Krajčí sa vyfarbil: povinné očkovanie a ešte nepozná ani vakcínu (:)

Doteraz prichádzali ministri zdravotníctva s návrhmi na povinné očkovanie kvôli rôznym chorobám a neprešlo im to. Mnohí ľudia zistili, že ide o biznis s očkovaním a hlavne, že neexistuje vakcína, …
johanika
Výborne napísané! Prečítala som si tieto vyhlásenia ministra Krajčího, ktorého všetci pred i po voľbách ospevovali ako "veľkého kresťana". Čistá katastrofa na míle vzdialená od kresťanstva. Ale čo možno čakať od človeka, ktorý pred voľbami šaškuje na Cypre pri schránkach a vo Francúzsku lepí na ploty plagátiky... žeby sa chcel dostať k dobrému fleku? (Normálny seriózny človek by sa na takéto …More
Výborne napísané! Prečítala som si tieto vyhlásenia ministra Krajčího, ktorého všetci pred i po voľbách ospevovali ako "veľkého kresťana". Čistá katastrofa na míle vzdialená od kresťanstva. Ale čo možno čakať od človeka, ktorý pred voľbami šaškuje na Cypre pri schránkach a vo Francúzsku lepí na ploty plagátiky... žeby sa chcel dostať k dobrému fleku? (Normálny seriózny človek by sa na takéto divadlo nedal nahovoriť). Prečítala som si informáciu, že pán Krajčí bol zakladateľ a predseda správnej rady platformy Kresťania v meste. Vzhľadom na jeho terajšie vyhlásenia o sv. omši, resp. interrupcii sa mi zdá, že toto sú tie "plevy" , ktoré majú navyše pomýliť "zrná" a hazardujú s označením kresťan! Kto sú vlastne tí "Kresťania v meste"?
BernadettaJaMalinka
Takto nejak budú nás zradzat vlastní bratia.. 😭 nech im je Boh milostivy..
veď ockovanie odmietajú najmä kresťania a tí majú väčšinou 4 a viac detí.. takže keď ako sankciu odsuhlasuje pokuty, tak on na tých krestanov nakoniec ešte aj exekútora pošle.. 😣 tešte sa priatelia.. už to dlho nebude trvať a pôjdeme domoooov 💗
Caesar
Krajcí je sluha PENTA - diablovej mafie!
Matovic je posadnutý demonmi! Ó-LajNO je taktiez vytvor PENTA mafie.
Tak co kdo cakal od tých satanistov?
To je preto, ze sa ludia nevedia odstrihnut od satanskej mediálnej mafie a nechaju sa infikovat a indokrinovat klamstvami, vymyslami, bludami!

Matovič si pomstychtivec sediaci v kresle premiéra. Otvorený list indivíduu sediacemu na premiérskej stoličk…More
Krajcí je sluha PENTA - diablovej mafie!
Matovic je posadnutý demonmi! Ó-LajNO je taktiez vytvor PENTA mafie.
Tak co kdo cakal od tých satanistov?
To je preto, ze sa ludia nevedia odstrihnut od satanskej mediálnej mafie a nechaju sa infikovat a indokrinovat klamstvami, vymyslami, bludami!

