Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations

Vyhlásenie slovenských biskupov k parlamentným voľbám 2020. Poďme voliť, a ako veriaci ľudia sa …

Vyhlásenie slovenských biskupov k parlamentným voľbám 2020. Poďme voliť, a ako veriaci ľudia sa rozhodnime s veľkou dávkou zodpovednosti! Bratislava 22. februára (TK KBS) Konferencia biskupov Slovens…More
Vyhlásenie slovenských biskupov k parlamentným voľbám 2020. Poďme voliť, a ako veriaci ľudia sa rozhodnime s veľkou dávkou zodpovednosti!
Bratislava 22. februára (TK KBS) Konferencia biskupov Slovenska vydala vyhlásenie k blížiacim sa parlamentným voľbám 2020. Prinášame ho v plnom znení.
Biskupi riešili korupciu, vraždenie detí nespomenuli
alianciazanedelu.sk/archiv/5314
Pred parlamentnými voľbami sa mnohí pýtajú koho voliť. Niektorí pochybujú, či má vôbec význam ísť voliť. Aj keď Cirkev do kampane nevstupuje, k účasti na voľbách jednoznačne povzbudzuje. Určite má význam ísť voliť a určite je možné si vybrať. Hoci nedávame odporúčania ku konkrétnym stranám, prosíme všetkých, aby sa pred voľbami oboznámili s programom, ktorý jednotlivé strany ponúkajú. Politické ciele strán vždy konfrontujme s hodnotami evanjelia. Poďme voliť, a ako veriaci ľudia sa rozhodnime s veľkou dávkou zodpovednosti!
Katolíci nemajú byť katolíkmi len doma, ale svoje katolícke presvedčenie majú prejavovať aj v …More
Libor Halik