Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Libor Halik likes this.
marikam
kto založil komunizmus a za akým účelom, nech sa zamyslí nad VOSR, Leninom, Marxom a spol. Kto boli títo ľudia, kde boli ich korene? Koľko ľudí, najmä kresťanov boli zlikvidovaných komunistami? Milióny! Kto financoval všetky komunistické revolúcie a za akým účelom? Kto financoval napr. francúzsku revolúciu, kto dnes financuje tzv.farebné revolúcie? Aký je hlavný cieľ? A koho je tento cieľ?
Samson1
Hento, že bych byl prázdny vořech?
SAMSONE TY SI OPRAVDU JAK MIŠKÁŘ.
Monika G
Starost o chudé a spravedlnost ve světě je sice bohulibá činnost. Jenže, když se nejvyšší představitel katolické církve nezmíní ve svém pojevu ani jednou o Ježíši Kristu a spáse nesmrtelných duší, tak to již není jen smutné, ale úplná tragedie. Vždyť Ježíš neposílal své učedníky do světa, aby se starali o politiku, klimatické změny a jiné světské věci, ale aby hlásali Jeho učení. Hledejte …More
Starost o chudé a spravedlnost ve světě je sice bohulibá činnost. Jenže, když se nejvyšší představitel katolické církve nezmíní ve svém pojevu ani jednou o Ježíši Kristu a spáse nesmrtelných duší, tak to již není jen smutné, ale úplná tragedie. Vždyť Ježíš neposílal své učedníky do světa, aby se starali o politiku, klimatické změny a jiné světské věci, ale aby hlásali Jeho učení. Hledejte nejdřív království Boží a vše ostatní vám bude přidáno. Vždyť papež František propaguje bohužel jen jakýsi humanizmus bez Boha a Ježíše Krista a to již nemá podle mého názoru s křesťanstvím a vírou v Boha nic společného.
KAHLENBERG and 3 more users like this.
KAHLENBERG likes this.
MilanJan likes this.
mirael likes this.
ľubica likes this.
ľubica
OSN vzniklo na počátku tohoto století, aby pomohlo v poražení největší překážky stojící v cestě vytvoření jedné světové vlády. Ta překážka je nacionalismus a vlastenectví. Proto se tyto výrazy teď staly tak nepopulární a trvalo jim léta, aby pomocí médií zničili význam těchto slov v každém možném aspektu.

Organizace spojených národů jsou jen testem, nemající žádnou reálnou světovou moc a stanou …More
OSN vzniklo na počátku tohoto století, aby pomohlo v poražení největší překážky stojící v cestě vytvoření jedné světové vlády. Ta překážka je nacionalismus a vlastenectví. Proto se tyto výrazy teď staly tak nepopulární a trvalo jim léta, aby pomocí médií zničili význam těchto slov v každém možném aspektu.

Organizace spojených národů jsou jen testem, nemající žádnou reálnou světovou moc a stanou se nepotřebné, jakmile se jim podaří zavést NWO. Potom se ukáže pravá vláda.Obecně je OSN základní stavební kámen v jejich práci pro zavedení NWO a přesvědčení lidí pro podporu ideje globální vesnice, globální společnosti, jednoty atd.

Pokračování článku zase příště.

První část část článku zde

Třetí část článku zde
ľubica
Papež František přijede v úterý do USA. Kromě vystoupení v OSN ho čeká historická událost, plná symbolů, které změní běh dějin. Papež František, jakožto kandidát NWO a představitel ruky globálního prediktora v Evropě, vystoupí v centrále amerických Svobodných zednářů, v Kapitolu amerického Kongresu. Bude to poprvé v historii. A není to jen nějaká zdvořilostní návštěva. Papež přijíždí do USA, aby …More
Papež František přijede v úterý do USA. Kromě vystoupení v OSN ho čeká historická událost, plná symbolů, které změní běh dějin. Papež František, jakožto kandidát NWO a představitel ruky globálního prediktora v Evropě, vystoupí v centrále amerických Svobodných zednářů, v Kapitolu amerického Kongresu. Bude to poprvé v historii. A není to jen nějaká zdvořilostní návštěva. Papež přijíždí do USA, aby převzal do rukou rezignaci od amerických elit, které tím uznají porážku v cestě za způsobem a formou realizace Nového světového řádu ve světě. Bude to zároveň počátek demise USA jako světové mocnosti. Oficiální moc tak bude plně předána do rukou křídla globalistů v USA a spolu s tím bude nastartováno i mnoho změn, které povedou USA k chudobě tak, jak žádá globální prediktor pro všechny země západní civilizace podle svých tezí, více informací o globálním chudnutí zde.

Vatikán již nereprezentuje katolickou církev, ale heretickou linii papežů

Papež František je zástupcem globální platformy NWO zcela nepokrytě. Přestože Vatikán je globalizačním nástrojem už přes tisíc let, ještě nikdy nebyl papež natolik otevřeně zastáncem chudoby a myšlenek marxismu tak otevřeně, jako současný papež. Poslední linie papežů, již od Jana Pavla II., je linií tzv. heretických papežů, kteří byli instalování do pozic jako zástupci zednářských lóží. Mnoho čtenářů se ptá, proč je papež z mé strany označován jako kandidát NWO. Tady je třeba vysvětlení, o co se NWO (New World Order – Nový světový řád) snaží a co je jeho cílem.

