aniomax
72.1K

Krzyż jakiego nie znamy

Krzyż jakiego nie znamy Pojęcie Krzyża który powinniśmy wziąć i nieść jest bliższe niż by się wydawało i zdecydowanie łatwiejsze do zrozumienia niż myślimy. Trzeba się tylko sobie dokładnie przyjrzeć…
małgosia2
Zaraz powiem co trzyma grecki Hermes w ręce? Pogański bóg, opiekun złodziei itp. z mitologicznego Olimpu, odprowadzający zmarłych do Hadesu, wysłannik Zeusa, trzyma w swojej ręce "skrzydlatą laskę"- znak okultystyczny, którym posługiwał się w swojej niecnej służbie! Wokół laski splatają się dwa zaprzyjaźnione węże! symbole czasów pogańskich, przedchrześcijańskich. Taki sam jest na symbolu …More
Zaraz powiem co trzyma grecki Hermes w ręce? Pogański bóg, opiekun złodziei itp. z mitologicznego Olimpu, odprowadzający zmarłych do Hadesu, wysłannik Zeusa, trzyma w swojej ręce "skrzydlatą laskę"- znak okultystyczny, którym posługiwał się w swojej niecnej służbie! Wokół laski splatają się dwa zaprzyjaźnione węże! symbole czasów pogańskich, przedchrześcijańskich. Taki sam jest na symbolu aptek i na niebieskim 6-ramiennym "krzyżu" karetek pogotowia, który zmieniono nam po wejściu do UE - tzw. wąż Eskulapa. Proponuję zdjąć ten przykład bo ta bajka nie pasuje do tej wspaniałej Bożej Prawdy!
małgosia2 likes this.
jadwiska
Mamy w sobie coś, co przemawia samo . Nie tylko wszechświat jest dowodem istnienia Pana naszego Stwórcy. Takim dowodem jesteśmy my sami. Jest w nas ręka Boga, który uczynił nas na swój "obraz i podobieństwo"i nie można już wiarygodnie zaprzeczyć, że jednak On to Uczynił.

Slawek
podochrona
Przepiekny artykul,warto poszperac i ta wiedze poszerzyc.
malgorzata__13
Nauka stwarza wielką pokusę dla wiary,aby zacząć ją pojmować po swojemu,nie tak jak Kościół naucza. Zasada złotego środka jest ciągle aktualna,pozwala uniknąć popadnięcia skrajność.Wiara i rozum zgodnie współpracujące ze sobą i wspierające się nawzajem, czynią życie cudowną i pasjonującą przygodą.Czego sobie i Wszystkim życzę.
Jozefa1111
przepiękny artykół przeczytałam przyznaję że o tym nigdy nie słyszałam.Chciałabym aby jaknajdłużej ten artykół pozostał na stronie aby jaknajwiększa liczba ludzi mogła go przeczytać.
sąsiad od serca
Bardzo jestem zaskoczony, że na krzyżykach jesteśmy zbudowani.
Ogłupiani jako naród przez naszych wrogów (z ukrywana prawdą) dopiero odkrywamy prawdę życia nieśmiertelnego złożonego nam przez Pana Boga.