VRS
@Szukający prawdy

Zauważyłem że postrzega Pan różne rzeczy dookoła jako "wielkie". Proszę jednak na trochę odłożyć szkło powiększające i na dobry początek wyłączyć te wielkie litery. Powodzenia.
Szukający PRAWDY
DO VRS - JESTEŚ WIELKI.... powodzenia
VRS
@Szukający PRAWDY

"Przy okazji podpowiem Ci, że logika jest częścią mojego wykonywanego zawodu, pozdrawiam"
----
A myślałem że reklama - stąd te krzyczące wielkie litery i ta nieproszona autoprezentacja. To proponuję sobie odświeżyć pojęcia: wprost proporcjonalny i odwrotnie proporcjonalny.
Szukający PRAWDY
DO VRS - dzięki za dobre słowo.... Przy okazji podpowiem Ci, że logika jest częścią mojego wykonywanego zawodu, pozdrawiam
VRS
"PRAWDZIWA MIŁOŚĆ KOBIETY I MĘŻCZYZNY (wzajemna) jest WPROST PROPORCJONALNA do ilości osób z którymi współżyliśmy. Inaczej - każde współżycie z kolejną osobą (nie małżonkiem) powoduje STAŁĄ UTRATĘ "DANIA" MIŁOŚCI PRZYSZŁEMU MAŁŻONKOWI (CE)."
---
Proszę: jeszcze więcej CAPS LOCKA i jeszcze mniej logiki.
Szukający PRAWDY
Widzę, że film powraca.... Odniosę się tylko do "1" pytania w filmie (na początku filmu) tj. porównanie do samochodu. Moje zdanie - PEŁNA ZGODA Z SIOSTRĄ. Oczywiście to samo odnosi się do pytania - zapytaj Twoją dziewczynę.... Zakonnicy, księża występujący w filmie mówią totalne bzdury, zaryzykuję i powiem – NIE POWINNI BYĆ kapłanami katolickimi, a luteranami. Mają poznanie PRAWDY w tej materii …More
Widzę, że film powraca.... Odniosę się tylko do "1" pytania w filmie (na początku filmu) tj. porównanie do samochodu. Moje zdanie - PEŁNA ZGODA Z SIOSTRĄ. Oczywiście to samo odnosi się do pytania - zapytaj Twoją dziewczynę.... Zakonnicy, księża występujący w filmie mówią totalne bzdury, zaryzykuję i powiem – NIE POWINNI BYĆ kapłanami katolickimi, a luteranami. Mają poznanie PRAWDY w tej materii na poziomie zera, stąd powinni tutaj milczeć. JAKOŚĆ PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI KOBIETY I MĘŻCZYZNY (wzajemna) jest WPROST PROPORCJONALNA do ilości osób z którymi współżyliśmy. Inaczej - każde współżycie z kolejną osobą (nie małżonkiem) powoduje STAŁĄ UTRATĘ "DANIA" MIŁOŚCI PRZYSZŁEMU MAŁŻONKOWI (CE).
wacula25@wp.pl
No a oddanie się mężowi nie jest grzechem a radością .Niech mąż oddaje powinność małżeńską żonie, a żona mężowi i gra?