Málokdo z Američanů ví, že na zdi v Kongresu za řečnickým pultem jsou po obou stranách fašistické symboly, svazky prutů, sekyr a olivových ratolestí. Ve skutečnosti nejde o fašistické, ale o zednářské symboly sjednocení lidu (pruty), moci (sekyra) a vlády (ratolest)…

NWO je teze, která vznikla jako poznatek finančníků a bankéřů již na počátku 20. století, že společenské řády světa, ať už monarchie, feudalismy, diktatury nebo demokracie, nejsou v principu slučitelné se zákony trhu. Starý světový řád je založen na principu států a národů, které si samy určují svůj vývoj, pokrok, kulturu, spotřebu a právo. Jednotlivé státy jsou ve starém řádu koncipovány tak, že chtějí být zcela samostatné. Od zemědělství, přes průmysl až po obranu. Každá taková země je tak zcela suverénní. Může si sama určovat domácí i zahraniční politiku, může si sama vynucovat právo silou, může si sama tisknout své peníze, může sama čerpat nerostné zdroje a může sama přerozdělovat zisky a blahobyt mezi své obyvatelstvo.

Americká „fascia“ v Kongresu a dobové porovnání s tou italskou…

Z hlediska zákonů trhů je ale starý řád v jedné věci velmi nepraktický. Vzhledem k rozdílnému stupni vývoje civilizací jsou některé státy ve starém světovém řádu příliš vyspělé, příliš dominantní a ve svém principu se začínají tyto státy podobat parazitům, které známe z živočišné říše. Parazit je tvor, který svého hostitele vysává, až ho eventuálně zabije a poté přejde na jiného hostitele, kde proces zopakuje. Západní civilizace je takovým parazitem na světových zdrojích nerostných surovin této planety, ropy, plynu, zlata, vzácných kovů, ale v neposlední řadě potravin. Nový světový řád tak má přinést zásadní změnu ve světové politice a my si teď řekneme, jaké změny to jsou.

Správa věcí veřejných přejde z politiků na manažery a businessmany

Typickým projevem instalace NWO do struktur konkrétního jednotlivého státu je převzetí moci v zemi lidmi, kteří mají blíže k businessu, než k politice. Ten proces můžete už vidět i v Evropě, kde do řídících struktur států se najednou dostávají oligarchové namísto národních politických stran. V Česku je to oligarcha Babiš. Na Slovensku podnikatel a finančník Kiska jako prezident. Na Ukrajině oligarcha Porošenko jako prezident. Ne všude jsou však businessmani NWO instalování do pozic transparentně. Ve většině případů zatím ovládají politiku ze zákulisí. Důvodem, proč NWO instaluje do vysokých politických pozic své kandidáty, je právě agenda NWO. Tito businessmani totiž považují svoji práci za krizový management a je jim jedno, jaké dopady a důsledky bude jejich politika mít pro občany. Oni plní zadání elit na realizaci NWO.

Přenos pravomocí na nadnárodní subjekty

Největším globalizačním projektem v Evropě je Evropská unie. Ta postupně odebrala jednotlivým státům mnohé rozhodovací pravomoci a podpisem Lisabonské smlouvy přestaly de facto existovat samostatné a suverénní evropské státy. Elity NWO potřebovali přenést rozhodování z úrovně státních struktur na úroveň globální.

Permanentní ohrožení obyvatel, strach a terorismus

NWO nelze realizovat bez posílení policie a špehování obyvatel. Aby však toto posílení bylo možné realizovat a provést bez odporu obyvatelstva, bylo třeba v občanech vyvolat nejprve strach. Útoky z 11. září 2001, válka v Afghánistánu, v Iráku, zbraně hromadného ničení, Arabské jaro, ukrajinský Majdan, anexe Krymu, Islámský stát, Uprchlická krize v EU… to všechno jsou nástroje NWO, jak vyvolat v občanech strach a ve druhé fázi, aby občané sami volali po navýšení stavů policie, ochrany, více kamer na ulicích, více GPS modulů v telefonech, ve spotřebičích a ledničkách, internet věcí, GSM a GPS moduly povinně v nových vyrobených autech v EU, otisky prstů v cestovních pasech, RFID čipy v bezkontaktních platebních kartách, mobilní telefony s napevno zabudovanou baterií, kdy telefon nikdy nelze bezpečně vypnout, aby byl opravdu vypnutý.

Omezení pohybu

Cílem NWO je izolace jednotlivých území a jeho obyvatelstva. To je nezbytné na snížení spotřeby planetárních zdrojů a paliv. Cílem NWO je upoutání člověka do jednoho místa, ale aby se necítil vězněm. To znamená, že zábava přijde za ním do bytu (3D televize, MD televize, zábava v mobilu, v tabletu, všude). Přijde za ním jídlo (online objednávky, donášky), hypotéky a úvěry (člověk nebude moci nejen cestovat, ale ani se stěhovat, protože hypotéky a půjčky bude splácet jako nevolník do konce života). Zadrátování hranic, ale tak, aby občané proti tomu neprotestovali, viz. strach z uprchlíků, konec Schengenu, vysoké ploty na hranici.

