frondziak
1421.7K

Sędzia uznał, że Adam „Nergal” Darski jest niewinny. Sprawę mocno skomentował poseł PiS Dominik …

Fot. własne Dominik Tarczyński / Screenshot Facebook W gdańskim sądzie okręgowym zapadł wyrok w sprawie znieważenia godła Polski. Sędzia uznał, że Adam „Nergal” Darski jest niewinny. Sprawę mocno …
yaphet
Pozostaje wpierdziel, do którego oczywiście nie nawołuję 😉
biniobill
Quel
Nie byłbym tego pewnien, że im płacą. Poprostu sekciarze nudzą się. Co można robić przed telewizorem? Myśleć o czekającym piekle?
icowałek likes this.
LovVal likes this.
-Aniela-
@Quel Nigdy nie miałam tylu ludzi zablokowanych co teraz. Nigdy lefebryści nie uznali tego portalu za swoją przystań do chwili, kiedy admini na to wyrazili zgodę. Więc to nie jest portal katolicki ale stricte lefebrycki.
Piotr2000
-Aniela-
@adan2 Nie ciesz się "portalowy cieciu", usunęli komenty (twoje zresztą też). ;)
-Aniela-
@Quel Blokuję media na wypadek odstrzału wskutek donosu na mnie.
Wczoraj lefebryści odstrzelili jednego gościa, co to bronił kobiety przed chamskim adan2. Normalnie strach się bać. A potem będą "spluwać" pod moimi mediami? Never.
6 more comments from -Aniela-
-Aniela-
@VRS nie przeżywaj jak panna młoda swój "pierwszy raz" :)))))
-Aniela-
Kostas Martakis - nie wiedziałam, że odkryłam greckiego piosenkarza...
-Aniela-
@Rafał_Ovile To jest taki katolicki portal jako i Ty jesteś katolikiem. :)))
Nie kompromituj się panie lefebrysto, nie udawaj świętoszka,
bo tacy są naj........... naj......... naj................ najgorsi.
biniobill likes this.
-Aniela-
Bogu dzięki, że Doda wyszła za mąż, a przeszłość z obleśniakiem ma za sobą. :)))
-Aniela-
Zmieniłam upodobanie: Kostas Martakis Te oczy zniewalają :***
Za chwilę mogę znowu zmienić optykę zadurzenia, więc ostrzegam
-Aniela-
@VRS Nieładne zazdrościć męskości, urody i talentu Dominikowi Tarczyńskiemu. Popracujesz więcej i dłużej nad sobą to może i efekty będą. Na razie patrz i ucz się.
Agata.B
Sąd Okręgowy oczyścił Adama "Nergala" Darskiego z zarzutów znieważenia polskiego godła. "Jesteśmy wolni od absurdalnych zarzutów!" – skomentował to "Nergal".

Kontrowersyjna grafika przedstawiała białego orła bez korony. Zamiast niej, z głowy ptaka wyrastały diabelskie rogi. W postać orła były wpisane dwa węże oraz czaszki i odwrócony krzyż. Orzeł został umieszczony na czerwonym tle, …More
Sąd Okręgowy oczyścił Adama "Nergala" Darskiego z zarzutów znieważenia polskiego godła. "Jesteśmy wolni od absurdalnych zarzutów!" – skomentował to "Nergal".

Kontrowersyjna grafika przedstawiała białego orła bez korony. Zamiast niej, z głowy ptaka wyrastały diabelskie rogi. W postać orła były wpisane dwa węże oraz czaszki i odwrócony krzyż. Orzeł został umieszczony na czerwonym tle, a całość była utrzymana w stylistyce nawiązującej do polskiego godła. Nad orłem umieszczono też napis "Rzeczpospolita Niewierna".www.dorzeczy.pl/…/nergal-uniewinn…
-Aniela-
Dominik Tarczyński jak coś postanowi, to wykona. Wojownik Boga! :)
kajtek likes this.