By osłabić wrogie państwo, nie trzeba na nie napadać militarnie, co wiąże się z własnymi kosztami broni i śmiercią własnych żołnierzy (losem żołnierzy i cywilów kraju napadniętego agresor się nie …More
By osłabić wrogie państwo, nie trzeba na nie napadać militarnie, co wiąże się z własnymi kosztami broni i śmiercią własnych żołnierzy (losem żołnierzy i cywilów kraju napadniętego agresor się nie interesuje). Wystarczy konsekwentnie wspierać destrukcje życia społecznego i wszelkie patologie w kraju znanym za wrogi. Rosja taką taktykę stosowała w zaborze rosyjskim, a sowieci w USA i Europie Zachodniej wspierając narkomanie, swobodę obyczajową, a nawet new age.
fronda.pl
sters
31

Rosja popiera w Polsce małżeństwa gejów

By osłabić wrogie państwo, nie trzeba na nie napadać militarnie, co wiąże się z własnymi kosztami broni i śmiercią własnych żołnierzy (losem żołnierz…
I o to chodzi! Gadać ile wlezie. Byłe ostro i źle. Od kiedy pamiętam dobrego słowa o Putinie w oficjalnych mendiach nie usłyszałem. Nie jestem fanem tego pana ale to co widzimy i słyszymy o czymś świadczy prawda? Należy mieć trzeźwy umysł i nie poddawać się bezmyślnie tej idiotycznej narracji! Kto mądry wyciągnie odpowiednie wnioski.
Sw.Joanna likes this.
mirko40
Artykuł z cyklu, jakby tu znów dowalić Rosji? Nie ma to jak w Ameryce i Izraelu? We Frondzie, dzień bez judzenia jest dniem straconym. Aj waj!
Borkowska96 and 7 more users like this.
Borkowska96 likes this.
Ochroniarz likes this.
Krzysiekk likes this.
Kunegunda likes this.
Rafał_Ovile likes this.
Weronika....S likes this.
modernistae prohibere likes this.
kazik0804 likes this.
Borkowska96 and 2 more users like this.
Borkowska96 likes this.
Ochroniarz likes this.
Weronika....S likes this.