01:16

Paul Washer | Boží ľud túži po Kristovi, nie po prosperite

Paul Washer | Boží ľud túži po Kristovi, nie po prosperite Vkladám to kvôli repture lebo nechápe o čo sa jedna.More
Paul Washer | Boží ľud túži po Kristovi, nie po prosperite
Vkladám to kvôli repture lebo nechápe o čo sa jedna.
Nejsem příliš pro okázalé hopsání, ale líbilo se mi to smíření ve svědectví.... Vytáhl jsem tučně.....
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
„Modlitba víry zachrání nemocného.“ Jakub 5:15
Když jeden pastor navštívil nemocnou paní v sanatoriu, požádala ho o modlitbu za své uzdravení. On to udělal. Pak ho poprosila: „Pomohl byste mi ven z mého kolečkového křesla?“ Překvapen jí vyhověl. Udělala …More
Nejsem příliš pro okázalé hopsání, ale líbilo se mi to smíření ve svědectví.... Vytáhl jsem tučně.....
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
„Modlitba víry zachrání nemocného.“ Jakub 5:15
Když jeden pastor navštívil nemocnou paní v sanatoriu, požádala ho o modlitbu za své uzdravení. On to udělal. Pak ho poprosila: „Pomohl byste mi ven z mého kolečkového křesla?“ Překvapen jí vyhověl. Udělala pár kroků, pak začala běhat a skákat, dokud ji neslyšeli všichni v budově. Později, když byl pastor ve svém autě, podíval se nahoru a pravil: „Pane, už mi to nikdy nedělej!“ Bible říká: „Modlitba víry zachrání nemocného.“ Tak proč jsme překvapeni, když On to udělá?
Hostující kazatel řekl sboru, že pokud kdokoliv potřebuje modlitbu, může přijít dopředu, i když uvnitř přemýšlel o svých posledních špatných výsledcích. Třicet lidí zareagovalo a on se za ně modlil. Později v tom týdnu mu zatelefonovala jedna paní a řekla:
„Minulou neděli jste se modlil za mého manžela. Měl rakovinu a zemřel.“ „Moje modlitby moc dobrého neudělaly,“ pomyslel si. Paní pokračovala: „Když jsme přicházeli do sboru, můj manžel byl naštvaný. Chtěl vidět svá vnoučata, jak vyrůstají a každý den proklínal Boha. Být s ním bylo nesnesitelné. Ale poté, co jste se za něj modlil, vyšel ven jako jiný člověk. Jeho poslední dny byly ty nejlepší, jaké jsme kdy měli; povídali jsme si, smáli jsme se, zpívali jsme společně písně. Nebyl uzdraven, byl smířen.“
Jenom Bůh ví, proč někteří jsou uzdraveni, zatímco jiní nejsou. Ale naše instrukce jsou jasné. „Je někdo z vás nemocen? Ať zavolá starší církve, ti ať se nad ním modlí a potírají ho olejem ve jménu Páně. Modlitba víry zachrání nemocného, Pán jej pozdvihne a dopustil-li se hříchů, bude mu odpuštěno“ (Jakub 5:14-15).
Rapture likes this.
Mates5485
Johanka2
www.lumendelumine.cz/index.php
Den spásy je teď!
Abychom velký dar dnů spásy jen tak nepromarnili, ale opravdu využili k tomu , co od nás Pán a jeho Církev očekává, musíme si hned na začátku zcela jasně a živě uvědomit, k čemu se vlastně 40 dní chystáme: ve vyvrcholení této posvátné doby máme za přítomnosti a svědectví všech andělů a svatých slavnostně prohlásit, že se se vší rozhodností …More
www.lumendelumine.cz/index.php
Den spásy je teď!
Abychom velký dar dnů spásy jen tak nepromarnili, ale opravdu využili k tomu , co od nás Pán a jeho Církev očekává, musíme si hned na začátku zcela jasně a živě uvědomit, k čemu se vlastně 40 dní chystáme: ve vyvrcholení této posvátné doby máme za přítomnosti a svědectví všech andělů a svatých slavnostně prohlásit, že se se vší rozhodností odříkáme zlého ducha, všeho, co působí, a všeho, čím se pyšní, abychom po tomto svém osobním exorcismu byli schopni zcela a bezvýhradně se odevzdat Tomu, který nás svým životem, smrtí a zmrtvýchvstáním vykoupil z jeho otroctví. To je velmi závažná záležitost.
Co nám náš úhlavní Nepřítel působí a čím se pyšní, představují nám ve stručnosti liturgické texty první postní neděle, ale také reálná skutečnost kolem nás. Copak nejsme svědky lidských skutků, jejichž hrůzná zvrhlost se s postupujícím časem stále stupňuje a zcela jasně překračuje meze pouhé lidské zloby a natolik se příčí samotné lidské přirozenosti, že je bez inspirace a přímého vlivu Zlého nevysvětlitelná?
Spirála lidské nezřízenosti, zvrácenosti a sobecké chamtivosti a pýchy šplhá do závratných výšek, údajně ve jménu pokroku a svobody. Paralelně ve jménu „svobody náboženství“ společnost už ani neskrývá, že se svůdci opravdu klaní a oficiálně akceptuje satanský kult a jeho chrámy. Satanova mentalita, která zaplavila svět, povážlivě podemílá Boží oázy.
Bůh vstoupil do tohoto zápasu s otevřeným hledím. Poslal nám svého Syna, aby nám tak zjevil svou tvář. Ďábel nám svou skutečnou tvář neukazuje a ví proč. Je to ve skutečnosti ta nejstrašnější tvář, určená k tomu, aby pohled na její ohavnost byl součástí věčné trýzně těch, kteří si ho zvolili a kteří jsou jeho. Představuje se nám proto jen ve svých falešných darech tak, jak je pyšně předkládal i Ježíšovi. Ďábel ví, že může být tím úspěšnější, čím méně lidé budou brát na vědomí jeho skutečnou osobu s její nenávistí vůči Bohu i vůči člověku. Ale čím úspěšnější bude toto jeho mimikry, tím spíše dochází k situaci, že se jeho království stane více než zjevným ve svých plodech.
Ďáblovo pokušení, na poušti obsahuje totiž také chytrácký návod: náš Nepřítel nám předvádí, jak rouhavě „vyzrát na Boha“ tím, že si zvykneme vykládat si jeho slova po svém: „Vrhni se dolů, „Stojí přece psáno!....“ Je to vlastně rafinovaný způsob, jak vydávat svou vlastní zvůli dokonce za Boží slovo: Kupodivu tato ďáblova taktika vykazuje v této oblasti obdobnou úspěšnost jako nabídka moci a bohatství. Výmluvný doklad, čeho může dosáhnout tato ďáblem podnícená zvůle, představuje žalostně zdecimovaný stav kdysi tak kvetoucí evropské katolické církve, jejíž četní učitelé a pastýři přistoupili na svůdný návrh a „vrhají se dolů“, a to velmi hluboko .
Postní doba je naléhavá výzva a vzácná příležitost ještě lépe si uvědomit, jak zlý je Zlý, a upřímně a podrobně se podívat na to, co všechno se mu daří (s naším svolením) napáchat i v našem srdci, v naší rodině, v našem prostředí a okolí.
Každé naše přitakání je pro Žalobníka vytouženou poklonou, a on si je pečlivě sbírá, aby se s nimi v pravý čas pochlubil.
Mates5485 likes this.
Mates5485
Rozvíjanie a prehlbovanie by som to nazval svojho duchovného hľadiska a života,ale prosperita znie to tak svetsky a slobodomurársky. Neviem o tom,žeby Ježiš Kristus hovoril o prosperite vo svojom živote s apoštolmi. To je novodobé prejavovanie sa v sektách prosperita.
slovo prosperita je vzdy spojena iba s peniazmi, majetkom....
prosperita urcite nema nic spolocne s duchovnym rastom, ci prehlbovanim viery.
Mates5485 likes this.
Rapture
Naozaj , .. alebo to hovoríš len preto lebo tomu nechceš veriť?
Mates5485
Rapture
pred 17 minútami

