19:31

Ex-arcibiskup Bezák odpovedá Oroschovi. Čapútová

Bezák odpovedá Oroschovi (podcast) www.aktuality.sk/…/bezak-odpoveda-… Arcibiskup skritizoval Bezáka a kňazov kvôli Čaputovej: Je to ťažký hriech www.aktuality.sk/…/arcibiskup-skri…More
Bezák odpovedá Oroschovi (podcast)
www.aktuality.sk/…/bezak-odpoveda-…
Arcibiskup skritizoval Bezáka a kňazov kvôli Čaputovej: Je to ťažký hriech www.aktuality.sk/…/arcibiskup-skri…
Caesar
Bezak patrí k slobodomurárom. A kto vlastní aktuality? No predsa Ringier Axel Springer so sidlami v Nemecku a Svajciarsku, cize dalsia satanská mafia!
Monika G likes this.
Verka
Bože zase vytahují toho homouše Bezáka, Bezák je proradný homosexuál a právem ho papež vyhodil. Bezák by měl do smrti činit pokání za náváděni ke smrtelnému hrichu sodomie. Osobně jsem byla svědkem jeho pelešení se s buzeranty v Donovaloch. Přijel tam inkognito na homopárty a koktal, když jsem šla za ním, že vím kdo je. A obklopen byl 2 mladými kluky od pohledu homoušema.
matej87
Pomlouvat nie je kresťanské. Máš nejaké dôkazy? Alebo si to len vymýšľaš?
Verka
Klidně půjdu do svědčit, ze se Donovaloch zúčastnil homoparty obklopen gey
Jistě Verko a sledovalas to dronem z baru "Modrá ustřice", viď? :) Že ty lidi občas z pomluv huba nebolí a nebo bolet teprve bude?
Verka
To není , to je pravda, byli jsme v tom hotelu s manželem na dovolené a byla tam akce na vikend pro společnost gayů s večerní párty s hudbou a tancem. Účastníkem byl i Bezák, dokonce jsem s ním i mluvila. Byl dost vytřeštěný, že jsem ho poznala. A u nas se jasně ví, že hlavním důvodem k vyhození byla homosexuální praxe.
Ružena likes this.
Verka likes this.
V minulosti mi bolo luto, teraz uz ex-arcibiskupa Bezaka (biskupom bude na veky a veru nerobi cest svojmu uradu), ale mylil som sa a teraz som presvedceny, ze bol odvolany spravne!
Pokial ide o rozhovor, tak mam pocit, ze aj napriek tomu, ze skoro nicomu nerozumie (ako sam stale poznamenava) sa vyjadruje uplne jasne a tlieska liberalom a teda sam nim bude asi tiez...Ako moze katolicky biskup …More
V minulosti mi bolo luto, teraz uz ex-arcibiskupa Bezaka (biskupom bude na veky a veru nerobi cest svojmu uradu), ale mylil som sa a teraz som presvedceny, ze bol odvolany spravne!
Pokial ide o rozhovor, tak mam pocit, ze aj napriek tomu, ze skoro nicomu nerozumie (ako sam stale poznamenava) sa vyjadruje uplne jasne a tlieska liberalom a teda sam nim bude asi tiez...Ako moze katolicky biskup hovorit o hriechu v suvislosti s kandidatkou na prezidenta, ktora podporuje potraty, spoluzitie teplich uchylakov a adopcii deti tymito pedofilmi ap.(celu ultra liberalnu agendu) ako o niecom zastaranom. Vraj Cirkev sa dnes uz takto nevyjadruje! Kazdy pravoverny katolik vsak vie pan biskup Bezak, ze hriech a obzvlast smrtelny je to najvacsie zlo na zemi. Cirkev po V2 uz nehovori ani o pekle (hoci vacsina ludi tam asi smeruje a aj konci) a mohol by som pokracovat, ale bolo by to hadzanie hrachu o stenu...
Mates5485 and 3 more users like this.
Mates5485 likes this.
Verka likes this.
ľubica likes this.
Peter(skala) likes this.
Mates5485
Peter(skala)

Ty si dal lajk tomuto komentáru ? Tak to by sa musel zázrak stať,ale určite sa nestal a viem,že si dal kvôli tomu čo je na konci napísane ( mohol by som pokračovať, ale bolo by to hádzanie hrachu o stenu...) +ohľadom Bezáka a čo podporuje.
šak jaký problém ?
Pekné svedectvo Roberta ako sa obratil, ked zistil pravdu o Bezakovi a tiež ako vystihol Bezakovu rečnicku dvozmyselnosť a že KC nehovorí o Pekle, tak to je vidieť aj z toho, že mnohí klerici ho dokonca spochybnuju alebo maju o nom mylné predstavy. Akurat s tým 2Vk by som ja sám osobne až tak NEpovedal, lebo neviem ako bolo pred 2VK i ked je dosť pravdepodobné, že naozaj pred …More
šak jaký problém ?
Pekné svedectvo Roberta ako sa obratil, ked zistil pravdu o Bezakovi a tiež ako vystihol Bezakovu rečnicku dvozmyselnosť a že KC nehovorí o Pekle, tak to je vidieť aj z toho, že mnohí klerici ho dokonca spochybnuju alebo maju o nom mylné predstavy. Akurat s tým 2Vk by som ja sám osobne až tak NEpovedal, lebo neviem ako bolo pred 2VK i ked je dosť pravdepodobné, že naozaj pred tým viac hovorili...
Verka likes this.
Mates5485
Peter(skala)

Však dobre ja som myslel tie ďalšie veci,ktoré som ti už dávno písal.
2 VK ako judaistická sekta
matej87
Ružena
@matej87 A nemá .... Moratorium ti nič nehovorí??
Peter(skala) likes this.
ľubica
namiesto toho, aby sa ex arc. biskup Bezák zamyslel a konal pokánie...tak breše modernistickým tempom ďalej....no chudák..!!!!...... modlime sa zaňho, lebo nemá poňatie o hriechu!!!
Verka and 3 more users like this.
Verka likes this.
Monika G likes this.
Mates5485 likes this.
apredsasatoci likes this.