Do Vatikánu pozvali okultistku

www.lifenews.sk/21962/do-vatikanu-poz… Do Vatikánu pozvali okultistku Katy Perryovú aby prednášala o transcendentálnej meditácii 2,155 lifesitenews.com/ Zuzana Smatanová KULTÚRA SMRTI ODCHOD …
tá prettywoman bude poriadna mrška, sa nezdá:) ked dohrobu dostala mníšku
ľubica
Perry sa označuje ako "feministka" a "gay aktivista" a získala mnoho gay ocenení. Počas prezidentskej kampane pro-choice kandidátky Hillary Clinton vystúpila na viacerých ceremóniach.
Kontroverzná speváčka bola zapojená do horkého súdneho sporu so sestrami Nepoškvrneného Srdca Márie v Los Angeles, ktoré chceli zabrániť Perry kúpiť si jednu z ich nehnuteľností. / budovu kláštora / Jedna zo …More
Perry sa označuje ako "feministka" a "gay aktivista" a získala mnoho gay ocenení. Počas prezidentskej kampane pro-choice kandidátky Hillary Clinton vystúpila na viacerých ceremóniach.
Kontroverzná speváčka bola zapojená do horkého súdneho sporu so sestrami Nepoškvrneného Srdca Márie v Los Angeles, ktoré chceli zabrániť Perry kúpiť si jednu z ich nehnuteľností. / budovu kláštora / Jedna zo sestier, Sr Catherine Holzmanová, 89, dokonca zomrela počas súdneho konania.
..............................................................
je to signál....... v každom prípade
ľubica
správa je z apríla 2018:

Divná spoločnosť: František sa stretáva s pro-gay a pro-smrť aktivistkou Katy Perry
Pred rokmi Perry povedala vo videorozhovore: "Predala som svoju dušu diablovi."
V roku 2016 darovala 10.000 Dolárov sieti potratov Plánované Rodičovstvo a vyzvala svojich fanúšikov, aby urobili to isté.
-------------------------
NO COMMENT
One more comment from ľubica
ľubica
Mníška zomrela na súde so speváčkou Katy Perry

Washington, 11.03.2018 (KAP/KNA) 021 946 – Rehoľníčka zapojená do súdneho sporu s americkou speváčkou Katy Perryovou skolabovala na súdnom pojednávaní v Los Angeles a neskôr zomrela. Ako informovali americké médiá v sobotu 89-ročná rehoľníčka skolabovala pri súdnom vypočutí. Krátko predtým popovú speváčku v interview ešte raz vyzvala, aby sa …More
Mníška zomrela na súde so speváčkou Katy Perry

Washington, 11.03.2018 (KAP/KNA) 021 946 – Rehoľníčka zapojená do súdneho sporu s americkou speváčkou Katy Perryovou skolabovala na súdnom pojednávaní v Los Angeles a neskôr zomrela. Ako informovali americké médiá v sobotu 89-ročná rehoľníčka skolabovala pri súdnom vypočutí. Krátko predtým popovú speváčku v interview ešte raz vyzvala, aby sa vzdala získania bývalého kláštorného sídla rehoľníčok Nepoškvrneného Srdca Panny Márie.
V súdnom spore stojí Perryová a Arcidiecéza Los Angeles na jednej strane a rehoľníčky s podnikateľkou Danou Hollisterovou sú protistranou. Ide o otázku, kto má právo predať atraktívnu nehnuteľnosť s panoramatickým výhľadom na Los Angeles – arcibiskup alebo rehoľníčky.

Arcibiskup z Los Angeles, José Horacio Gomez, chcel kláštor predať za 14,5 milióna dolárov speváčke Perryovej. Dve sestry tomu predišli a uzavreli dohodu s Hollisterovou. Perryová a diecéza podali žalobu a dostali minulý rok prisľúb náhrady škody vo výške niekoľkých miliónov dolárov. Právny spor však pokračoval. Aké účinky bude mať smrť rehoľníčky na proces to sa ukáže. –zg-

Správy zo života Cirkvi


..........................................................................
čo to musí byť za arcibiskuspa, keď predáva kláštor OKULTISTKE KATY PERY???? a chúdata sestry položia život v obrane svojho sídla!!!!
zaba likes this.
Mates5485 and 2 more users like this.
Mates5485 likes this.
Caesar likes this.
apredsasatoci likes this.