pch24.pl

Jarosław Kaczyński: musimy bronić rodziny tak jak broni jej abp Jędraszewski

– Są tacy, którzy chcą odebrać nam naszą wolność i prawa, atakują nasze świętości, podważają to, co jest normalnością. Trzeba odeprzeć ten atak – …
Elkam
O, o, o ..... - KODziarz na gloria tv !
Wyje coś o "łamaniu demokracji i niszczeniu wolnych mediów" i przyrównuje Polskę do Białorusi.

Apropos. Podobno to właśnie KODziarze działają teraz pod tęczową szmatą !
wacula
Ooo to Ty chcesz aby kacz-prezes był jak .......Na Białorusi ,gdzie mówią , że bez jego zgody nawet deszcz nie pada. To ja utworzyłem to państwo – przyznał podczas jednego z wywiadów ich pseudo chlebodawca Aleksander Łukaszenka władzę na Białorusi utrzymał, między innymi łamiąc demokrację, niszcząc wolne media itd .O nie ?
Kościół broni rodziny,a jakże,napisano kilka Listów w których coś tam o rodzinie było.Wymyślono Msze dla dzieci, ktoś z rodziców o to prosił?Nie!
Do Biskupów mam tylko jedno życzenie,żeby oni nic do nas nie mieli poza tym do czego się w święceniach zobowiązali:uczciwie pilnowali katechizacji swego ludu,pobożnie sprawowali kult Boży i by tego samego wymagali od swoich kapłanów.Wtedy i rodziny …More
Kościół broni rodziny,a jakże,napisano kilka Listów w których coś tam o rodzinie było.Wymyślono Msze dla dzieci, ktoś z rodziców o to prosił?Nie!
Do Biskupów mam tylko jedno życzenie,żeby oni nic do nas nie mieli poza tym do czego się w święceniach zobowiązali:uczciwie pilnowali katechizacji swego ludu,pobożnie sprawowali kult Boży i by tego samego wymagali od swoich kapłanów.Wtedy i rodziny będą stabilniejsze,młodzi więcej sie będą garnąć do ołtarza pociągnięci dobrym przykładem.A nie tak,zwalić służbę na świeckich a samym hajda,na kolejny plenarny Zjazd.
wacula likes this.
Niestety,żyjemy w ustroju obłędnej fiskalizacji wszelkich przejawów życia,w efekcie trzeba dopłacać teraz do chęci bycia rodzicami .Uwolnić społeczeństwo z pod zaboru urzędniczego to jedyne logiczne rozwiązanie.
I coś zrobić z niepewnym systemem wyborczym,nie co cztery lata tylko przynajmniej osiem aby rządzący mieli czas rozwinąć skrzydła,a nie tak jak teraz,w zasadzie kampania wyborcza trwa …More
Niestety,żyjemy w ustroju obłędnej fiskalizacji wszelkich przejawów życia,w efekcie trzeba dopłacać teraz do chęci bycia rodzicami .Uwolnić społeczeństwo z pod zaboru urzędniczego to jedyne logiczne rozwiązanie.
I coś zrobić z niepewnym systemem wyborczym,nie co cztery lata tylko przynajmniej osiem aby rządzący mieli czas rozwinąć skrzydła,a nie tak jak teraz,w zasadzie kampania wyborcza trwa bez przerwy a ludziom siada to na psychikę.Czasy królewskich dynastii nie wrócą,chociaż,kto wie co wymyśli młode pokolenie, demokracja w tolerowaniu absurdów doszła już do ściany,więc młodzi mają nowe zadanie,zburzyć kolejny mur by wejść na wyższy poziom.
