ona
443.8K

Zanim ocenisz cały kler -przeczytaj artykuł

Przy okazji obecnego skandalu homoseksualnego w Kościele w USA postanowiono przypomnieć nieco zapomnianą dziś postać Belli Dodd, sięgając zwłaszcza po jej zeznania złożone w 1953 roku w amerykańskim …
asdew and one more user like this.
asdew likes this.
Radek33 likes this.
pomiaryo2.pl
wojna trwa.Bitwa rozgrywa się na wielu płaszczyznach.Bez rozeznania sfery duchowej trudno to zrozumieć,nie mówiąc o zauważeniu walki.
borgan likes this.
Bos016
28 września Koronka na ulicach miast

Już po raz dziesiąty w wielu miastach Polski odbędzie się akcja modlitewna „Koronka na ulicach miast”. Jej celem jest głoszenie orędzia o Bożym Miłosierdziu.

stacja7.pl/…/28-wrzesnia-kor…
ona likes this.
dronstel likes this.
borgan
To oni otworzyli drzwi Kościoła dla rewolucji seksualnej.
ona
Popularny amerykański dziennikarz i bloger katolicki Michael Voris na portalu Church Militant zauważa, że jeśli ci ludzie zostali wyświęceni na księży i zrobili później kariery jako rektorzy seminariów, kierownicy ds. powołań kapłańskich, biskupi czy nawet kardynałowie, to właśnie oni odpowiadaliby za rekrutowanie następnego pokolenia mężczyzn do seminariów, a szczyt ich wpływów przypadłby na …More
Popularny amerykański dziennikarz i bloger katolicki Michael Voris na portalu Church Militant zauważa, że jeśli ci ludzie zostali wyświęceni na księży i zrobili później kariery jako rektorzy seminariów, kierownicy ds. powołań kapłańskich, biskupi czy nawet kardynałowie, to właśnie oni odpowiadaliby za rekrutowanie następnego pokolenia mężczyzn do seminariów, a szczyt ich wpływów przypadłby na lata sześćdziesiąte, gdy rozpoczął się kryzys w Kościele. To oni otworzyliby drzwi Kościoła dla rewolucji seksualnej i penetracji przez homoseksualizm.
jozef70 likes this.