niedziela.pl
mk2017
31

Aborcyjny prezent na Święto Niepodległości

Kiedy 11 listopada 2019 obchodzimy Święto Niepodległości nie wszyscy Polacy będą mieli powód do radości Dokładnie tego dnia traci ważność skarga
olek19801
A czy to pierwszy raz??? Zapytajcie księdza Małkowskiego ile kilometrów wydreptał do Kaczyńskiego w sprawie zakazu aborcji. Ksiądz Małkowski wytrwale walczy, mimo wiedzy o poglądach Jarka.
predex
A jak dudus calowal rączki dziecion na tym portalu, co za miłość do dzieci , polączona z aborckją , codziennie zabijają 3 dzieci w aborcji , to sie nazywa postep medycyny c ha cha cha.
pomiaryo2.pl likes this.
No i stało się. Punkt pierwszy. Biedny kacz obiecał, że po wyborach ruszy sprawa antyaborcji. To, że on kłamie, to wielu nie dziwi, ale, że Polacy-katolicy wciąż w te kłamstwa - odświeżane jak zjełczała kiełbasa już 5 raz w piekarniku - wierzą???? Chciałbym być w jednym Kościele z ludźmi pobożnymi, ale także minimalnie, bardzo minimalnie chociaż inteligentnymi. Nie dajcie diabłu, by wam …More
No i stało się. Punkt pierwszy. Biedny kacz obiecał, że po wyborach ruszy sprawa antyaborcji. To, że on kłamie, to wielu nie dziwi, ale, że Polacy-katolicy wciąż w te kłamstwa - odświeżane jak zjełczała kiełbasa już 5 raz w piekarniku - wierzą???? Chciałbym być w jednym Kościele z ludźmi pobożnymi, ale także minimalnie, bardzo minimalnie chociaż inteligentnymi. Nie dajcie diabłu, by wam całkowicie rozum odebrał!