Matovič si pomstychtivec sediaci v kresle premiéra. Otvorený list indivíduu sediacemu na premiérskej stoličke.
24. marca 2020 11:40, Prečítané 82 821x,
Matovič, nebudem ti vykať a ani ťa oslovovať s veľkým písmenom T, pretože v čase, keď si ešte nebol poslanec, dostával som tvoj reklamný plátok s tvojimi fantazijnými výplodmi do schránky na chalupe na Záhorí. Začalo mi to prekážať a tak som ti slušne napísal, aby si nefabuloval a neutočil bez dôkazov. A tvoja odpoveď bola : „Ty si debil!“ A nič viac. Preto si nezaslúžiš, aby som ti vykal a ctil si ťa ako občana. Pre mňa si a budeš, čo aj teraz denne dokazuješ, jeden pomstychtivý,hochštapler, grobian, gauner a hulvát. Toľko na úvod.
Od soboty ti z úst strieka iba kyselina a splašky smerom na bývalú vládu namiesto toho, aby si za dane nás daňových poplatníkov makal na tom, aby sa tu nerozširoval Koronavírus. Zdravie a život je teraz pre každého občana Slovenska to najdôležitejšie a nie tvoje útoky na predchodcov. To, že si šašo, že si psychicky labilný a že nepatríš na premiérsku stoličku si myslí 75 percent voličov. To, že si svojimi kúskami pobláznil 25 percent voličov s klapkami na očiach s rovnakou nenávisťou voči bývalej vláde je síce momentálna nálada v spoločnosti, ktorú okamžite stratíš, ak nebudeš pokračovať v rýchlosti rozbehnutého vlaku, ktorý ti rozbehol na rozdiel od teba Pán premiér Pellegrini, ktorému ty inteligenčne, rozumovo a spôsobmi nesiahaš ani 100 km pod členky a tak ho len fiktívne obviňuješ, čo všetko pokazil a neurobil. To, že ti odovzdal krajinu s ôsmym najnižším počtom nakazených ľudí v EÚ a 13 -tu v Európe si dodnes neocenil. A dnes je ešte vďaka jeho opatreniam v EÚ už na 6-7 mieste a to prepropaganduješ tým, že sa toľko netestovalo!!! Zaujímavé, začali ste masívnejšie testovať a až na jednu výnimku sa počet nakazených zvyšuje v priemere denne od 6 do cca 15 ľudí. Za posledné dva dni to bolo 20, čiže denne po 10. Ja som síce bratislavský mestský pupák, ale ty si naozaj jeden obmedzený trnavský vidlák, ktorý si nevidí ďalej od nosa. Tak teda makaj na tom, aby si ustrážil a vymietol nákazu zo Slovenska. Nech to stojí, čo to stojí. Začal si veľkými rečami, že začnete okamžite v sobotu makať. Dodnes bolo počuť iba prskanie a nie to, čo mienite urobiť.
Jediné, načo si sa zmohol, tak bude zasadať krízový štáb nonstop a odvolal si šéfa hlavných hmotných rezerv, ktorého si vyškandalizoval. Urobil si presne to, čo iní urobili tvojmu ministrovi vnútra. Ľudia budú v krízovom štábe vyčerpaní, hoci to nie je vôbec potrebné, aby sedeli na štábe aj v noci , ale tvoja inteligencia ti vôbec nenaznačí, že unavený a vyčerpaný človek robí viac chýb! Už si zabudol na to, že aj ty si pre únavu zabudol prísť do štúdia a že si zaspal na podpis koaličnej zmluvy a možno si aj dnes meškal na tlačovú besedu pol hodinu? Zase si zaspal, alebo je Trnava tak ďaleko, či vládna limuzína nefungovala? A napriek tomu žiadaš od podriadených, aby sa vysilili bez toho, aby to malo nejaký význam!
