Okpieni

Dzienniki rozniosły w pierwszych dniach sierpnia następującą wiadomość: W Bukareszcie odbył się w tych dniach międzynarodowy kongres wolnomularzy przy udziale przedstawicieli wolnomularskich organiza…
icowałek and 3 more users like this.
icowałek likes this.
PiotrM likes this.
m.rekinek likes this.
Tymoteusz likes this.
Tymoteusz
Rycerz Niepokalanej :
„Czyż nie lepiej i wam, masonom polskim, okpionym przez garstkę Żydów i wam, kierownicy żydowscy, którzyście dali się zbałamucić nieprzyjacielowi ludzkości, szatanowi, zwrócić się szczerze do Boga, uznać Zbawiciela Jezusa Chrystusa, pokochać Niepokalaną i pod Jej sztandarami zdobywać dla Niej dusze?... Czyż wolicie należeć do tej głowy węża oplatającego świat, o którym …More
Rycerz Niepokalanej :
„Czyż nie lepiej i wam, masonom polskim, okpionym przez garstkę Żydów i wam, kierownicy żydowscy, którzyście dali się zbałamucić nieprzyjacielowi ludzkości, szatanowi, zwrócić się szczerze do Boga, uznać Zbawiciela Jezusa Chrystusa, pokochać Niepokalaną i pod Jej sztandarami zdobywać dla Niej dusze?... Czyż wolicie należeć do tej głowy węża oplatającego świat, o którym powiedziano: „Ona zetrze głowę twoją?” [Rz 3, 15].”

Troska godna porządnego katolickiego Ojca franciszkanina, niestety na swoim etapie działalności masońscy „mędrcy Syjonu” i masońscy goje nie są zainteresowani i gotowi na porzucenie złotego cielca i władzy, bo przecież właśnie po to wstąpili w szeregi tych diabelskich organizacji... Jedynym więc ratunkiem dla nich są nasze posty, modlitwy, Msze Święte w intencji ich nawrócenia.
Pascendis Dominicis Gregis and one more user like this.
Pascendis Dominicis Gregis likes this.
PiotrM likes this.
Tymoteusz
Rycerz Niepokalanej :
Czyście panowie masoni słyszeli? Ci, którzy was zorganizowali i wami skrycie rządzą, Żydzi [2], uważają was za bydlęta (kłania się Talmud - przyp. mój), znęcone do lóż masońskich dla celów, których nawet nie podejrzewacie, dla mydlenia oczu gojom.”
Pascendis Dominicis Gregis and one more user like this.
Pascendis Dominicis Gregis likes this.
PiotrM likes this.
olek19801 likes this.