Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
18:50

DEUS VULT: Kiedy plują na księdza

Zdarzyło mi się to już kilka razy, kiedy idąc w sutannie po Warszawie zostałem opluty, zwyzywany od pedofilii. Nie są to łatwe momenty dla człowieka, nie tylko księdza, ale dla każdego, kto jest …More
Zdarzyło mi się to już kilka razy, kiedy idąc w sutannie po Warszawie zostałem opluty, zwyzywany od pedofilii. Nie są to łatwe momenty dla człowieka, nie tylko księdza, ale dla każdego, kto jest obrażany i wyszydzany - chociaż sam nie zrobił nic, aby na takie traktowanie sobie zasłużyć. Gdy spotka Was podobna sytuacja, uśmiechnijcie się i pomyślcie, że Chrystus też był niewinny, też był wyszydzany. Weźcie więc Krzyż i idźcie z dumą, chociaż droga pod górę jest ciężka. Przez cały tydzień będą za Wami chodzić i uznawać za duszę towarzystwa. W piątek jednak, ludzie przestaną się do was przyznawać, w sobotę zwątpią w Wasze szczere intencje, ale w niedziele wszystko wróci do normy :)
www.youtube.com/watch
@Sila Ale ty dla mnie zapewne jesteś ,,aniołem stróżem,, szczególnie dbasz o moje wpisy, ciągle je komentujesz i wprowadzasz mnie na ,,właściwą drogę,,. Serdeczne dzięki ci za troskę, doceniam ją, ale nie wezmę pod uwagę. To wyjątkowy mój komentarz, bo w zasadzie nie odpowiadam na twoje złośliwe zaczepki, ale to widocznie dla ciebie tylko ,,wiatr w żagle,,...Niektórzy tacy już są.
Ja zawsze na ulicy pozdrawiam księdza słowami: ,,niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,,. Widzę wówczas na jego twarzy uśmiech i lekkie zdziwienie. Pozdrawiam wszystkich kapłanów, którzy czytają nasze wpisy.
Marianna1234 and 2 more users like this.
Marianna1234 likes this.
Sw.Joanna likes this.
templarius FMT. likes this.
Zofia Moroz likes this.
EON
To stary ekspresyjny talmudyczny zwyczaj.
wacula25wp.pl likes this.