Elkam and one more user like this.
Elkam likes this.
chrystusowiec likes this.
Polak-PL
Tak bronisz Jareczku Polski, że nadal brak ustawy STOP aborcji lub stop przymusowi szczepień, podobnie jak stop 447, które Ty i Twoje klakiery ostatnio odrzuciły, otwierając im drogę do bezspadkowych roszczeń, ano tak zapomniałem, Wy już jesteście dogadani od kilku lat. Rzecz jasna polska opinia publiczna guzik o tym wie, o tym spotkaniu o Twoich zakulisowych deklaracjach.
yagu and 2 more users like this.
yagu likes this.
przeciwherezjom likes this.
m.rekinek likes this.
Elkam
No ! Dojdą PO(KO)rypańcy do władzy to wam Komoruski wszystko podpisze.
Polak-PL
Bo tylko nie myślący ignoranci widzą PIS lub PO, to właśnie tacy ludzie zabetonowali post-PRL na kolejne 30-lat. To są dwie strony tego samego medalu. 0 samodzielnego myślenia. Definicją szaleństwa jest wykonywanie tych samych czynności i oczekiwanie innych rezultatów. To właśnie robi wytresowane społeczeństwo, nie próbując nawet szukać innych rozwiązań, właśnie dlatego apokalipsa musi mieć …More
Bo tylko nie myślący ignoranci widzą PIS lub PO, to właśnie tacy ludzie zabetonowali post-PRL na kolejne 30-lat. To są dwie strony tego samego medalu. 0 samodzielnego myślenia. Definicją szaleństwa jest wykonywanie tych samych czynności i oczekiwanie innych rezultatów. To właśnie robi wytresowane społeczeństwo, nie próbując nawet szukać innych rozwiązań, właśnie dlatego apokalipsa musi mieć miejsce, ponieważ ten świat jest nie do wyprostowania.
Borkowska96 and 2 more users like this.
Borkowska96 likes this.
wacula likes this.
Quas Primas likes this.
Elkam
@Polak -No były już Palikoty, Kukizy, Konfederacje a wszystko to chore mrzonki .
Polak-PL
Czyli uważasz, że PIS to Polscy patrioci i Katolicy ? ... że nie są mieszanką potomków Chazarów, komunistów, socjalistów i innych istów ? Chciałbym tylko przypomnieć, że bracia Kaczyńscy byli od najmłodszych lat indoktrynowani przez ich bożka - masona Jana Józefa Lipskiego, ich matka napisała mu laurkę w postaci książki. Nie ma na to papierów, ale wiele osób znających Kaczyńskich osobiście …More
Czyli uważasz, że PIS to Polscy patrioci i Katolicy ? ... że nie są mieszanką potomków Chazarów, komunistów, socjalistów i innych istów ? Chciałbym tylko przypomnieć, że bracia Kaczyńscy byli od najmłodszych lat indoktrynowani przez ich bożka - masona Jana Józefa Lipskiego, ich matka napisała mu laurkę w postaci książki. Nie ma na to papierów, ale wiele osób znających Kaczyńskich osobiście twierdzi, że ich matka była czystą żydówką. Za młodu zagrali w filmie i mieli lepszą na tamte czasy chatę niż komunistyczni aparatczycy ? ... wcale nie zastanawiające ? Co mówił na ich temat ich własny ojciec w kontekście ich dojścia do władzy ?

