teologiapolityczna.pl
cedcde
3

5 marca. O. Jacek Salij OP komentuje Ewangelię

Pierwsze czytanie (Est 4, 17k. l-m. r-u) Królowa Estera zwróciła się do Pana, przejęta niebezpieczeństwem śmierci. I błagała Pana, Boga Izraela, …
Anieobecny
Cyt.:
Nasza modlitwa wtedy jest prawdziwa, kiedy do Boga zwracamy się naprawdę jak do Boga...
predex
Do elki - PRLki, nie bój s8ie wirusa grypy , ja chorowalem na nia juz kilkka razy,mozna sie jedynie obawiać szczepionek , po ktłórych będą dopiero masowe zgony, po to sa te trumny na tym masońskim samochodzie.

To oszustwo upubliczniła Jane Burgermeister przy okazji tzw świńskiej grypy.
Dowody
Dowody naukowe, że wirus “świńskiej grypy” został stworzony sztucznie na podstawie oryginalnego wirusa…More
Do elki - PRLki, nie bój s8ie wirusa grypy , ja chorowalem na nia juz kilkka razy,mozna sie jedynie obawiać szczepionek , po ktłórych będą dopiero masowe zgony, po to sa te trumny na tym masońskim samochodzie.

To oszustwo upubliczniła Jane Burgermeister przy okazji tzw świńskiej grypy.
Dowody
Dowody naukowe, że wirus “świńskiej grypy” został stworzony sztucznie na podstawie oryginalnego wirusa grypy z 1918 roku. Poparte są publikacjami specjalistów w tym raportem Dr Jeffrey’a Taubenbergera w “Science Magazine”. Sekwencja genomu wirusa “świńskiej grypy”
Dowód na celowe skażenie “świńską grypą” w Meksyku.
Dowód na udział prezydenta USA Obamy w rozprzestrzenieniu się “świńskiej grypy” podczas jego wizyty w Meksyku, podczas której zmarło kilku oficjeli. Jednym z wniosków jest to, że prezydent nie został przebadany gdyż wcześniej był zaszczepiony odpowiednią szczepionką.
Dowody na to, że firma Baxter wspólnie z WHO wyprodukowały i rozprzestrzeniły wirusa w Austrii. Zacytowana jest wypowiedź przedstawiciela Baxtera, w której przyznał on, że przypadkowo dostarczony do Czech wirus H5N1 był wysłany z centrali WHO. Jest to obecnie przedmiotem osobnego dochodzenia w Austrii.
Dowód na to, że Baxter jest jednym z elementów tajnego programu produkcji broni biologicznej.
Dowód na to, że Baxter rozmyślnie toksycznie zanieczyścił szczepionkę.
Dowód na to, że firma Novartis używa szczepionek jako broni biologicznej.
Dowód na udział WHO w programie produkcji broni biologicznej.
Dowód na manipulację danymi przez WHO w celu podniesienia poziomu zagrożenia pandemią do 6. To z kolei ma doprowadzić do przejęcia kontroli nad Stanami Zjednoczonymi.
Dowód na to, że FDA (Food and Drug Administration) bierze udział w ukrywaniu programu produkcji broni biologicznej.
Dowód na udział kanadyjskiego Państwowego Laboratorium Mikrobiologicznego w programie produkcji broni biologicznej.
Dowód na udział naukowców z brytyjskiego NIBSC i CDC w opracowaniu wirusa “świńskiej grypy”.
Dowód na to, że epidemię “Hiszpanki” w roku 1918 spowodowało de facto powszechne użycie aspiryny, które to poprzez obniżenie temperatury pozwoliło na rozwój wirusa, który został dostarczony do organizmów ofiar właśnie poprzez szczepienia. Podobnie jak aspiryna działają obecnie Tamiflu i Relenza, przez co można się również spodziewać zwiększonej zachorowalności.
Dowody na manipulację prawem i przepisami, które zezwalają na bezkarne ludobójstwo.
Dowody na istnienie międzynarodowego syndykatu kryminalnego, w tym tzw. “Illuminati” i “Bilderberg”.
Dowody na udział Illuminati i Bilderberd w produkcji i dystrybucji wirusa “świńskiej grypy”.
Dowód na to, że sprawa “uzbrojonego wirusa grypy” była omawiana podczas zebrania Bilderbergu w Atenach 14-17 maja 2009 roku, jako część planu ludobójstwa. Według jednego z uczestników, Kevina Trudeau (uczestnicy Bilderbergu są genetycznie “lepsi” od reszty ludzkości)
Udział mediów, które trzymają Amerykanów w całkowitej niewiedzy.
11.08.2009 – Kongresman republikanin, Paul Brown zasugerował, iż rząd “mógłby użyć pandemiczną chorobę lub ogolnonarodową katastrofę, żeby zadeklarować stan wyjątkowy”.
Baxter – zmieszał grypę sezonową H3N2 (która nie pojawiła się w kwietniu) z żywym wirusem H5N1.

ripsonar.wordpress.com/…/jane-burgermeis…
wlowoj
No ale o to przecież chodzi w Agendzie2030 której mamy być liderem - o depopulację. Gates ubolewał że "dzięki" szczepionkom i "kontroli urodzin" uda się zredukować ludzkość o max 10-15%, a to za mało.