00:36
Tesa
2816K

OKO_press - papież Franciszek @Pontifex_pl pocałował w rękę prezesa fundacji "Nie lękajcie się" …

OKO_press on Twitter: "papież Franciszek @Pontifex_pl pocałował w rękę prezesa fundacji "Nie lękajcie się" fundacja reprezentuje ofiary księży pedofili z papieżem rozmawiały @JoankaSW @agatadiduszk…More
OKO_press on Twitter: "papież Franciszek @Pontifex_pl pocałował w rękę prezesa fundacji "Nie lękajcie się" fundacja reprezentuje ofiary księży pedofili z papieżem rozmawiały @JoankaSW @agatadiduszko i #MarekLisiński twitter.com/…/109820060616094…"
Co ta J.S.Wielgusowa Bergogliowi się w pas klania???...
Może po stopach jeszcze całować?
aseret2
UWAGA!! pan bergoglio jest doskonałym aktorem, każdy jego gest jest starannie wypracowany , przygotowany
,,A papież Franciszek jest przygotowany na manipulację nawet chociaż byłby w manipulowaniu to i tak znajdzie wyjście po Bożemu czyli w pokorze i uniżeniu ,,........

Odnosząc się do samego gestu i zakładając że znamy intencję papieża Franciszka (jak opisane i wyjaśnione ,zgodne z tym postem )
To jest to mistrzostwo świata.
turysta569 likes this.
Mnie to całowanie przez papieża innych po rękach, nie pierwszy raz, jako katoliczce nie podoba się. Klęczy, przed ludźmi i całuje ich po rękach, a nie widać, aby uklęknął przed Najświętszym Sakramentem i pocałował krzyż Chrystusa. Powiem więcej, mnie to mierzi, gdyż poniża, zażywszy, że jest papieżem, poniża swój urząd.
Nemo potest duobus dominis servire ! and 3 more users like this.
tekla likes this.
Anieobecny likes this.
Doktor wiee likes this.
Papież to jest Benedykt XVI, który jest pod Krzyżem. Módlmy się za niego codziennie!
Anieobecny likes this.
Za Franciszka też modły zanośmy...
A gorliwsze nawet...
Jota-jotka likes this.
Nemo potest duobus dominis servire ! and 3 more users like this.
JuliaMa likes this.
pielgrzym55 likes this.
PiotrM likes this.
ELOHIM.
Pokora jest silniejsza od pachy! Tym gestem Papież zamkną usta lewakom i okazał miłość i szacunek dla bliźniego
HOOI II
Pokora jest silniejsza od pachy!
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
śmiechu po pachy ;)
"pokorne" ciele dwie matki ssie
Anieobecny likes this.
osdamen
Niedługo biskup Rzymu będzie się schylał i całował wszystkich odszczepieńców, heretyków, schizmatyków, żydów, muzułmanów, hindusów, ateistów, pedofilów, wszelkiej innej maści zboczeńców tam gdzie sam daleko ma sprawy i życie wieczne i doczesne katolików - czyli w "*****"
turysta569 likes this.
Franciszek całując ateistów po rękach dziękuje im za ich pracę i wytrwałość.
"Franciszek całując ateistów po rękach dziękuje im za ich pracę i wytrwałość."

Celna uwaga opisująca wzruszający obraz jaki dane nam było zobaczyć.
Papież przeprosił za naszych biskupów którzy nie zdobyli sie na ujawnienie danych o pedofilii w diecezjach.Z jakich powodów tego nie uczynili? Domyślać się można najgorszego,to o czym pisał ks.Isakowicz-Zaleski,homolobby dusi w łapach wszystko i nie …More
"Franciszek całując ateistów po rękach dziękuje im za ich pracę i wytrwałość."