Píšem preto lebo som čítal Bibliu.
Ukáž mi pasáž o prosperite.
apredsasatoci likes this.
Rapture
Mňa peniaze nezaujímajú, skôr duchovný rast, ako môžem napredovať ku Kristovi a žiť naplno
Rapture
A verím že ani Keitha Moora
Mates5485
Vyhýbať sa odpovedí to je tvoja priorita a dristať hlavne písaním svojou rukou na klávesnici to je tvoja štýl.
a hlavne modlit sa v jednote so slobodomurarom bergogliom.
Mates5485
Rapture

A verím že ani Keitha Moora

A prečo má také bohatstvo a sa pýši s tým,že má taký blahodarný život ? Prečo nežije chudobné ako apoštoli zadarmo ? Prečo neverí na Pannu Máriu a neuznáva ju ?
nie je Walsher charizmatik?
kto je ten Jezis? nie je to syn tesara? co dobre moze vzist z nazaretu?

ubohy peter(balvan)!
Rapture
www.youtube.com/watch
On nemusí katolíkov,
nie je Walsher charizmatik?
Mates5485
Peter(skala)

Ja ho nepočúvam len vkladám jedine video o tom čo hovorí v ňom. Neviem presne čo je ani ma nezaujíma len mi ide o pointu.
Rapture likes this.
Rapture
Tiež si trochu dezorientovaný
Mates5485
Rapture
pred 8 minútami

V čom konkrétne lebo jediný,ktorý tu je dezorientovaní si ty medzi nami dvoma,lebo žiješ totálnej slepote a v blude. To,že som zadal prosperita do YouTube som ti chcel objasniť čo je dôležité buď Ježiš Kristus alebo tvoja novodobá prosperita.
Mates5485
Ty vôbec chápeš o čo sa jedna lebo nezdá sa mi.
Rapture
Prislovia 18:20 20 Z ovocia (svojich) úst sa každý nasýti, do sýtosti sa naje žatvy svojich pier.21 Smrť (priam tak) ako život (býva) v moci jazyka a tí, čo radi (obracajú) ním, budú sa živiť jeho ovocím.
Rozumieš tomu?
jazyk je maly sval, ktorym mozes zachranit, ale aj zabit.
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
Rapture likes this.
Rapture
zlym slovom mozme zabit svoju aj druheho vieru, je to vidiet ako mnohy v cirkvi zle rozpravaju
Jezis povedal: kto ma miluje, bude dodrziavat moje prikazania. takze sa nevyhovarajme, ze niekto mi ukradol vieru. evidentne zidnu vieru som nemala.
Rapture
a duchovny rast nie je prosperita? samozrejme ze tužime po Kristovi, tak ako povedal bez mna nič nespravite"
stale tvrdim, stale plati, ze si motak.
Mates5485 likes this.