Anton Čulen
7710

L. Bílá: Žijeme v nádhernej krajine, ktorú by som nevymenila za žiadnu na svete. Je naša a nemali …

L. Bílá: Žijeme v nádhernej krajine, ktorú by som nevymenila za žiadnu na svete. Je naša a nemali by sme sa o ňu len tak s niekým deliť. „Súhlasíte s Luciou Bílou?“ Okamura zdieľal slová českej spevá…More
L. Bílá: Žijeme v nádhernej krajine, ktorú by som nevymenila za žiadnu na svete. Je naša a nemali by sme sa o ňu len tak s niekým deliť.
„Súhlasíte s Luciou Bílou?“ Okamura zdieľal slová českej speváčky.
Šéf politického hnutia Sloboda a priama demokracia Tomio Okamura na svojom účte na Facebooku zdieľal výrok, ktorý v jednom z rozhovorov povedala česká speváčka Lucie Bílá. Týkal sa Českej republiky a uzatvorenia hraníc. A čo si o názore zlatej slávice myslí šéf SPD?
Na snímke česká speváčka Lucie Bílá
Obľúbená česká speváčka poskytla rozhovor denníku Právo, v ktorom uviedla, že by si priala „zamknuté hranice“.
„Žijeme v nádhernej krajine, ktorú by som nevymenila za žiadnu na svete. Je naša a nemali by sme sa o ňu len tak s niekým deliť. Veľmi by som si priala, aby boli naše hranice zamknuté na sto zámkov. Česko je náš domov, naše hniezdo, naše zázemie,“ uvádzalo sa na obrázku, ktorý Okamura pripojil k svojmu statusu.
A pokiaľ ide o to, čo napísal sám šéf SPD, vyjadril sa nasledovne: „…More
ekans
Kallistratos
No tedy, tady je nějaká bláznivá petrokometa: Kometa Varování se blíží k Zemi!! Má dospět na přelomu prosince/ledna! Akorát nám to vědci a služebná zednomédia "zapomněli" oznámit! a tady dokonce Bílá a Kristian se zalekl nejen komety, ale ňader a úsměvu, zdá se. Skoro jako že životopisu Usámy bin Ládina :) Hlavu vzhůru, řekli ženě v burce....
KristianKeller
Bíla je nevhodne oblečená a odhalená na tejto fotke. Nedávajte to sem!
Anton Čulen