Neofeudalismus

Má úzkou spojitost s předchozím bodem, tedy s omezením pohybu. Neofeudalismus je situace, kdy máte tak malý výdělek, že abyste mohli žít důstojně, musíte si permanentně půjčovat peníze, měsíc co měsíc. Hypotéky, spotřebitelské úvěry, mikropůjčky, odměny za splácení, všudypřítomné reklamy v TV na půjčky, chytré půjčky, vrácení peněz a odměny za splácení půjčky, levné půjčky, půjčky bez akontace, první půjčka zdarma. Člověk bude v NWO utopený v půjčkách a jeho možnost pohybu, stěhování nebo cestování bude eliminována.

Mantra chudoby a sdílení zdrojů v podání neomarxismu

Západní civilizace bude donucena ke zchudnutí. Pokles nezaměstnanosti bude vykoupen prací v montovnách a na pracovních místech s podprůměrnými a krácenými mzdami, které uvrhnou člověka do neofeudalismu a omezí mu pohyb. Papež vyzývá k uctívání chudoby a sdílení zdrojů s ostatními ve jménu dobra, viz. video. Sdílení prostředků a výrobních zdrojů, to byla teze původního marxismu. Neomarxismus papeže, jakožto kandidáta NWO, tak vede nově západní civilizaci k chudobě a k připravení se na chudobu a sdílení nejen výrobních zdrojů, ale i peněz, bydlení a jídla s ostatními lidmi. Globální chudnutí západní civilizace tak vychází poprvé v historii přímo z Vatikánu jako oficiální doktrína.

Vytvoření závislosti států na úvěrech globálních bank

NWO úmyslně půjčuje, na první pohled lehkovážně, peníze zemím, které nejsou schopné dluhy splatit. Hraje se tak divadlo, kdy stačí, že státy jsou schopné splácet alespoň úroky, ale samotné dluhy se nesnižují. Tím dochází k zavázání států globálním elitám a bankám natrvalo, napořád. Politika států je tak potom zcela ve vazalském postavení, bez ohledu na to, jako politickou stranu, vlevo nebo vpravo v politickém spektru, si občané zvolí. Nová vláda musí totiž dělat stejnou politiku, jako předchozí, protože stát je vazalem svých dluhů a tím pádem vazalem globálních elit.

Likvidace armády a obrany země

Realizace NWO je závislá na destrukci a zničení armád a obranyschopnosti jednotlivých zemí. Proto ve všech zemích bývalého východního bloku došlo k likvidaci vojsk, rozprodání techniky a zbraní, zrušení základní vojenské služby a zbytky armády byly transformovány do malých expedičních sborů pro zachování iluze armády v očích obyvatelstva. Státy jsou tak zcela bezzubé a realizaci NWO tak půjde v každé takovéto zemi vynutit zvenčí, a to i silou.

[VIDEO] Klíčový neomarxistický projev papeže Františka, vyzývajícího k uctívání chudoby a sdílení zdrojů

Tolik tedy typické projevy, které provázejí instalaci NWO v západní civilizaci. Můžete sami teď pozorovat v médiích a okolo sebe, jakým způsobem dochází k implementaci prvků NWO v reálném podání naživo. Papež dělá politiku, která kopíruje cíle NWO, globální chudnutí, rozvrat tradiční rodiny, benevolence k homosexualismu, souručenství s Islámem, podpora multikulturalismu a destrukce křesťanství v Evropě.

Proč americká elita kapitulovala?

Nejde o kapitulaci faktickou, je to kapitulace symbolická. Myšlenka „Pax Americana“, kterou americké elity razily od konce II. sv. války, totiž zcela selhala a je už jasné, že implementace NWO do zemí západní civilizace bude nadále probíhat jen podle not globálních elit (chudnutí západní civilizace, likvidace tradiční rodiny, multikulti) a nikoliv podle not amerického prediktora (který razil implementaci NWO v podobě vyšší a vyšší spotřeby západního světa na úkor zbytku planety a na základě americké vojenské superiority, exploitace zdrojů a nadvlády západního světa za pomoci amerického petrodolaru nad zbytkem světa).

Satanský pozdrav „Salutant Luciferi“ v podání bývalého papeže Benedikta XVI.

Papež František tak symbolicky přijme kapitulaci amerických elit od Baltimorské i Philadelphské lóže, které jsou výkonnými rukami amerického prediktora a mají pod kontrolou americké elity, kongres a státní moc USA již od dob americké revoluce v roce 1776. Neznamená to v praxi nic, že by najednou krachly burzy, ale je to symbolická startovní čára změn uvnitř amerických elit, které začnou v nejvyšší politice v USA prosazovat globalizační verzi implementace NWO uvnitř USA. Postupem času to však bude mít dalekosáhlé důsledky, a to i pro americký dolar, ozbrojené síly a zahraniční politiku USA ve světě, která tím významně oslabí.

A ten samý pozdrav v podání současného papeže Františka (vpravo)

Zatím jde o demisi amerických elit, které reprezentují kongres, ale je zde stále ještě křídlo sil, které v USA ovládají Pentagon. Tyto elity zřejmě odmítnou nabídku globálního prediktora, ale zřejmě je tato symbolická návštěva oslabí. Jejich čas je spočítán, ale pozor, bestie je nejvíce nebezpečná ve chvíli, kdy je zahnána do kouta. Návštěva papeže by tak velmi krátce poté mohla odstartovat nějaký „vzkaz“ globalistům směrem od elit ovládajících Pentagon. A takové vzkazy mohou být velice brutální, krvavé a mediálně šokující. Mnohem více, než byly výbuchy chemiček v Číně.

