Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
ľubica
2441.1K

Kostelník bránil chrám před znesvěcením...

PŘÍSPĚVKY OD HODIE 31.3.2016 V katolické katedrále americké Omahy se konal v březnu každoroční „Cathedral Flower Festival“ („Květinový festival v katedrále“). Jedná se o „místní tradici“, kterou …
Pepík
Uživateli, nedokázal jsi nic vysvětlit. Iracionalita vysvětlit nejde, že? Díval jsem se do tvých komentářů a musím konstatovat, že jsi společensky naprosto neužitečný. Tvé diskuzní hry nejsou žádným přínosem pro ostatní uživatele. Vlastně sem chodíš jen provokovat a rád se špičkuješ. Nic víc. Zbytečný uživatel. Zůstává otázkou, na co potřebuješ více registrací?
Pepík
Uživateli, pokud míníš mulťákem pepčou mou osobu, pak tě ujišťuji, že mám pouze jednu registraci. To ale ty tvrdit nemůžeš. Vysvětlíš mi své iracionální myšlenkové postupy?
3 more comments from Pepík
Pepík
Nechápu to. Něco tvrdí a dělá pravý opak.
Pepík
Uživateli, proč opakovaně komentuješ Viléma, když jsi s ním ukončil diskuzi? Nechápu to. Jsi na něm závislý?
Pepík
Uživateli, když ti Hebel nestojí za komentář, tak proč ho jmenuješ a komentuješ? Nerozumím tomu. Uměl bys k tomu podat pár vysvětlujících slov?
Monika G
Hoki. To víte, papež František si dává dobrý pozor, aby neřekl něco vyloženě heretického. Mu stačí, když si katolíci zvykají na ta jeho dvojsmyslná, neurčitá vyjádření. Nebojte se, on časem určitě přitvrdí a potom poznáte i Vy, že něco není v pořádku.
Monika G
Hoki, to co po mně vyžadujete, není v žádném případě v možnosti jednoho komentáře. Je třeba si přečíst i takové úvahy, jenž Vás budou zprvu i pohoršovat a řádně se nad tím zamyslet. Třeba časem pochopíte, co jsem tím myslela. Je toho opravdu hodně co katolická církev dělá z mého pohledu hlavně od 2.VK špatně, ale podle mého názoru, je nejhorší to ustupování tomu modernímu ateistickému světu, ať …More
Hoki, to co po mně vyžadujete, není v žádném případě v možnosti jednoho komentáře. Je třeba si přečíst i takové úvahy, jenž Vás budou zprvu i pohoršovat a řádně se nad tím zamyslet. Třeba časem pochopíte, co jsem tím myslela. Je toho opravdu hodně co katolická církev dělá z mého pohledu hlavně od 2.VK špatně, ale podle mého názoru, je nejhorší to ustupování tomu modernímu ateistickému světu, ať již se to týče homosexuality, svátosti manželské, potratů a mnoha dalších důležitých záležitostí, na které by měla mít katolická církev nekompromisní názor. Velmi nebezpečné a pro katolickou církev naprosto nepřípustné je to bratříčkování se pod rouškou falešné tolerance s pohanskými náboženstvími, které božství Ježíše Krista neuznávají. To je již bezpochby snaha o budování New Age, což by mělo být z pohledu každého křesťana něco naprosto nemyslitelného. Ani to přibližování se k protestantům, nic dobrého nepřinese. Jak říkám, je toho příliš mnoho, co by se k tomu dalo napsat a to žádný komentář nemůže obsáhnout. Přeji hezký den.
KAHLENBERG likes this.
2 more comments from Monika G
Monika G
Hoki, to není o nějaké přehnané náročnosti a neschopnosti pochopit cesty jiných. Jde jen o pravé učení katolické církve, které by měl každý papež důsledně chránit a předávat svým následovníkům v nedotčené podobě. Ani si nedovedete představit, jak ráda bych papeže Františka a katolickou církev chválila, kdyby bylo ovšem za co.
Monika G
Beno, Vy dobře víte, co tím svým příspěvkem Samson myslel. To, co dnes učí papež František, je jen jakási opičí láska, jelikož se chce zavděčit laickému světu, místo aby se líbil Bohu. Já jsem také svým dětem nedovolila, aby si dělaly co se jim zlíbí i když jsem věděla, že se jim to často nebude líbit. Dělala jsem to právě z lásky k nim i když ony to v té době ještě nechápaly. Jestli chce …More
Beno, Vy dobře víte, co tím svým příspěvkem Samson myslel. To, co dnes učí papež František, je jen jakási opičí láska, jelikož se chce zavděčit laickému světu, místo aby se líbil Bohu. Já jsem také svým dětem nedovolila, aby si dělaly co se jim zlíbí i když jsem věděla, že se jim to často nebude líbit. Dělala jsem to právě z lásky k nim i když ony to v té době ještě nechápaly. Jestli chce katolická církev i nadále zachraňovat duše, tak ji nezbývá nic jiného, než aby se chovala rovněž tak.
Samson1