Przypominam, że Ś.P. Lech Kaczyński przywrócił w Polsce działanie loży masońskiej Bnai'N'Brith vel Loża Polin, której przewodniczącym, współzałożycielem był Chazar prof. Jan Hartman. A przypominam, że dekret Mościckiego, ze zdaje się 1937, nie przestał obowiązywać i nie miała prawa się odrodzić masoneria na terenie RP. Zniesiono niby ten dekret za komuny. Sęk w tym, że ten system został uznany za zbrodniczy, więc to nie ma znaczenia. Tak więc Kaczyński złamał prawo.

Kolejne przewinienia. Wzmocnienie przedsiębiorstwa holokaust poprzez wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem, które jasno wykazałoby, że to Niemcy zabijali tam Żydów. Wystarczył telefon od rabina Schudricha z kłamstwem na temat ekshumacji i Lech grzecznie wykonuje, mimo iż po dziś dzień wykonuje się ekshumacje Żydów na całym świecie, tylko nie w Polsce. Ba nawet światowi rabini, najwyżsi w hierarchii zalecają to robić. W ten sposób Żydzi okradają zarówno nas jak i innych o czym pisali żydowscy profesorzy jak Shlomo Sand, czy Norman Finkelstein.

Kolejna - podpisanie traktatu lizbońskiego, czyli notabene zrzeczenie się suwerenności polski.

Co do Jarka jak już wspomniałem brak ustaw STOP 447, aborcji, przymusowi szczepień. Karta LGBT narusza polską konstytucję (napisaną przez komuchów, ale nadal ważną) w kilku punktach, reakcja PIS = 0. Dają im obstawę policyjną za pieniądze podatników i boją się ich ruszać w jakikolwiek sposób, by nie stracić na słupkach wśród umiarkowanych - niezdecydowanych. Piesek Jareczka Mateuszek Kłamczuszek vel Miska ryżu, realizuje masońskie agendy 21, 2030, zrównoważonego rozwoju, w ramach praw unii diabelskiej. Na dzień dobry daje kilkadziesiąt baniek syjonistycznemu bankowi w Polsce za free, nie pytając Polaków o zdanie. Realizuje sukcesywnie wycofywanie gotówki, ograniczając transakcje gotówkowe do coraz niższych kwot, promując Polskę bezgotówkową, która w rezultacie doprowadzi do chipów czyli znamienia bestii.