-VK-

Šéfredaktor AE News

aeronet.cz/…/neomarxisticky-…
2 more comments from ľubica
ľubica
Samson1, nielen to je pravda že afričtí biskupi znají lépe problém Afriky ......ako píšete, ale aj toto:

48 biskupů a 10 kardinálů z Afriky, kteří proti němu / Vyhlásenie OSN / důrazně protestují. Požadují, „aby západní mocnosti přestaly organizovat špinavé kampaně, propagující kulturu smrti na našem kontinentu pod rouškou humanitární pomoci“.
Upozorňují, že Západ prostřednictvím programů More
Samson1, nielen to je pravda že afričtí biskupi znají lépe problém Afriky ......ako píšete, ale aj toto:

48 biskupů a 10 kardinálů z Afriky, kteří proti němu / Vyhlásenie OSN / důrazně protestují. Požadují, „aby západní mocnosti přestaly organizovat špinavé kampaně, propagující kulturu smrti na našem kontinentu pod rouškou humanitární pomoci“.
Upozorňují, že Západ prostřednictvím programů takzvaného udržitelného rozvoje útočí na „život, rodinu, na vše, co je svaté, i na zdravý lidský rozvoj africké mládežeTento politický a hospodářský nátlak sleduje jediný cíl: drastickou kontrolu a redukci africké populace, skrze plánované zničení manželství a rodiny“. Dřívější typ kolonizace podle nich nahradila kolonizace ideologická, degradující národy Afriky na pouhé služebníčky globálních západních zájmů.
.........................................................................................
ja sa pýtam prečo len africkí biskupi sa ozvali na dokument Agende 30, ktorú ´pomáhal´rozbaaliť na verejnosti p. František???? Je to predsa vonku už dlhšie, to politici , špičky v ekonomike dávno vedia... a mali by to vedieť aj spolupracovníci p Františka ktorí ho informujú o dianí v týchto profánnych oblastiach....
www.investigatemagazine.co.nz/…/agenda-2030-doe…
www.activistpost.com/…/agenda-2030-tra…
canadafreepress.com/article/75315
ľubica
SAmson 1: pozrite si bod , resp. cieľ 1 v AGENDE 30, ktorú pomáha realizovať papež F.
Agenda 2030 - hadí jed pre ľudstvo...
Samson1
Ve své podstatě má papež pravdu, protože skutečně bojujeme s nerovností a chudobou. Jeden hromadí miliardy a druhý nemá základní životní potřeby.
zpravy.idnes.cz/…/zahranicni.aspx
Samson1
To je jednoduché, protože afričtí biskupi znají lépe problém Afriky a papež je neomylný jen ve spojení s biskupy. To nemůže být myšlení jedné hlavy, ale co ústa vyhlásí na základě celku, tedy musí slyšet biskupy afriky a vycházet s jejich poznatků.
ľubica likes this.
ľubica
Pre Hoki a spol., ktorí majú ešte zatvorené očká:

MICHAL SEMÍN upozorňuje na další krok k nastolení světovlády, tentokrát pod praporem udržitelného rozvoje, a klade otázku, proč proti němu veřejně protestují pouze afričtí "kolegové" zmateného evropského kléru

Zítřejší den by se mohl stát významným milníkem na cestě k „novému světovému řádu“. Na půdě „rockefellerovské“ OSN bude na pozadí …More
Pre Hoki a spol., ktorí majú ešte zatvorené očká:

MICHAL SEMÍN upozorňuje na další krok k nastolení světovlády, tentokrát pod praporem udržitelného rozvoje, a klade otázku, proč proti němu veřejně protestují pouze afričtí "kolegové" zmateného evropského kléru

Zítřejší den by se mohl stát významným milníkem na cestě k „novému světovému řádu“. Na půdě „rockefellerovské“ OSN bude na pozadí Valného shromáždění zahájen třídenní summit k takzvaněudržitelnému rozvoji světa.

Historický obrat ve vývoji světa

V prohlášení ze 2. srpna, kdy státy OSN odsouhlasily znění finálního dokumentu pro summit, generální tajemník OSN Pan Ki-mun říká: „(dohoda) obsahuje univerzální, transformativní a ucelenou agendu, kterou lze vnímat jako historický obrat ve vývoji světa. Je to program sestavený národy, akční plán pro skoncování s chudobou ve všech jejích podobách.
Čtete dobře – „univerzální, transformativní, ucelená agenda“, představující „historický obrat ve vývoji světa“. Zatímco dosavadní agenda OSN pro „udržitelný rozvoj“ se týkala „jen“ otázek životního prostředí, nový „akční plán“, nazvaný Přeměna našeho světa: agenda udržitelného rozvoje 2030, má již postihnout všechny důležité oblasti lidského života.

Papežské požehnání?