Celna uwaga opisująca wzruszający obraz jaki dane nam było zobaczyć.
Papież przeprosił za naszych biskupów którzy nie zdobyli sie na ujawnienie danych o pedofilii w diecezjach.Z jakich powodów tego nie uczynili? Domyślać się można najgorszego,to o czym pisał ks.Isakowicz-Zaleski,homolobby dusi w łapach wszystko i nie wyda swoich.
Lekarstwem na to dziadostwo może być tylko akt szczerej pokuty.
Swego czasu dr Półtawska podjęła się misji kuriera aby donieść papieżowi Janowi Pawłowi o skandalicznych wyczynach abp Peatza.Niewiele to dało,dopiero nagłośnienie sprawy w mediach wymusiło jego dymisję.Pewien ksiądz tak to skomentował – "To cień komuny. Za komuny nie można się było wystawiać na ciosy, każdy grzech w polskim Kościele zamiatano pod dywan, żeby nie dawać tamtym argumentów. Wie pan, choćby się waliło i paliło, trzeba dalej robić swoje."
P Lisiński pochodzi z okolic Żuromina (miasto )woj mazowieckie.Znany jest tam jako wojujący ateista tak zresztą sam siebie określa,. który z walki z kościołem pod pretekstem obrony osób molestowanych uczynił sobie intratne zajęcie.Wystarczy zobaczyć kto finansuje jego fundacje oraz jakimi osobami się otacza a są to przeważnie osoby pokroju p Środy ,Wielgus itd znane zwolenniczki aborcji .Dawno …More
P Lisiński pochodzi z okolic Żuromina (miasto )woj mazowieckie.Znany jest tam jako wojujący ateista tak zresztą sam siebie określa,. który z walki z kościołem pod pretekstem obrony osób molestowanych uczynił sobie intratne zajęcie.Wystarczy zobaczyć kto finansuje jego fundacje oraz jakimi osobami się otacza a są to przeważnie osoby pokroju p Środy ,Wielgus itd znane zwolenniczki aborcji .Dawno już pan Lisiński porzucił swoją rodzinę było to jeszcze w czasach gdy był w tzw ciągu bo za kołnierz nie wylewał.Dlaczego Franciszek nie pocałuje rąk b Vigano?i nie podziękuje mu za jego krytykę dotyczącą parasola ochronnego dla zboczeń w KK Całuje zaś kogoś kto jest oficjalnym wrogiem kościoła?
Anieobecny and one more user like this.
Anieobecny likes this.
Piotrek pod likes this.
ELOHIM.
Piękny obraz pokory
Piękny obraz
HOOI II
HOOI II
„Niech was nikt nie zwodzi żadnym sposobem: gdyż jeśli pierwej nie przyjdzie odstępstwo i nie będzie objawiony człowiek grzechu, syn zatracenia, który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywają bogiem, albo czemu cześć oddają, tak że usiądzie w świątyni Boga, okazując się jakby był Bogiem.” (2 List Św. Pawła Apostoła do Tesaloniczan 2:3-4).

Te słowa dotyczą fałszywego papieża Franciszka…More
„Niech was nikt nie zwodzi żadnym sposobem: gdyż jeśli pierwej nie przyjdzie odstępstwo i nie będzie objawiony człowiek grzechu, syn zatracenia, który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywają bogiem, albo czemu cześć oddają, tak że usiądzie w świątyni Boga, okazując się jakby był Bogiem.” (2 List Św. Pawła Apostoła do Tesaloniczan 2:3-4).

Te słowa dotyczą fałszywego papieża Franciszka. Spadło na niego, za jego herezje, wielokrotne przekleństwo Boga, zgodnie z Listem Św. Pawła Apostoła do Galatów 1:8-9 i wszystko co on czyni jako heretyk, zgodnie z dogmatyczną bullą papieża Pawła IV, jest nieważne i bezprawne. Sprzeciwia się on i wywyższa się ponad wszystko, to znaczy ponad Ewangelię, ponad całe Pismo Święte, ponad naukę apostołów, proroków, ponad Tradycję Kościoła, on gardzi wszystkim co w ciągu całego okresu istnienia chrześcijaństwa nazywało się świętym.

On siedzi w Świątyni Bożej, w Kościele, jako jego głowa, ale w swojej pysze występuje przeciwko wszystkiemu co Bóg dał Kościołowi i co Mu przykazał. On wprowadza do Kościoła ducha Antychrysta poprzez to, że tworzy samobójczą jedność pomiędzy nauką Chrystusa a pogańskimi mitami, które czczą demony. wolna-polska.pl/wiadomosci/falszywy-papiez…
Tymoteusz likes this.
ELOHIM. likes this.