Jak jak. Boží láska je nám vlita do srdce skrze Ducha svatého,který nám byl dán. Potom je to něco o srdci. Odejmu od vás srdce kamenná, dám vám srdce z masa a vložím do něj svého Ducha. Těm, kdo ho přijali dal moc stát se Božími dětmi. Tedy vše začíná od Boha a na nás je jen otevřenost pro věci Boží. To je něco o odumírání sobě, nehledání svého života, přijímat každodenně kříž a následovat …More
Jak jak. Boží láska je nám vlita do srdce skrze Ducha svatého,který nám byl dán. Potom je to něco o srdci. Odejmu od vás srdce kamenná, dám vám srdce z masa a vložím do něj svého Ducha. Těm, kdo ho přijali dal moc stát se Božími dětmi. Tedy vše začíná od Boha a na nás je jen otevřenost pro věci Boží. To je něco o odumírání sobě, nehledání svého života, přijímat každodenně kříž a následovat Krista. Sytit hladové, ujímat se pocestných, odívat nahé. Teoreticky to zvládá asi každý, ale už je horší praxe.
Samson1
Ale Beno existuje třeba řád věcí. Boží řád. A to třeba v manželství. Bůh musí být na prvním místě, Potom je to manžel a manželka v jedné rovině, kde hlavou ženy je muž. Třetí v pořadí jsou děti, potom rodina a bližní. Ono to tvoří též kříž. Ale nemůžeš třeba děti nechat spát na podlaze a dát do jejich postele běžence, ještě ekonomického a nebo šiřitele islámu a dát mu jídlo pro děti a nechat …More
Ale Beno existuje třeba řád věcí. Boží řád. A to třeba v manželství. Bůh musí být na prvním místě, Potom je to manžel a manželka v jedné rovině, kde hlavou ženy je muž. Třetí v pořadí jsou děti, potom rodina a bližní. Ono to tvoří též kříž. Ale nemůžeš třeba děti nechat spát na podlaze a dát do jejich postele běžence, ještě ekonomického a nebo šiřitele islámu a dát mu jídlo pro děti a nechat děti hladné. Tyto věci se řídí rozumem, moudrostí. Ale je pravda, že Ježíš nás miloval do krajnosti a bylo potřeba, aby obětoval život pro spásu, tak ho dal. Jinak ani láska si kříž nevyrábí, ale přijímá, který Bůh poslal.
3 more comments from Samson1
Samson1
Tedy milovat v lásce a pravdě.
Samson1
Víra stojí především na spravedlnosti a pravdě. Nejedná se o citovost, ale tomu, že se podřizuji dogmatům tj. definovaným pravdám Božím. Tedy i pravidlům, naukám a uznávám i autoritu Církve, kterou Kristus založil a jak Monika píše, brány pekla ji nepřemohou. Když miluji, nemůžu nechat hladového bez nasycení, pokud je v mých možnostech. Já jinak Beno nejsem opilý, ale jen jsem ti chtěl říci, že …More
Víra stojí především na spravedlnosti a pravdě. Nejedná se o citovost, ale tomu, že se podřizuji dogmatům tj. definovaným pravdám Božím. Tedy i pravidlům, naukám a uznávám i autoritu Církve, kterou Kristus založil a jak Monika píše, brány pekla ji nepřemohou. Když miluji, nemůžu nechat hladového bez nasycení, pokud je v mých možnostech. Já jinak Beno nejsem opilý, ale jen jsem ti chtěl říci, že opravdu láska bez pravdy není nic. I víra bez dogmat může bloudit. Ještě dodám, že i víra bez lásky může být fanatická a pravda bez lásky despotická.
Samson1
Beno, já ti to řeknu trochu drsně. Milovala ho, proto mu podržela. Kdyby to byla láska opravdu, nejprve by rozlišili povolání a přijali svátost. Proto je nutné, aby láska byla v pravdě. Láska bez pravdy není nic. V tom případě se jedná o smilstvo.
Monika G
Beno. Já také věřím, že brány pekelné církev Ježíše Krista nepřemohou. Ježíš však také řekl, že při Jeho druhém příchodu najde velmi málo opravdových věřících. Určitě tím nemyslel ty davy rádoby věřících na náměstí sv. Petra, jenž oslavují chybujícího a hříšného člověka a vůbec nechápou, že tento pontifik tvrdí úplně něco jiného, než co římskokatolická církev dvě tisíciletí učila a pro které …More
Beno. Já také věřím, že brány pekelné církev Ježíše Krista nepřemohou. Ježíš však také řekl, že při Jeho druhém příchodu najde velmi málo opravdových věřících. Určitě tím nemyslel ty davy rádoby věřících na náměstí sv. Petra, jenž oslavují chybujícího a hříšného člověka a vůbec nechápou, že tento pontifik tvrdí úplně něco jiného, než co římskokatolická církev dvě tisíciletí učila a pro které tolik pravých katolíků neváhalo položit i svůj život.
KAHLENBERG and one more user like this.
KAHLENBERG likes this.
romsli likes this.
Monika G
Beno, u Vás bohužel nejde o víru, ani o názor. Vy budete vždy slepě věřit všemu, co říká nejvyšší představitel katolické církve a jeho zastánci i kdyby to bylo v s tisíciletým učením této církve v naprostém rozporu.
Peter(skala)
Budha a Mary Popkins?