A protože globalismus, má-li být společensky atraktivní, musí mít i svou „duchovní dimenzi“, byl o úvodní projev požádán papež František. Abychom se nemýlili – toto gesto není výrazem upřímného zájmu planetárních papalášů o pravdy víry. To jen architekti nového světového řádu nalezli v současné hlavě katolické církve spojence při prosazování svých totalitních kolektivistických utopií.
Podívejme se na 17 cílů, které si „světové společenství“ předsevzalo do roku 2030 – tedy za pouhých patnáct let – naplnit:
Vymýtit chudobu ve všech jejích formách všude na světě
Vymýtit hlad, dosáhnout potravinové bezpečnosti a zlepšení výživy, prosazovat udržitelné zemědělství
Zajistit zdravý život a zvyšovat jeho kvalitu pro všechny v jakémkoli věku
Zajistit rovný přístup k inkluzivnímu a kvalitnímu vzdělání a podporovat celoživotní vzdělávání pro všechny
Dosáhnout genderové rovnosti a posílit postavení všech žen a dívek
Zajistit všem dostupnost vody a sanitačních zařízení a udržitelné hospodaření s nimi
Zajistit všem přístup k cenově dostupným, spolehlivým, udržitelným a moderním zdrojům energie

Čtěte ZDE: Zelené vraždy dětí podle korejského "ředitele zeměkoule". Bude manžel anglické královny v příštím životě zabijáckým virem? Papež František v další nepochopitelné roli
Podporovat trvalý, inkluzivní a udržitelný hospodářský růst, plnou a produktivní zaměstnanost a důstojnou práci pro všechny
Vybudovat odolnou infrastrukturu, podporovat inkluzivní a udržitelnou industrializaci a inovace
Snížit nerovnost uvnitř zemí i mezi nimi
Vytvořit inkluzivní, bezpečná, odolná a udržitelná města a obce
Zajistit udržitelnou spotřebu a výrobu
Přijmout bezodkladná opatření na boj se změnou klimatu a zvládání jejích dopadů
Chránit a udržitelně využívat oceány, moře a mořské zdroje pro zajištění udržitelného rozvoje
Chránit, obnovovat a podporovat udržitelné využívání suchozemských ekosystémů, udržitelně hospodařit s lesy, potírat rozšiřování pouští, zastavit a následně zvrátit degradaci půdy a zastavit úbytek biodiverzity
Podporovat mírové a inkluzivní společnosti pro udržitelný rozvoj, zajistit všem přístup ke spravedlnosti a vytvořit efektivní, odpovědné a inkluzivní instituce na všech úrovních
Oživit globální partnerství pro udržitelný rozvoj a posílit prostředky pro jeho uplatňování

Pokud to některým dříve narozeným připomíná „závěry“ kteréhokoli ze sjezdů KSČ nebo ještě spíš Komunistické internacionály, nejsou daleko od pravdy. Jestli ani tato celosvětová brigáda socialistické práce nenastolí na zemi ráj, tak už asi nic. A jako vždy v případě podobných totalitních experimentů – onen ráj, k němuž má globální úsilí směřovat, se bude daleko více než nebeské blaženosti podobat peklu. Jenže teď už ne jen v jedné části světa, ale rovnou na celé planetě.
Čtěte ZDE: Významný vatikanista: Zničující populismus papeže Františka. Bohatí a utopení. Nejen Evropě hrozí kolaps. Afričtí biskupové: “Ožebračujete Afriku. Zůstaňte doma!” Bergogliova Říše divů

Korejci všech zemí, spojte se!

Sekretariát OSN tvrdí, že s touto agendou souhlasí všech 193 členských zemí. Tak to je bezva. Konečně projekt, na kterém soudružsky spolupracují obě Koreje! Teď už to může podepsat i Islámský stát. Je prostě dojemné, jak se celý svět dokáže sjednotit, když jde o „udržitelný rozvoj“. Narůstajících válečných konfliktů, hrozících přerůst v třetí světovou válku, se tedy děsit nemáme. Patrně jsou jen jakýmisi nezbytnými bolestmi, doprovázející zrod procesu „univerzální a ucelené přeměny našeho světa“.

Černý hlas rozumu

Ovšem ne každý nad tímto totalitním projektem jásá. Před několika dny bylo zveřejněno prohlášení 48 biskupů a 10 kardinálů z Afriky, kteří proti němu důrazně protestují. Požadují, „aby západní mocnosti přestaly organizovat špinavé kampaně, propagující kulturu smrti na našem kontinentu pod rouškou humanitární pomoci“.
Upozorňují, že Západ prostřednictvím programů takzvaného udržitelného rozvoje útočí na „život, rodinu, na vše, co je svaté, i na zdravý lidský rozvoj africké mládežeTento politický a hospodářský nátlak sleduje jediný cíl: drastickou kontrolu a redukci africké populace, skrze plánované zničení manželství a rodiny“. Dřívější typ kolonizace podle nich nahradila kolonizace ideologická, degradující národy Afriky na pouhé služebníčky globálních západních zájmů.

Není blahobyt jako blahobyt

Je nesmírně důležité, že tento hlas zdravého rozumu zazněl právě z nitra kontinentu, odkud proudí jedna z „multikulturních vln“, zaplavujících údajně vymírající Evropu. Stejně jako církevní představitelé Sýrie, tak i afričtí biskupové opakovaně vyzývají obyvatele svých zemí, aby se na cestu za přeludem „západního blahobytu“ nevydávali.
Nikoli snad proto, že tím ohrožují vnitropolitickou stabilitu vymírající Evropské unie, ale pro starost o jejich blahobyt duchovní. Stanou-li se afričtí migranti jedním ze stavebních kamenů dosud neexistujícího „evropského lidu“, hrozí jim, že se tím vystaví zvýšenému nebezpečí sekularizace a ztráty smyslu pro hodnotu rodinného života. Nakonec ke škodě nám všem.

