07:46
nukula
616.5K

Cudowne zjawisko w Schio (Włochy).

Podobnie jak w Afryce, Matka Boża ukazuje się wszystkim, którzy mają słabą wiarę. Wzruszające filmik, który porusza serce. Jak Matka Boża nas kocha...
czciciel
Jestem fotografem z zawodu i to co widzę to najzwyklejsze triki w fotografii. ,,,,,,,,
Mając do dyspozycji odpowiedni sprzęt nie jest to nic trudnego do spreparowania.
Na przykład zmniejszając lub zwiększając przysłonę można wywołać efekt powiększania i zmniejszania słońca.Lub gdy słońce przysłaniane jest chwilowo gałęziami czy liśćmi efekt jest podobny.Natomiast minimalnie robiąc ruch obrotowy …More
Jestem fotografem z zawodu i to co widzę to najzwyklejsze triki w fotografii. ,,,,,,,,
Mając do dyspozycji odpowiedni sprzęt nie jest to nic trudnego do spreparowania.
Na przykład zmniejszając lub zwiększając przysłonę można wywołać efekt powiększania i zmniejszania słońca.Lub gdy słońce przysłaniane jest chwilowo gałęziami czy liśćmi efekt jest podobny.Natomiast minimalnie robiąc ruch obrotowy aparatem uzyskuje się owe promienie o czerwownawej barwie używając przy tym odpowiedniego filtru.
Dla Tych którzy doświadczyli prawdziwego cudu nawrócenie z grzechu ślę pozdrowienia.
Hiacynta. likes this.
BCH555
Wiem że mają miejsca takie cudowne zjawiska, ale ten konkretnie film to zabawa filtrami fotograficznymi co ewidentnie widać, specjalnie dla Ciebie to oglądnołem raz jeszcze i widzę to co widzę. Jestem wierzący ale ten film to głupi żart jakiegoś amatora. Oglądnij ten materiał z Afryki i porównaj a sam zobaczysz różnicę.
nukula
O tych "wygłupach" jak nazywasz te zjawiska mówi się od 2 lat. Zresztą nawet w jednym filmiku z pielgrzymki, ks. Natanek o tym mówił. Ten filmik jest dowodem, chcesz to wierz, nie chcesz to nie wierz.
BCH555
Drogi przyjacielu nukula, naucz się odróżniać wygłupy od cudów.
nukula
Drogi przyjacielu żadna zabawa, tylko udokumentowane zjawisko, które mogą oglądać wszyscy niemal każdego dnia. Jedź i się przekonaj.
BCH555
W Afryce jest to realistyczne, tutaj to zabawa filtrem na obiektyw!!!