01:45

Nic nie należy się nikomu! Prof. Bogusław Wolniewicz

Już dziś do Polski miała przybyć delegacja Izraela, by rozmawiać o spłacie roszczeń żydowskich. Po naciskach MSZ zdecydował się jednak na odwołanie wizyty przedstawicieli Izraela. Widać jednak, że …More
Już dziś do Polski miała przybyć delegacja Izraela, by rozmawiać o spłacie roszczeń żydowskich. Po naciskach MSZ zdecydował się jednak na odwołanie wizyty przedstawicieli Izraela. Widać jednak, że naciski na Polskę nabierają tempa. Zaczęło się od słów Mike’a Pompeo w lutym tego roku.
Doceniamy również wagę rozwiązywania nierozstrzygniętych kwestii z przeszłości i wzywam moich polskich kolegów, aby poczynili postępy w zakresie kompleksowego ustawodawstwa dotyczącego restytucji mienia prywatnego dla osób, które utraciły nieruchomości w dobie Holocaustu – mówił amerykański sekretarz stanu.
Wczoraj ministerstwo ds. równości społecznej Izraela w oficjalnym komunikacie podkreśliło, że sprawa restytucja jest „ważna i bezprecedensowa”. – Ani polityczne, ani antysemickie elementy nie powstrzymają nas przed wypełnieniem tego ważnego moralnego obowiązku – zapewniła izraelska minister ds. równości społecznej Gila Gamliel.
Prof. Wolniewicz o roszczeniach majątkowych
Nic nie należy się niko…More
NIESAMOWITY UMYSŁ !!!
Pan Wolniewicz był bardziej wierzący i pięknie bronił Kościół, katolicką Wiarę i Polskę niż niejeden człowiek nazywający siebie katolikiem.
Requiem aeternam dona ei, Domine,
et lux perpetua luceat ei.
Requiescat in pace.
Amen
mk2017 and 2 more users like this.
mk2017 likes this.
Rafał_Ovile likes this.
Nastały takie czasy...ateista mądrzej gada niż wielu katolików. Wierzę, że ten człowiek jest zbawiony (mam nadzieję, że w ostatniej chwili uwierzył w Chrystusa).
mk2017 and one more user like this.
mk2017 likes this.
Quas Primas likes this.
Rafał_Ovile likes this.
PiotrM
NIECH SIĘ ROBOTY ZŁAPIĄ, LENIE ŚMIERDZĄCE.
PiotrM and 2 more users like this.
PiotrM likes this.
Weronika....S likes this.
icowałek likes this.
Weronika....S likes this.