hahaha jakos mnie to nie dziwi
pch24.pl

Fundacja Billa Gatesa sfinansuje poszukiwanie leku i szczepionki na koronawirusa - PCh24.pl

Światowej sławy miliarder zdecydował się przeznaczyć potężne środki na poszukiwanie leku skutecznego w walce z chorobą COVID-19. Fundacja Billa …
Tymoteusz
„Światowej sławy miliarder (Bill Gates - przyp. mój) zdecydował się przeznaczyć potężne środki na poszukiwanie leku skutecznego w walce z chorobą COVID-19.”

Nie od dziś wiadomo, że Bill Gates ma chrapkę na Pokojową Nagrodę Nobla.

Zadam pytanie retoryczne. Czy można wierzyć temu człowiekowi, który wyciągnął informacje (ukradł) od jednego z konkurencyjnych informatyków w celu stworzenia …More
„Światowej sławy miliarder (Bill Gates - przyp. mój) zdecydował się przeznaczyć potężne środki na poszukiwanie leku skutecznego w walce z chorobą COVID-19.”

Nie od dziś wiadomo, że Bill Gates ma chrapkę na Pokojową Nagrodę Nobla.

Zadam pytanie retoryczne. Czy można wierzyć temu człowiekowi, który wyciągnął informacje (ukradł) od jednego z konkurencyjnych informatyków w celu stworzenia własnego systemu operacyjnego (DOS, Windows) oraz zniszczył firmę, która produkowała wówczas najlepszą przeglądarkę internetową (Netscape Navigator - prekursora Mozilli Firefoxa. Potwierdzam, bo używałem, że Netscape był dużo lepszy od Internet Explorera. Dla ciekawości, chodziło o sprawy ambicjonalne. Producent Netscape’a naigrywał się ze słabości IE, czym zdenerwował Billa Gatesa, który postanowił zniszczyć firmę konkurenta.) oraz produkuje oprogramowanie (Windows 7, Windows 10), które wyciąga (wykrada) bardzo wiele informacji od miliardów użytkowników?

„Po początkowej dominacji na rynku przeglądarek (ok. 90% rynku), od 1997 roku Navigator utracił prymat na rzecz Internet Explorera przedsiębiorstwa Microsoft. Powody tego były różne, przede wszystkim:
monopolistyczne praktyki Microsoftu, który dołączył swoją przeglądarkę do Windows jako nieodłączny element systemu operacyjnego, a jednocześnie utrudniał integrację z systemem przeglądarek innych producentów”. Źródło.

Tak więc, im dalej jesteśmy od szczepionek Fundacji Billa Gatesa, tym dla nas lepiej, ze względów zdrowotnych, a przede wszystkim - duchowych...
przeciwherezjom
Oczywiście. Musi być sprytnie zrobiona, tak by jak największa liczba ludzi nie zdążyła się zorientować, że dostała śmiertelną truciznę. Zabijanie ludzi to cała technologia - pracowali w przeszłości nad takimi wynalazkami tacy "geniusze" jak Hitler.... Ci chcą być lepsi...
Mark0S
Gates zasługuje na krzesło elektryczne
Weronika-S.
Znam osobę, która około 10 lat temu miała stwierdzoną grypę z dokładnie takimi objawami jak podają, wysoka temperatura, kaszel, katar, a także ból mięśni, szczególnie rąk i nóg, które tylko z trudem można było podnieść, ogólnie wielkie osłabienie. Płuca nie zostały zajęte, bo były zdrowe. Po dwóch tygodniach nastąpił powrót do zdrowia. Osłabienie trwało jeszcze jakiś czas.
predex
A ja mam wsrod swoich koloegów,2 osoby z stwardnieniem rozsianym , ktore objawiło sie w kilka miesiecy po szczepieniu na grypę, zreszta nic dziwnego, to jest w ulotce napisane ,że tak może byc , wiedzą ,ale najlepsze,że pisza takie zdanie, w ulotce,korzyści przekraczają dzia lania niepożądane, co za durnota.
predex
Ten masowy lodobójca powinien juz dawno siedzieć.
wlowoj
w piekle
predex
Szczepionka przeciw polio sparaliżowała 491 000 dzieci
Opublikowano: 15.10.2018 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie
Liczba wyświetleń: 3412
W maju 2014 Światowa Organizacja Zdrowia uznała Indie za kraj wolny od polio podkreślając, że to jeden z największych sukcesów w ochronie zdrowia osiągnięty dzięki powszechnemu i skrupulatnie prowadzonemu programowi szczepień. To wersja …More
Szczepionka przeciw polio sparaliżowała 491 000 dzieci
Opublikowano: 15.10.2018 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie
Liczba wyświetleń: 3412
W maju 2014 Światowa Organizacja Zdrowia uznała Indie za kraj wolny od polio podkreślając, że to jeden z największych sukcesów w ochronie zdrowia osiągnięty dzięki powszechnemu i skrupulatnie prowadzonemu programowi szczepień. To wersja oficjalna. Faktem jest jest że 491 000 dzieci zostało sparaliżowanych po fatalnych w skutkach szczepieniach.

