Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations

Vlastizradná prezidentka a antikristova služobníčka vymyslela právnicku kľučku, prečo neodmietne …

Vlastizradná prezidentka a antikristova služobníčka vymyslela právnicku kľučku, prečo neodmietne Istanbulský dohovor. Svojim podpisom sa zaviazala presadzovať názor extrémistických zástancov …More
Vlastizradná prezidentka a antikristova služobníčka vymyslela právnicku kľučku, prečo neodmietne Istanbulský dohovor. Svojim podpisom sa zaviazala presadzovať názor extrémistických zástancov bojového ateizmu.
Čaputová vymyslela právnicku kľučku, prečo neodmietne Istanbulský dohovor: Parlament ho síce dvakrát odmietol, no najprv to mala predložiť vláda, až potom mal hlasovať parlament.
Prezidentka Zuzana Čaputová opäť kľučkuje na tenkom ľade a kvôli svojmu príklonu k liberálnej ideológii sa snaží za každú cenu vyhnúť odmietnutiu Istanbulského dohovoru. Tentokrát prefíkane vymyslela právnickú kľučku, prečo neodmietne istanbulský dohovor presadzujúci Gender ideológiu.
Aj keď sama priznáva, že ho poslanci parlamentu už dvakrát odmietli, tvrdí, že postup mal byť iný a najprv to do parlamentu mala predložiť vláda, až potom sa mali k tomu vyjadriť poslanci svojím hlasovaním.
Aj keď Zuzana Čaputová v predvolebnej kampani sľúbila že bude prezidentkou všetkých občanov a bez kresťanov a konzerva…More