Synoda o rodině: Církevní agenda 2030?

Tragické na celé věci je pak také to, že se afričtí křesťané necítí podvedeni pouze zesvětštělým „vyspělým světem“, ale i samotným papežem. Tak jako na mimořádné synodě o rodině, kde proti vůli afrických biskupů prosadila krajně liberální klika - za přinejmenším tichého souhlasu papeže Františka – agendu bližší duchu homosexualistického Prague Pride, než katolickému učení o manželství. Za týden začíná synoda řádná a podle mnoha signálů nebude o nic méně přelomová, než ta loňská. Má to být „agenda 2030“ v církvi?
Je zjevné, že dramatický útok na naši civilizaci probíhá současně v mnoha rovinách a ze všech stran současně. Vykořenění Evropy migrantskými vlnami je pouze jednou z nich. Vnímáme ji pochopitelně nejvíc intenzivně a bolestně, protože se nás bezprostředně týká. Neměli bychom však ztratit ze zřetele, že architekti nového světového řádu postupují dnes na všech frontách – a spěchají. Že se do jejich služeb již naplno dal i nejvyšší představitel katolické církve, je příznačné. Že se tomu brání už jen afričtí biskupové, zatímco například ti naši „loajálně“ mlčí, je víc než výmluvné.

zdroj:protiproud
ľubica
We, African Pastors, do not want Africans to be reduced to “servile partners.” This is a new type of slavery! We want the dignity of our people to be respected. No! Africa is not a great potential market for the pharmaceutical industry of contraceptives and condoms. Yes! Africa is populated by men, women and children endowed with a transcendent dignity and a magnificent and eternal vocation. The …More
We, African Pastors, do not want Africans to be reduced to “servile partners.” This is a new type of slavery! We want the dignity of our people to be respected. No! Africa is not a great potential market for the pharmaceutical industry of contraceptives and condoms. Yes! Africa is populated by men, women and children endowed with a transcendent dignity and a magnificent and eternal vocation. The African people have an irreplaceable mission towards humanity today. They are loved by God! As Pope Benedict XVI solemnly declared, “Today Africa is the spiritual lung of humanity.” Now that over 50 years have passed since the decolonization of our territories, is it not high time that the peoples of Africa freely self-determine and offer their specific cultural riches to humanity?
c-fam.org/…/african-bishops…
3 more comments from ľubica
ľubica
Historický obrat ve vývoji světa

V prohlášení ze 2. srpna, kdy státy OSN odsouhlasily znění finálního dokumentu pro summit, generální tajemník OSN Pan Ki-mun říká: „(dohoda) obsahuje univerzální, transformativní a ucelenou agendu, kterou lze vnímat jako historický obrat ve vývoji světa. Je to program sestavený národy, akční plán pro skoncování s chudobou ve všech jejích podobách.
Čtete dobře –…More
Historický obrat ve vývoji světa

V prohlášení ze 2. srpna, kdy státy OSN odsouhlasily znění finálního dokumentu pro summit, generální tajemník OSN Pan Ki-mun říká: „(dohoda) obsahuje univerzální, transformativní a ucelenou agendu, kterou lze vnímat jako historický obrat ve vývoji světa. Je to program sestavený národy, akční plán pro skoncování s chudobou ve všech jejích podobách.
Čtete dobře – „univerzální, transformativní, ucelená agenda“, představující „historický obrat ve vývoji světa“. Zatímco dosavadní agenda OSN pro „udržitelný rozvoj“ se týkala „jen“ otázek životního prostředí, nový „akční plán“, nazvaný Přeměna našeho světa: agenda udržitelného rozvoje 2030, má již postihnout všechny důležité oblasti lidského života.

Papežské požehnání?

A protože globalismus, má-li být společensky atraktivní, musí mít i svou „duchovní dimenzi“, byl o úvodní projev požádán papež František. Abychom se nemýlili – toto gesto není výrazem upřímného zájmu planetárních papalášů o pravdy víry. To jen architekti nového světového řádu nalezli v současné hlavě katolické církve spojence při prosazování svých totalitních kolektivistických utopií.
Podívejme se na 17 cílů, které si „světové společenství“ předsevzalo do roku 2030 – tedy za pouhých patnáct let – naplnit:
Vymýtit chudobu ve všech jejích formách všude na světě
Vymýtit hlad, dosáhnout potravinové bezpečnosti a zlepšení výživy, prosazovat udržitelné zemědělství
Zajistit zdravý život a zvyšovat jeho kvalitu pro všechny v jakémkoli věku
Zajistit rovný přístup k inkluzivnímu a kvalitnímu vzdělání a podporovat celoživotní vzdělávání pro všechny
Dosáhnout genderové rovnosti a posílit postavení všech žen a dívek
Zajistit všem dostupnost vody a sanitačních zařízení a udržitelné hospodaření s nimi
Zajistit všem přístup k cenově dostupným, spolehlivým, udržitelným a moderním zdrojům energie
Podporovat trvalý, inkluzivní a udržitelný hospodářský růst, plnou a produktivní zaměstnanost a důstojnou práci pro všechny
Vybudovat odolnou infrastrukturu, podporovat inkluzivní a udržitelnou industrializaci a inovace
Snížit nerovnost uvnitř zemí i mezi nimi
Vytvořit inkluzivní, bezpečná, odolná a udržitelná města a obce
Zajistit udržitelnou spotřebu a výrobu
Přijmout bezodkladná opatření na boj se změnou klimatu a zvládání jejích dopadů
Chránit a udržitelně využívat oceány, moře a mořské zdroje pro zajištění udržitelného rozvoje
Chránit, obnovovat a podporovat udržitelné využívání suchozemských ekosystémů, udržitelně hospodařit s lesy, potírat rozšiřování pouští, zastavit a následně zvrátit degradaci půdy a zastavit úbytek biodiverzity
Podporovat mírové a inkluzivní společnosti pro udržitelný rozvoj, zajistit všem přístup ke spravedlnosti a vytvořit efektivní, odpovědné a inkluzivní instituce na všech úrovních
Oživit globální partnerství pro udržitelný rozvoj a posílit prostředky pro jeho uplatňování

