22Cecylia
672.3K

Dr Jayne Donegan wygrała z Naczelną Radą Lekarską w Anglii przez udowodnienie, że szczepionki nie …

Thursday, October 12, 2017, 6:46:40 PM Opublikował/a admin Dr Jayne Donegan – lekarka, która wygrała w sądzie z brytyjską GMC (Naczelną Radą Lekarską) Lekarka, której udało się wygrać z Naczelną …
22Cecylia
Tu cię boli nędzna, zawistna, zazdrosna kreaturo!
__________________________
@rysio 1 godzinę temu
Event z szarlatanem kosztuje ponad 200 złotych. Pan Zięba zarabia również na YouTube.
@rysio 1 godzinę temu
MEGA HIT! Znachor Zięba o powiększaniu kobiecego biustu za pomocą hipnozy!
Niezłą kasiorkę zarabia Zięba..."tylko" 150 zł od osoby...
AKSORZ likes this.
predex
Z Rada Lekarska Naczelna nikt nie wygra, nadal będą w Anglii szczepić masowo, tak jak w Polsce.
predex likes this.
Krzysiekk
niech jej Bóg błogosławi.. Niech Bóg błogosławi odważnym lekarzom pielęgniarką duchownym i politykom, którzy tak Jak Nasz Pan Jezus nie patrząc na konsekwencje podał nam prawdę, prawdę za którą żydzi go zabili
Krzysiekk likes this.
Agnieszka57
Moja córka ma do dzisiaj problemy ze zdrowiem , związane z powikłaniami poszczepiennymi. A ma już 22 lata. Do dzisiaj borykamy się z tym problemem.
Agnieszka57 and 2 more users like this.
Agnieszka57 likes this.
Weronika.S likes this.
mistrzo likes this.
22Cecylia
Art. jest bardzo istotny, ponieważ pani doktor była wielką zwolenniczką szczepień. Jej przemiana nastąpiła nie pod wpływem emocji, ale po zapoznaniu się z wieloma badaniami i doświadczeniami samych zwolenników szczepienia.
Agnieszka57 and one more user like this.
Agnieszka57 likes this.
Weronika.S likes this.
chemikus likes this.
22Cecylia
Lekarka, której udało się wygrać z Naczelną Radą Lekarską w UK przez udowodnienie, że szczepionki nie są konieczne do zachowania dobrego zdrowia.

Wynik sprawy został przemilczany w mediach

Ten szokujący wynik nieoczekiwanej wygranej nie został tak naprawdę poruszony w mediach. Powinien znaleźć się na każdej pierwszej stronie każdego czasopisma na świecie, ale oczywiście tak się nie zdarzyło. …More
Lekarka, której udało się wygrać z Naczelną Radą Lekarską w UK przez udowodnienie, że szczepionki nie są konieczne do zachowania dobrego zdrowia.

Wynik sprawy został przemilczany w mediach

Ten szokujący wynik nieoczekiwanej wygranej nie został tak naprawdę poruszony w mediach. Powinien znaleźć się na każdej pierwszej stronie każdego czasopisma na świecie, ale oczywiście tak się nie zdarzyło. Media finansowane przez firmy farmaceutyczne mogą wywierać nacisk na rządy, by te robiły co one chcą, nic więc dziwnego, że ten przełomowy wyrok nie trafił do wiadomości publicznej.
Kiedy po raz pierwszy oskarżono dr Jayne Donegan o poważne naruszenie etyki zawodowej to oczywiście ten fakt trafił do gazet, ale kiedy wygrała, to media praktycznie nie zwróciły na to uwagi.Jak ci się wydaje, czy społeczeństwo zasługuje, aby wiedzieć o wyniku tej sprawy sądowej? Czy nie chciałbyś również wiedzieć o nieczystych zagrywkach użytych w sądzie przeciwko dr Donegan?
Po zakończeniu śledztwa brytyjskiej Naczelnej Rady Lekarskiej zapytano dr Jayne Donegan czego nauczyło ją to doświadczenie:

Być może jest tak, że jeśli rodzic mówi: „Martwię się o to, czy szczepienie jest bezpieczne” to oni mówią: „Ty tego nie rozumiesz, bo nie jesteś lekarzem”. Jednakże jeśli lekarz powie: „Martwię się o to, czy szczepienie jest bezpieczne” to oni mówią: „Oskarżamy cię o poważne naruszenie etyki lekarskiej …”
Agnieszka57 likes this.