Mógłbym książkę napisać, na temat lobbingu pisowców w kwestii 5G, czy szkodliwych szczepionek. To co oni wyrabiają, może być akceptowalne tylko przez pelikany, co łykają wszystko jak leci, bezrefleksyjnie, bez minimum wiedzy o czymkolwiek. No ale Wasz argument jest ciągle taki sam, jak nie PIS to PO. I to dzięki Waszemu szaleństwu zgodnemu z definicją przyłożycie rękę, do zaorania tego kraju i świata. Moje poglądy są proste - Katolicka Monarchia, zamiast masońskiej demokracji (w której nigdy nie ma winnych, myślicie, że po co masoni robili rewolucje obalające europejskie monarchie ? Nie obalono tylko tych, które dały im się zhołdować), wtedy wyeliminujemy wybory powszechne i idioci nie będą wybierać idiotów, którzy robiąc co chcą (kradnąc, lobbując, zabijając na zlecenie, czy bzykając nieletnie) niszczą kraj. Polska była silna wiarą. A dziś cyniczny Jarosław, który na początku swojej kariery szukał szczęścia na pełnej Żydów lewicy (lecz był zbyt mierny - prof. Jerzy Robert Nowak - to został pseudoprawicowcem) wykorzystuje naiwność Katolików i wysługuje się nimi do swoich partykularnych celów. Wystarczy, że Rydzyk da hasło. Obaj są cynikami. Polska ma być czysta i katolicka, a nie sprzedajna i cyniczna. Większość PIS-owców (polityków) jedynie udaje Katolików, ponieważ mają partyjny prykaz świecić zawsze w pierwszych rzędach, w Kościele. Zgadza się nie mi oceniać czyjąś wiarę, jednak po czynach ich poznacie. A ich czyny zaprzeczają podstawom wiary katolickiej, mógłbym napisać o tym kolejną książkę na konkretnych przykładach. No ale ja ludzi z ignorancji nie wyleczę, ani nie nauczę samodzielnego prokatolickiego myślenia. Pozdrawiam wszystkich myślących.
Borkowska96 and one more user like this.
Borkowska96 likes this.
Quas Primas likes this.
Borkowska96 and 3 more users like this.
Borkowska96 likes this.
wacula likes this.
antonio 64_64 likes this.
Quas Primas likes this.
wacula
Tak prezes to jak tow.Breżniew ma takie same pojęcie o sprawach rodziny, jak klaun z tworzywa siedzący pod McDonald's.Dawno powinien iść na emeryturę z kotem
TO PRAWDA. PANIE JAROSLAWIE DZIEKUJEMY I PROSIMY O WYWIAZANIE SIE Z TYCH SLOW PONIEWAZ BEZ KONKRETNYCH DZIALAN POLSKA RODZINA BEDZIE ROZERWANA NA STRZEPY.
wacula likes this.
asia7 likes this.
Kaczyński niech najpierw zajmie się swoją najbliższą rodziną.Niech tam zaprowadzi moralny ład.
Elkam
Spadaj na onet, albo do newskwika lisa, ORMO-wcu rodzaju żeńskiego- @wacula
Może nie napisała pięknie, ale Ty jeszcze piękniej odpłaciłeś.... Ale wiesz, w sumie wszyscy jesteśmy bardzo boleśnie zawiedzeni i zdruzgotani kłamstwami wyborczymi głównego bohatera tej potyczki. Mamy już trochę dość bycia oszukiwanymi - a niektórzy wyładowują to brzydkimi porównaniami. I tak Jarek ma farta, że Biblia to nie Koran, bo polałaby się pewnie krew, tym razem nie niewinnych dzieci, …More
Może nie napisała pięknie, ale Ty jeszcze piękniej odpłaciłeś.... Ale wiesz, w sumie wszyscy jesteśmy bardzo boleśnie zawiedzeni i zdruzgotani kłamstwami wyborczymi głównego bohatera tej potyczki. Mamy już trochę dość bycia oszukiwanymi - a niektórzy wyładowują to brzydkimi porównaniami. I tak Jarek ma farta, że Biblia to nie Koran, bo polałaby się pewnie krew, tym razem nie niewinnych dzieci, ale winnych kłamców
Elkam
"Wszyscy? ...jesteśmy zawiedzeni ?" ....mów za siebie ! Ja jestem bardzo zadowolony ! Jak większośc Polaków! Brawo Prawo i Sprawiedliwość!
wacula
A przed przemówieniem prezes do wyborców powinien wrzucić dwa piwa i środek przeczyszczający wypróżniowo to pomoże szybciej działać .Bo mówić to możnaaaaa
Trzeba codziennie modlić się za rządzących...Narzekanie jest otwieraniem furtki Złemu...
Polak-PL
Konstruktywna krytyka jest potrzebna w sferze publicznej, ponieważ tylko dzięki niej ludzie nieuświadomieni będą mogli uzupełnić swoje braki i dostrzec grzechy i błędy władzy oraz rozpoznać w co i po kogo ta władza tak naprawdę gra.
Quas Primas likes this.
ŁGARZ!!!!
Co zrobił Kaczyński przez 4 lata w sprawie rodziny a konkretnie CAŁKOWITEGO ZAKAZU zabijania dzieci w łonach matek???
przeciwherezjom likes this.
Slowo Boze dla Polakow na dzisiaj:
"czynili to, co złe w oczach Pana, i służyli Baalom. Porzucili Boga swoich ojców, Jahwe, który ich wyprowadził z ziemi egipskiej, i poszli za cudzymi bogami, którzy należeli do ludów sąsiednich. Oddawali im pokłon i drażnili Pana. Porzucili Pana i służyli Baalowi i Asztartom.(...)Szli za cudzymi bogami, służyli im i pokłon im oddawali, nie wyrzekając się swych …More
Slowo Boze dla Polakow na dzisiaj:
"czynili to, co złe w oczach Pana, i służyli Baalom. Porzucili Boga swoich ojców, Jahwe, który ich wyprowadził z ziemi egipskiej, i poszli za cudzymi bogami, którzy należeli do ludów sąsiednich. Oddawali im pokłon i drażnili Pana. Porzucili Pana i służyli Baalowi i Asztartom.(...)Szli za cudzymi bogami, służyli im i pokłon im oddawali, nie wyrzekając się swych czynów ani drogi zatwardziałości. /Sedz.2/
przeciwherezjom likes this.