Anton Čulen
671.8K

Video: Vdp. M. Kuffa a M. Čajka na tichej demonštrácii "Nemý výkrik" pred NRSR 29. 5. 2018

Otvorený list všetkým, keď sa rozhoduje o zavraždení ďalších tisícov spomedzi ľudí, a to tých najnevinnejších Video TU: alianciazanedelu.sk/archiv/1725 Áno, otvorený list všetkým, ale najprv Vám, …More
Otvorený list všetkým, keď sa rozhoduje o zavraždení ďalších tisícov spomedzi ľudí, a to tých najnevinnejších
Video TU: alianciazanedelu.sk/archiv/1725
Áno, otvorený list všetkým, ale najprv Vám, pán rektor Kňazského seminára v Banskej Bystrici - Badíne duchovný otec Ján Viglaš.
Denník Postoj 24. 5. 2018 uverejnil Váš postoj k hlasovaniu ohľadom vraždenia detí.
Vy, ohľadom toho, či kresťanský politik musí hlasovať za zákon, ktorý by zachránil zavraždenie tisícov detí, ste tam prehlásili:
“Nie nemusí.”
Otče rektor, moja odpoveď na Váš postoj je: Odstúp satan, lebo nemáš zmysel pre Božie veci, ale iba pre to, čo je ľudské. (por. Mt 16:23, Mt 4:10)
Najprv, vari zločin vraždy nevinných sa týka iba kresťanov?! Či to nie je zločin aj u nekresťanov?! Prečo tu teda hovoriť iba kresťanským politikom? Božia pravda sa má hlásať celému svetu. Vidím v tom prinajmenej Vašu ťažkú nedôslednosť, ktorá sugeruje nekresťanom, že u nich je to nepodstatné, ako budú hlasovať. Veď ak kresťania “nie nemus…More
Anton Čulen
Anton Čulen
ľubica
ľubica
Otvorený list všetkým, keď sa rozhoduje o zavraždení ďalších tisícov spomedzi ľudí, a to tých …
-----mam obrovsku radost z tohoto prejav SKUTOCNEHO OTCA, / REDEMPTORISTA O. EIRENE / KTORY VIE KDE JE SEVER , A HNED BEZ CAKANIA UVADZA Z OMYLU MODERNSTU VIGLASA, tak ešte raz:
ľubica likes this.
ľubica
Anton Čulen likes this.
Libor Halik likes this.
+Joseph+
to je co za koalici? Čajka, KUFFA
Caesar and 5 more users like this.
Caesar likes this.
pehol likes this.
dyk likes this.
Peter(skala) likes this.
dáždik likes this.