Americká štúdia: Sex pred manželstvom zvyšuje pravdepodobnosť rozpadu manželstva

Vedci na Florida State University uskutočnili dlhoročný vedecký program snažiaci sa nájsť odpoveď na otázku, či predmanželské sexuálne vzťahy partnerov majú dopad na stabilitu ich manželstva. Záver …
piakatarina and one more user like this.
piakatarina likes this.
dalila likes this.
jezofiko
No prosím. Aj z Amerických psychologických kruhov vyjde triezvy názor. Ale toto vedia už dávno. S tým majú obrovské skúsenosti, nakoľko sexuálna revolúcia v 60 tych rokoch hlboko poznačila americkú spoločnosť. S týmto mohli prísť už skôr, však D. Wilkerson toto prorokoval myslím na zač. 70 tych rokov. Tak len súhlas s týmto článkom.
Jozefko...to si vystihol ... "Aj z Amerických psychologických kruhov vyjde triezvy názor. "
Lenže to isté platí aj čo sa týka Wilkersona. Americké kruhy, to nie su len slobodomurarske spolky, ale aj cirkevno-slobodoruraske kruhy a protestantskeé kruhy, ktoré navonok síce poznaju pravdu o sexualite, ale konajú tak, aby im vyhovovalo, čiže ked v 60 rokoch spomínaným kruhom vyhovovalo mlčať, tak …More
Jozefko...to si vystihol ... "Aj z Amerických psychologických kruhov vyjde triezvy názor. "
Lenže to isté platí aj čo sa týka Wilkersona. Americké kruhy, to nie su len slobodomurarske spolky, ale aj cirkevno-slobodoruraske kruhy a protestantskeé kruhy, ktoré navonok síce poznaju pravdu o sexualite, ale konajú tak, aby im vyhovovalo, čiže ked v 60 rokoch spomínaným kruhom vyhovovalo mlčať, tak mlčali a teraz ked hovoria, aj za tým niečo sleduju-prestige.

Wilkerson už vtedy za tým sledoval prestige a preto to vložil do svojich akože proroctiev.
jezofiko
Aj to je pravda čo píšeš, mlčali keď mali hovoriť. Ale ja som písal o psychologických kruhoch nie slobodomurárskych ... takže nedorozumenie.
... a to je aký rozdiel?
jezofiko
No veľký.Americkí psychologovia nie su politické kruhy a ani protestantske kruhy.