02:26
franciszek44
754K

BLUŹNIERCZY film "KLER" W. Smarzowskiego + "polska" WŁADZA i MASONERIA reka w reke, w walce z "…

Wojciech SMARZOWSKI korzystając z promocji miernego i pełnego przeklamań, ale jak do tej pory jedynego, filmu o ludobójstwie ukrańskim na Polakach /1939-1945/ /"Wolyn"/, reprezentując masońsko - …More
Wojciech SMARZOWSKI korzystając z promocji miernego i pełnego przeklamań,
ale jak do tej pory jedynego, filmu o ludobójstwie ukrańskim na Polakach /1939-1945/ /"Wolyn"/, reprezentując masońsko - żydowska wizję Polski, uderza w Kościol Chrystusowy.
Tworzy bluźnierczy film pt. "KLER".
Pozorne dotykanie grzechow ludzi Kosciola jest w istocie ohydnym i bezczelnym pluciem na JEZUSA CHRYSTUSA, MARYJĘ, Matke naszą i Królową, KOŚCIÓL Chrystusowy i Sakramenty święte /sakrament pojednania w szczególnosci/.
W. Smarzowski jest lalusiem kreatury Adama Michnika /i zdaje sie takze pochodzenia zydowskiego/, a zatem tam też należy szukać odpowiedzi o inspiracje.
Nalezy tutaj zadac pytanie o rolę masonskich wladz polskich w promowaniu kolejnych bluźnierstw, zamykanie oczu na krzywdę wyrządzaną ludziom wiary, akceptację i ich wspieranie finansowe z pieniedzy Polakow-katolikow.
Kaczynski,
Duda, Ziobro, Macierewicz, Morawiecki /syn/, Morawiecki /ojciec, marszalek sejmu, wnioskujacy o EUTANAZJE w Pols…More
olek19801
Zawsze wychodzą ostatecznie zamysły serc wielu. Smarzowski typ zdemoralizowany. Nie podoba mi się film WOŁYŃ. Dużo niedopowiedzeń, Polacy ukazani jak zwykle: przy wódce, z rozpustą. Młodsze pokolenie nie wszystko zrozumiało z tych okrutnych scen. Aby opowiedzieć dramat Kresów trzeba w przejrzysty sposób pokazać skąd wynikła ludobójcza akcja Ukraińców, trzeba było wyraźniej zaakcentować plan …More
Zawsze wychodzą ostatecznie zamysły serc wielu. Smarzowski typ zdemoralizowany. Nie podoba mi się film WOŁYŃ. Dużo niedopowiedzeń, Polacy ukazani jak zwykle: przy wódce, z rozpustą. Młodsze pokolenie nie wszystko zrozumiało z tych okrutnych scen. Aby opowiedzieć dramat Kresów trzeba w przejrzysty sposób pokazać skąd wynikła ludobójcza akcja Ukraińców, trzeba było wyraźniej zaakcentować plan ukraińskich nacjonalistów, który powstawał od lat 20-stych i 30-stych XX wieku. Dlaczego nie ma w tym filmie scen o dorobku społeczno-kulturalnym Polaków na Kresach? Za to lubieżność i wątpliwa moralność wychodzi na pierwszy plan, jakby tylko tacy Polacy zamieszkiwali te ziemie. Czyli co, mieli być wielcy Polacy w wyszły Lachy?
franciszek44
Trudno nie wspomniec o "cudownie rozmanazajacych sie przez pączkowanie", paradach homoseksualnych w Polsce... Akceptacja i wsparcie panstwowych wladz warszawskich i lokalnych jak na dloni. Tylko slepy nie zauwaza tego.
Trudno nie wspomniec o braku reakcji na akceptacje i wspieranie dewiantow w indoktrynowaniu dzieci i mlodziezy w szkole polskiej.
m.rekinek and one more user like this.
m.rekinek likes this.
Piotr2000 likes this.
Piotr2000
W Meksyku przynajmniej wiekszosc biskupow i kaplanow byla wierzaca i po stronie Cristiady.
ktozjak Bog
a moze Meksyk z lat 20 tych XX wieku...
Piotr2000 likes this.
ktozjak Bog likes this.
JezusMaryja
Co dalej z Polska ? Czy czeka nas los Hiszpanii z 1936 ?
JezusMaryja likes this.