Program szczepień przeciwko polio w Indiach zainicjowała Fundacją Billa Gatesa pod patronatem WHO w roku 2011. Przed masowymi szczepieniami liczba zachorowań na polio czyli chorobę Heinego-Medina w Indiach wynosiła w 2009 roku 741, a w 2011 odnotowano zaledwie jeden przypadek w kraju o ponad miliardowej liczbie ludności!
W trakcie trwania akcji szczepionkowej zrozpaczeni rodzice zastrzelili 8 członków WHO podających szczepienia i akcję przerwano. Podobną akcję przymusu szczepień przeciwko polio prowadzono w Pakistanie gdzie ponad 10 tysięcy dzieci zostało poszkodowanych, również przerwano szczepienia po atakach na członków akcji szczepiennych.
Zanim jednak zaczniemy oceniać sytuację wg gotowych, serwowanych informacji jakie podają media warto zastanowić się nad faktem skąd te ataki na ludzi, którzy „niosą pomoc”. Czy ludzie żyjący w innej kulturze pragną w ten sposób niszczyć zdobycze cywilizacji? A może zdesperowani rodzice, którzy zaufali w program szczepień i w dobrej wierze przyprowadzili zdrowe, pełnosprawne dziecko zauważyli, że dziecko straciło sprawność po podaniu szczepionki?
Tak było w istocie. Potwierdzają to wyniki badań miesiąc temu opublikowane w czasopiśmie zatytułowane “Correlation between Non-Polio Acute Flaccid Paralysis Rates with Pulse Polio Frequency in India”. Na podstawie analiz danych udostępnionych przez rząd Indii i Narodowego Programu Nadzoru nad Polio (NPSP) wykazano silny związek pomiędzy występowaniem nieuleczalnego porażenie wiotkiego czyli paraliżu a doustną szczepionką przeciw polio (OPV).

“W przypadku każdej rundy szczepień przeciwko polio odnotowano wzrost o 1,4 przypadków zachorowań na NPAFP [ostre porażenie wiotkie] wśród osób poniżej 15 roku życia na 100 000 mieszkańców. Najwyższe wskaźniki NPAFP odnotowano w stanach Uttar Pradesh i Bihar, gdzie odnotowano wzrost aż o o 2,7 przypadków”. “Wyniki naszych badań sugerują, że wzrost NPAFP (oraz późniejszy spadek po zakończeniu akcji) był rzeczywiście niekorzystnym skutkiem ubocznym programu szczepień przeciwko polio”.
Szczepienia są jednym z najbardziej kontrowersyjnych zabiegów medycznych, ponieważ poddawane są nim osoby zdrowe ryzykując powikłania a nawet utratę zdrowia lub życia. Nie ma żadnych wiarygodnych danych, że szczepienia chronią przed czymkolwiek. Powszechne przekonanie, że szczepienia pomogły zwalczyć epidemie wyrosło na wieloletnim i systematycznym kształtowaniu opinii publicznej przez środowiska medyczne. Ale naukowe i historyczne fakty temu przeczą. Epidemie praktycznie się skończyły zanim zaczęto akcje szczepień. Potwierdzają to oficjalne dane epidemiologiczne. Dokładnie całe zagadnienie omówił prof. Wiąckowski w opracowaniu: “Szczepienia nie zlikwidowały epidemii”.
Na podstawie: ResearchGate.net, Mdpi.com
Źródło: Sekrety-Zdrowia.org
Lektura uzupełniająca
1. wolnemedia.net/wzrost-liczby-p…
2. wolnemedia.net/szczepionka-spa…
3. wolnemedia.net/wzrost-liczby-p…
4. wolnemedia.net/szczepionki-pol…
5. wolnemedia.net/naukowcy-niszcz…
1 more comments from predex
predex
Jest on m.in. odpowiedzialny za zaszcfzepinie i paraliż kilkudziesieciu tysiecy dzieci w Indiach , po jego szczepionce przeciwko polio , źrodłop dr Jaskowski.
Pinochet
Ajwaj, to się będzie działo. @Elkam i @PlusMinus , mogą się już zacząć owijać w zgromadzony papier toaletowy i powoli udać się w kierunku cmentarza. Weźcie ze sobą zioło, może się przydać.
predex
Oni juz to wszystko maja od kilku lat, tem masowy lodobójca szczepiuon kowy powinien być już dawno w kryminale.