Pokud to některým dříve narozeným připomíná „závěry“ kteréhokoli ze sjezdů KSČ nebo ještě spíš Komunistické internacionály, nejsou daleko od pravdy. Jestli ani tato celosvětová brigáda socialistické práce nenastolí na zemi ráj, tak už asi nic. A jako vždy v případě podobných totalitních experimentů – onen ráj, k němuž má globální úsilí směřovat, se bude daleko více než nebeské blaženosti podobat peklu. Jenže teď už ne jen v jedné části světa, ale rovnou na celé planetě.

Korejci všech zemí, spojte se!

Sekretariát OSN tvrdí, že s touto agendou souhlasí všech 193 členských zemí. Tak to je bezva. Konečně projekt, na kterém soudružsky spolupracují obě Koreje! Teď už to může podepsat i Islámský stát. Je prostě dojemné, jak se celý svět dokáže sjednotit, když jde o „udržitelný rozvoj“. Narůstajících válečných konfliktů, hrozících přerůst v třetí světovou válku, se tedy děsit nemáme. Patrně jsou jen jakýmisi nezbytnými bolestmi, doprovázející zrod procesu „univerzální a ucelené přeměny našeho světa“.

Černý hlas rozumu

Ovšem ne každý nad tímto totalitním projektem jásá. Před několika dny bylo zveřejněno prohlášení 48 biskupů a 10 kardinálů z Afriky, kteří proti němu důrazně protestují. Požadují, „aby západní mocnosti přestaly organizovat špinavé kampaně, propagující kulturu smrti na našem kontinentu pod rouškou humanitární pomoci“.
Upozorňují, že Západ prostřednictvím programů takzvaného udržitelného rozvoje útočí na „život, rodinu, na vše, co je svaté, i na zdravý lidský rozvoj africké mládežeTento politický a hospodářský nátlak sleduje jediný cíl: drastickou kontrolu a redukci africké populace, skrze plánované zničení manželství a rodiny“. Dřívější typ kolonizace podle nich nahradila kolonizace ideologická, degradující národy Afriky na pouhé služebníčky globálních západních zájmů.

Není blahobyt jako blahobyt

Je nesmírně důležité, že tento hlas zdravého rozumu zazněl právě z nitra kontinentu, odkud proudí jedna z „multikulturních vln“, zaplavujících údajně vymírající Evropu. Stejně jako církevní představitelé Sýrie, tak i afričtí biskupové opakovaně vyzývají obyvatele svých zemí, aby se na cestu za přeludem „západního blahobytu“ nevydávali.
Nikoli snad proto, že tím ohrožují vnitropolitickou stabilitu vymírající Evropské unie, ale pro starost o jejich blahobyt duchovní. Stanou-li se afričtí migranti jedním ze stavebních kamenů dosud neexistujícího „evropského lidu“, hrozí jim, že se tím vystaví zvýšenému nebezpečí sekularizace a ztráty smyslu pro hodnotu rodinného života. Nakonec ke škodě nám všem.

Synoda o rodině: Církevní agenda 2030?

Tragické na celé věci je pak také to, že se afričtí křesťané necítí podvedeni pouze zesvětštělým „vyspělým světem“, ale i samotným papežem. Tak jako na mimořádné synodě o rodině, kde proti vůli afrických biskupů prosadila krajně liberální klika - za přinejmenším tichého souhlasu papeže Františka – agendu bližší duchu homosexualistického Prague Pride, než katolickému učení o manželství. Za týden začíná synoda řádná a podle mnoha signálů nebude o nic méně přelomová, než ta loňská. Má to být „agenda 2030“ v církvi?
Je zjevné, že dramatický útok na naši civilizaci probíhá současně v mnoha rovinách a ze všech stran současně. Vykořenění Evropy migrantskými vlnami je pouze jednou z nich. Vnímáme ji pochopitelně nejvíc intenzivně a bolestně, protože se nás bezprostředně týká. Neměli bychom však ztratit ze zřetele, že architekti nového světového řádu postupují dnes na všech frontách – a spěchají. Že se do jejich služeb již naplno dal i nejvyšší představitel katolické církve, je příznačné. Že se tomu brání už jen afričtí biskupové, zatímco například ti naši „loajálně“ mlčí, je víc než výmluvné.
protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1958-tri-petile…
ľubica
.... naozaj prečo len africkí biskupi poslali svoj názor: c-fam.org/…/african-bishops…Černý hlas rozumu

