márie. Tak nás oslovuje. A v tom nerozhoduje to, či a koľkokrát alebo na akých miestach sa zjavovala či zjavuje. Môj vzťah ku nej ako ku Matke sa neodvíja od nijakej hory alebo nejakého dátumu zjavenia. A pravdu povediac, je mi JEDNO, kto sa na to ako pozerá, či čo o tom vyhlasuje. Rozhodujúce sú cirkevné komisie, a OVOCIE, o ktorom sa hovorí v Evajeliu. To ostatné je na každom jednotlivcovi, na jeho osobných zážitkoch, sympatiách či antipatiách, a to nikomu neberiem. Subjektivita hrá veľmi veľkú rolu v tom, čo človek prijme alebo neprijme. Ja považujem za svoju povinnosť to, čo je OBJEKTÍVNE dobré, posúvať iným. Ak je to dobré len SUBJEKTÍVNE, aj tak môžem niečo ODPORÚČAŤ. Ale vyhlasovať veci ktoré nie sú z tohto sveta, apriórne za také či onaké, je podľa mňa dosť trúfalé. Tu si nemôžme ceniť svoj vlastný ľudský rozum viac ako pôsobenie Ducha Svätého.
dusan.podstavsky likes this.
miňocraft
Gabriel Amorth varoval,že pápeža Františka budú chcieť zabiť slobodomurári.Verím mu.Vraždia ho cez podsúvanie a prekrúcanie jeho slov.