00:45

28.9.2019 policie Polska prosadila pochod sodomitů přes protesty občanů Lublinu

POLSKO je nechráněné dodnes, protože nebylo zasvěceno arcibiskupem primasem Kristu jako králi, ač to bylo požadováno prorocky už od r.1939. Myslím, že LGBTQ sodomiti NEpřihrávají konzervativní a …More
POLSKO je nechráněné dodnes, protože nebylo zasvěceno arcibiskupem primasem Kristu jako králi, ač to bylo požadováno prorocky už od r.1939. Myslím, že LGBTQ sodomiti NEpřihrávají konzervativní a pravicové straně Právo a spravedlnost (PiS). Dle mého názoru slušní Poláci NEPŮJDOU k volbám 25.10.2019 vůbec a vyhraje proto PROHOMOSEXUÁLNÍ A PROKOMUNISTICKÁ STRANA. Poláci nejspíš přestali věřít dnes vládnoucímu PiSu, protože VIDÍ, že je NECHRÁNÍ před homosexuály. Ani během 4 let vlády PiS nezrušil potraty dětí s Downovým syndromem, ač to slíbili. Je předpovězeno mně neznámým autorem z r.1981, že Polsko zažije ještě 1x výjimečný vojenský stav podobný r.1981 a teprve potom přijde Polákům osvobození, dříve ne.
jezofiko
Polsko bolo zasvätené pannej Márii . Preto sa tam neudialo toľko monster procesov ako u nás v 50 tych rokoch. A okrem toho voľby vyhrala PIS, takže. Takže zdržať sa akýchkoĺvek predpovedí by bolo dobré.