Spomenul som si na polskeho knaza v rakusku, čo sa postavil proti homosexualovi vo farskej rade. Namiesto toho, aby vyšupli homosex. tak vyšupli knaza.

A tu naopak idu vyšupnuť kostolnika namiesto knaza.

Toto by mali riešiť vo Vatikane
Peter(skala) likes this.
Monika G
Kostelník má větší víru než kněz. Je to moc smutné, ale pro ty modernisty v katolické církvi, bohužel zřejmě nic neobvyklého.
KAHLENBERG likes this.
Monika G likes this.
Samson1
www.duseahvezdy.cz/…/matka-angelica-…
„Mám až po krk vaší liberální církve,“ – řekla a neúprosně vypočítala hříchy několika posledních desetiletí, které vedly k rozmělnění a zničení víry. „Vždyť nemáte Boha, nemáte dogmata, nemáte nauku a neuznáváte žádné autority“ – pranýřovala tehdy Matka Angelica církevní modernisty. Podle jejího názoru nedostatek duchovnosti byl příčinou, že USA se …More
www.duseahvezdy.cz/…/matka-angelica-…
„Mám až po krk vaší liberální církve,“ – řekla a neúprosně vypočítala hříchy několika posledních desetiletí, které vedly k rozmělnění a zničení víry. „Vždyť nemáte Boha, nemáte dogmata, nemáte nauku a neuznáváte žádné autority“ – pranýřovala tehdy Matka Angelica církevní modernisty. Podle jejího názoru nedostatek duchovnosti byl příčinou, že USA se staly pohanskou zemí.
Monika G likes this.
Stylita likes this.
Samson1
Tu je další perlička. lumendelumine.cz/index.php
Samson1
Milá hento já jsem ratolest na vinném kmeni Krista a nějak se sám nemohu přesadit.
One more comment from Samson1
Samson1
Hento nezlob se na mne, ty jsi potom kráva obecná, když já jsem zakladatel nějakých nicků mimo Samson1 a omylem Samsin1.

henta před hodinou
No vidíš Samsone ,tak se nevzpírej jsi s Riťířem věčného plamene /zakladatele Mirose/hokiho/ na jedné lodi, dýcháte stejný vzduch, dáváte do stejné kasičky,
radí ti abys to pokorně přijal. www.tedeum.cz/…/branil-chram-pr…
Vidíš jak jeho myšlení předchzí …More
Hento nezlob se na mne, ty jsi potom kráva obecná, když já jsem zakladatel nějakých nicků mimo Samson1 a omylem Samsin1.

henta před hodinou
No vidíš Samsone ,tak se nevzpírej jsi s Riťířem věčného plamene /zakladatele Mirose/hokiho/ na jedné lodi, dýcháte stejný vzduch, dáváte do stejné kasičky,
radí ti abys to pokorně přijal. www.tedeum.cz/…/branil-chram-pr…
Vidíš jak jeho myšlení předchzí tvoje. ON už 5 let tomu nazad zde jako MIros/hoki psal,
že duše lidská není nesmrtelná, že ji Bůh může kdykoliv zrušit, a že peklo bude prázdné....vidíš jak jsou členové tajných spolků informováni!
ŘÍkal to co teď nedávno opakoval dnešní váš pan papež.p.FRANTIŠKU JE TREST ZA HŘÍCH?
OAMDG1 likes this.
Samson1
No vidíte co mne čeká To je plod ducha Assisi. Synkretistické seance modlitby za mír, takzv.náb. dialog. Tam Bůh nechal spadnout strop na oltář, kde byl Budha a zabil ještě dva řeholníky. Strop spadl zemětřesením a nic se neděje náhodně. To se nedá jinak vysvětlit, než zvednutý Boží prst. Ježíš nikoho neposlal vést dialog, ale hlásat evangelium a do Jeruzalemského chrámu nesměl vejít …More
No vidíte co mne čeká To je plod ducha Assisi. Synkretistické seance modlitby za mír, takzv.náb. dialog. Tam Bůh nechal spadnout strop na oltář, kde byl Budha a zabil ještě dva řeholníky. Strop spadl zemětřesením a nic se neděje náhodně. To se nedá jinak vysvětlit, než zvednutý Boží prst. Ježíš nikoho neposlal vést dialog, ale hlásat evangelium a do Jeruzalemského chrámu nesměl vejít neobřezaný pod trestem smrti. Mohl tam vejít kněz a ještě obřadně umytý a oděný do rouch. To je znesvěcování. Ježíš vyhnal penězoměnce a zde je to ještě horší. Liturgický prostor je pro modlitbu a uctívání Boha, kde se má navíc uctívat a adorovat svátostná přítomnost Krista v eucharistii. To je prostě odpad od Krista a modloslužba, hereze.
Monika G and 2 more users like this.
Monika G likes this.
ľubica likes this.
OAMDG1 likes this.
Samson1