Zostavil si vládu s viacerými diletantami a s niekoľkými nemorálnymi ľuďmi. Iba štyria či piati znesú oslovenie odborník. To, že vyučeného obuvníka, nevyučeného vizážistu – maskéra a absolventa práva na Bratislavskej VŠP si akceptoval ako ministra školstva, že si vyštudovanou bábkoherečkou obsadil ekonomický post, kde sa budú rozdeľovať eurofondy a ktorá vďaka svojmu manželovi, ktorý podľa ÚVO už pohltil z eurofondov v 20-tich obstarávaniach 4 375 286 € je v konflikte záujmov, že si z učiteľky urobil ministerku kultúry, ktorá sa kultúre vyučila ako poslankyňa náhradníčka v kultúrnom výbore a ani v posledných voľbách ju neprekrúžkovali do parlamentu ako absolútne neznámu osobu (Som zvedavý, či po skončení epidémie budú dnes žobrajúci umelci o finančnú podporu vykrikovať pred ministerstvom kultúry?) a mohol by som pokračovať . To čo som spomenul, je vizitkou tvojej pudovosti, nedokonalej prezieravosti, a neznalosti veci. Vláda sa neskladá hurá spôsobom. Zaráža ma najmä post ministerky spravodlivosti, ktorú si obsadil stranou Za ľudí. Veľmi chceli post ministra vnútra, ale keď si videl, že Kiskovu sťažnosť prokuratúra odmietla, tak ho treba zachrániť na súde. A ty mi tu ideš niečo hovoriť o morálke? Áno je to ten trestne stíhaný exprezident Kiska – najväčšie zlo v slovenskej politike, ktorý na súkromnej večeri prijal Dalajlámu a nezabudol prizvať aj televízne štáby, aby celý svet a Čína vedeli, aký je proamerický „demokrat“. Dnes, keď sme v problémoch sa nemôžeme veľmi obrátiť na Čínu, ale prezident Zeman ktorého domáce média išli pre kontakty a niekoľko návštev Číny roztrhať ,dovážajú materiál aj pre nás. Tu je vidieť, kto je štátnik a kto sa len hrá na politika, ako bol Kiska (Ten sa stratil zo slovenského povrchu zemského a šíria sa reči, že je aj so svojím súkromným lietadlom už za horami, dolami i za moriami) a hráš sa na neho aj ty.
A navyše si súhlasil a strpíš zastupujúceho ministra a poradkyňu ministra zo strán, ktorí prepadli vo voľbách. Ak by si nerozumel, znamená to, že ich voliči odmietli!!! To je tvoja úbohá morálka, o ktorej si pred voľbami rečnil, ako fantázijec!!!
Z hľadiska mojej choroby som pri nákaze adept na to, aby mi obliekli drevené sako, preto do svojej závete nechám dopísať, ak by sa tak stalo, tak moji príbuzní musia podať na teba trestné oznámenie za neumýselne zabitie, pretože si ako tváriaci sa vedúci predstaviteľ tejto krajiny zanedbal zdravie občanov, čo viedlo k mojej smrti. A z toho sa budeš ťažko dostávať, pretože určite moja pozostalá rodina nebude sama, kto na teba podá takéto trestné oznámenie.
Takže ešte raz na záver. Prestaň s vylučovaním žlče a staraj sa o zdravie a životy občanov Slovenska!!!
Pavel Jacz
obyčajná veriaca žena
A či ako kresťan má ľudí nútiť k niečomu? Tak potom nie je kresťan! Boh nám dal predsa slobodnú vôľu ako najväčší dar!
BernadettaJaMalinka
Najväčší dar od Boha je Jeho Syn Ježiš Kristus a v Ňom milosť záchrany z pekla. Lebo večný život sme my svojvolnici práve tou slobodnou vôľou stratili..

To že si hovorí kresťan nehrá nijakú úlohu v tom aké zákony uzákoni.. čakali by sme že len také čo sú v súlade s božou vôľou ale žiaľ.. mnohí sa tam len tak tvária ako kresťania. Po ovocí ich poznáme..

A slobodna vôľa ktorú dal Boh človeku nie …More
Najväčší dar od Boha je Jeho Syn Ježiš Kristus a v Ňom milosť záchrany z pekla. Lebo večný život sme my svojvolnici práve tou slobodnou vôľou stratili..

To že si hovorí kresťan nehrá nijakú úlohu v tom aké zákony uzákoni.. čakali by sme že len také čo sú v súlade s božou vôľou ale žiaľ.. mnohí sa tam len tak tvária ako kresťania. Po ovocí ich poznáme..

A slobodna vôľa ktorú dal Boh človeku nie je v tom že budeš robiť len to čo chces.. ale že sa slobodne rozhodneš poslúchnuť Boha a nie robiť si ako sa tebe ľúbi.. a keby nám ktokoľvek prikazoval zhrešiť, máme slobodu ho neposlúchat! 😉
Pretože Boha treba viac poslúchať ako ľudí..
ľubica
Peter(skala)