Ovšem ne každý nad tímto totalitním projektem jásá. Před několika dny bylo zveřejněno prohlášení 48 biskupů a 10 kardinálů z Afriky, kteří proti němu důrazně protestují. Požadují, „aby západní mocnosti přestaly organizovat špinavé kampaně, propagující kulturu smrti na našem kontinentu pod …More
.... naozaj prečo len africkí biskupi poslali svoj názor: c-fam.org/…/african-bishops…Černý hlas rozumu

Ovšem ne každý nad tímto totalitním projektem jásá. Před několika dny bylo zveřejněno prohlášení 48 biskupů a 10 kardinálů z Afriky, kteří proti němu důrazně protestují. Požadují, „aby západní mocnosti přestaly organizovat špinavé kampaně, propagující kulturu smrti na našem kontinentu pod rouškou humanitární pomoci“.
Upozorňují, že Západ prostřednictvím programů takzvaného udržitelného rozvoje útočí na „život, rodinu, na vše, co je svaté, i na zdravý lidský rozvoj africké mládežeTento politický a hospodářský nátlak sleduje jediný cíl: drastickou kontrolu a redukci africké populace, skrze plánované zničení manželství a rodiny“. Dřívější typ kolonizace podle nich nahradila kolonizace ideologická, degradující národy Afriky na pouhé služebníčky globálních západních zájmů.

Není blahobyt jako blahobyt

Je nesmírně důležité, že tento hlas zdravého rozumu zazněl právě z nitra kontinentu, odkud proudí jedna z „multikulturních vln“, zaplavujících údajně vymírající Evropu. Stejně jako církevní představitelé Sýrie, tak i afričtí biskupové opakovaně vyzývají obyvatele svých zemí, aby se na cestu za přeludem „západního blahobytu“ nevydávali.
Nikoli snad proto, že tím ohrožují vnitropolitickou stabilitu vymírající Evropské unie, ale pro starost o jejich blahobyt duchovní. Stanou-li se afričtí migranti jedním ze stavebních kamenů dosud neexistujícího „evropského lidu“, hrozí jim, že se tím vystaví zvýšenému nebezpečí sekularizace a ztráty smyslu pro hodnotu rodinného života. Nakonec ke škodě nám všem.

Synoda o rodině: Církevní agenda 2030?

Tragické na celé věci je pak také to, že se afričtí křesťané necítí podvedeni pouze zesvětštělým „vyspělým světem“, ale i samotným papežem. Tak jako na mimořádné synodě o rodině, kde proti vůli afrických biskupů prosadila krajně liberální klika - za přinejmenším tichého souhlasu papeže Františka – agendu bližší duchu homosexualistického Prague Pride, než katolickému učení o manželství. Za týden začíná synoda řádná a podle mnoha signálů nebude o nic méně přelomová, než ta loňská. Má to být „agenda 2030“ v církvi?
Je zjevné, že dramatický útok na naši civilizaci probíhá současně v mnoha rovinách a ze všech stran současně. Vykořenění Evropy migrantskými vlnami je pouze jednou z nich. Vnímáme ji pochopitelně nejvíc intenzivně a bolestně, protože se nás bezprostředně týká. Neměli bychom však ztratit ze zřetele, že architekti nového světového řádu postupují dnes na všech frontách – a spěchají. Že se do jejich služeb již naplno dal i nejvyšší představitel katolické církve, je příznačné. Že se tomu brání už jen afričtí biskupové, zatímco například ti naši „loajálně“ mlčí, je víc než výmluvné.
protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1958-tri-petile…
ľubica
vdaka mirael, clovek musi mat CAS A TICHO aby tento prejav p. Frantiska dobre rozanalyzoval / samozrejme aj BOZIEHO DUCHA musi mat! / ..... a ked to urobí.... a ked to urobí.... táááááák nastane toto: ....
pripájam jeden koment pod: Plánovaným rodičovstvím křesťanství vymírá

..... římský biskup nesmyslně včera v kongresu požehnal, ač kongres před pár dny hlasováním odmítl ochránit …More
vdaka mirael, clovek musi mat CAS A TICHO aby tento prejav p. Frantiska dobre rozanalyzoval / samozrejme aj BOZIEHO DUCHA musi mat! / ..... a ked to urobí.... a ked to urobí.... táááááák nastane toto: ....
pripájam jeden koment pod: Plánovaným rodičovstvím křesťanství vymírá

..... římský biskup nesmyslně včera v kongresu požehnal, ač kongres před pár dny hlasováním odmítl ochránit děti, které náhodou přežily umělý potrat. Nesmyslně požehnal předtím prezidentu Obamovi, který prohlásil, že že ochraně dětí, které přežily potrat zabrání svým vetem. Těmto hrdlořezům dětí a propagátorům homosexu k tomu požehnal těžce hříšný František. Zmatek nad zmatek. Dělá, že to nevidí a SLEPĚ žehná. V Bibli je psáno, "Vaši kněží vám budou ke zlu žehnat, ale já Hospodin vám budu zlořečit." ( otec L Halík )
.....................................................
mirael